DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Pitanje kako će se na posao s JANAFOM odraziti činjenica da je 25% toga posla ustupljeno tvrtki VAM-ING doo iz Sl.Broda koju se povezuje sa Sočkovićem (isti je u pritvoru u aferi Sibinj/Kruljac)

Vrlo dobro!
[/quote]

Daj Bože! Na istoj smo strani kolega.

manje je više, a više još više

nevjerojatno, nikad više pozitive u poslovanju DDJH, a ovdje svi drukaju na pad! pa što ste svi prodali? [yawn]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!


nevjerojatno, nikad više pozitive u poslovanju DDJH, a ovdje svi drukaju na pad! pa što ste svi prodali? [yawn]

Neka prodaju,daj Bože da ih se što više iskrca ovaj tjedan.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

http://trzistakapitala.wordpress.com/

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Smjene u državnim tvrtkama: SDP-ov plan za čistku nesposobnih direktora
Stipo, bolje da su ti rezultati dobri

interesantno, niko ne komentira jučerašnju analizu gospodina xy…
čudno svi drukaju na pad, čak navodno i grafovi na tehničkoj analizi pokazuju tako…
evo opet bida od jučer, malo kasni… [thumbsup]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


http://trzistakapitala.wordpress.com/

Pitanje samo da li ce ti prihodi biti objavljeni u ovom kvartalu. Mislim da ce se to pokazati tek u iducem…

@efodix
Slažem se s tobom, a u ostalom i uprava je na gostovanju na SBTV-u tamo negdje oko Božića,kada sam Vam svima napisao post da čestitate Đuri godišnjicu,ali niste shvatili,tako najavila.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

skriveni 20 000 komada na 66,30 [shocked]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

kako znaš da je 20000?
moglo biti i 4000

šta nije 10% ?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

mislim da je minimum koji moraš pokazati
niko ti ne brani da ne izložiš 50%

New Report

Close