DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Ako je i bilo nestašice dionica sada će ih biti sasvim dovoljno, cca 70.000 komada od branitelja !

Kratkoročno to nije pozitivno za cijenu dionice ali dugoročno je dobro jer vjerujem da će ove dionice preći u čvrste ruke.

Po kojoj cijeni su prodane?
[/quote]
Placaju od 16000 – 20000 kuna za 755 komada.




Ako je i bilo nestašice dionica sada će ih biti sasvim dovoljno, cca 70.000 komada od branitelja !

Kratkoročno to nije pozitivno za cijenu dionice ali dugoročno je dobro jer vjerujem da će ove dionice preći u čvrste ruke.

Po kojoj cijeni su prodane?
[/quote]
Placaju od 16000 – 20000 kuna za 755 komada.
[/quote]
neka… zaslužili su… da prodaju npr. min. po 100… zarada im je cca 280-370%




@ZZtop

Mislim da nisu prodane nego su napravili prijenos vlasništva jer su to branitelji koji nisu mogli sudjelovati i privatizaciju za vrijeme rata pa su to pravo dobili kasnije.
Nisam sto posto siguran jer nisam pratio situaciju cijelo vrijeme, možda su ipak nešto trebali platiti ali ne previše, možda netko zna točnu priču.


Koliko je meni poznato trbali su platiti nominalnu cijenu od 100 kn umanjenu za kojekakve popuse ovisno o dužini radnog staža u ĐĐ tako da to ispadne znato niže od tržišne cijene dionica. Ali to je ipak mala koliličina dionica oko 2 % tako da mmislim da to ipaka nebi trebalo značajnije utjecati na cijenu same dionice.
[/quote]



@ZZtop

Mislim da nisu prodane nego su napravili prijenos vlasništva jer su to branitelji koji nisu mogli sudjelovati i privatizaciju za vrijeme rata pa su to pravo dobili kasnije.
Nisam sto posto siguran jer nisam pratio situaciju cijelo vrijeme, možda su ipak nešto trebali platiti ali ne previše, možda netko zna točnu priču.

ako netko zna po kojoj cijeni su prodane nek obznani, pa da se znamo okvirno ravnati… kako za in tako za out…
[/quote]
21-14 kune , na ugovoru im pise da audio daje 113.000 i nesto sitno , to bi trbalo biti oni sto su prvi uplatili.

Mislim da , ako izvjesce bude jako pozitivno sve ce to progutati bezproblema.

Prometi su jako veliki.

U suprotnom moglo bi doci do veceg pritiska na cijenu.

ovdje bi uskoro moglo biti jačeg pada: 72.000 braniteljskih dionica+30.000 špekulantskih koje će nastojati pobjeći prije velikog pada… 50 kn je vrlo izvjesno, a na kratko ne bi me čudio pad ni do 40 kn

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje, niti za kupoprodaju dionica ili drugih financ.-instrumenata!

pa ta količina od 70 tis komada je protrgovana u zadnja 3 dana. uostalom sigurno neće svi branitelji prodati, a špekulanti ionako stalno ulaze i izlaze tako da to nije vijest….


ovdje bi uskoro moglo biti jačeg pada: 72.000 braniteljskih dionica+30.000 špekulantskih koje će nastojati pobjeći prije velikog pada… 50 kn je vrlo izvjesno, a na kratko ne bi me čudio pad ni do 40 kn

Meni bi ovo pasalo da se mogu vratiti u dionicu…iako mi je 40 kn jako nerealno.
Riječi ti se pozlatile 😉

znači još 113.000 komada DDJH dolazi na burzu? nije ni čudo da je cijena počela lagano tonuti [undecid]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


znači još 113.000 komada DDJH dolazi na burzu? nije ni čudo da je cijena počela lagano tonuti [undecid]

koji jeftin druk


Da se nebi reklo da Mrgud laže.. zadnja transakcija,,, !!
LP

Opet tehničar koji kupuje na vrhu. [bye]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


pa ta količina od 70 tis komada je protrgovana u zadnja 3 dana. uostalom sigurno neće svi branitelji prodati, a špekulanti ionako stalno ulaze i izlaze tako da to nije vijest….

Nazalost nije bas dobra vijest za cijenu dionice. U najboljem slucaju doci ce do stagnacije.

Oni koji prate DDJH malo dulje, sjetiti ce se da se ista/slicna stvar dogodila u ljeto 2007. Branitelji su kupili dionice za male novce i cijena je pocela padati jos i prije nego su dionice dosle na burzu. Istina, cijena je onda bila 300 kuna i to zna na koliko bi isla da se ta prodaja braniteljima nije dogodila.

Za one koji imaju casha.. odlicna prilika za ulazak ili dokup.

Obrazložba "upitniku9" pa i ostalima koji sumnjaju !!
Uopće ne razmišljam o sadašnjoj cijeni, jer znam jedno a što Vi dotični neznate. Rekao sam vidimo se negdje gore !!
LP, poglavito udarniku i mome velikom prijatelju plesaču i upitniku, koji se brinu za moj novčanik !! [cool]

I very much love INGRA !!



pa ta količina od 70 tis komada je protrgovana u zadnja 3 dana. uostalom sigurno neće svi branitelji prodati, a špekulanti ionako stalno ulaze i izlaze tako da to nije vijest….

Nazalost nije bas dobra vijest za cijenu dionice. U najboljem slucaju doci ce do stagnacije.

Oni koji prate DDJH malo dulje, sjetiti ce se da se ista/slicna stvar dogodila u ljeto 2007. Branitelji su kupili dionice za male novce i cijena je pocela padati jos i prije nego su dionice dosle na burzu. Istina, cijena je onda bila 300 kuna i to zna na koliko bi isla da se ta prodaja braniteljima nije dogodila.

Za one koji imaju casha.. odlicna prilika za ulazak ili dokup.

[/quote]
prilika iskorištena. ovo se sad fino uračunalo u cijenu pa možemo dalje [cool]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close