DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ima ovdje svakakvih gubitnika, rijetki ponešto i zarade, žao mi je Mrguda morat će se načekati da oplodi ulazak na 68,50

Pa ljeto je,godišnji….normalno je da je zahlađnje na burzi kako temperatura vani raste.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


ima li šanse da se ovdje pokaže u praksi teorija o nestašici dionica ili će biti po Ivaninoj teoriji….
da sad netko ponudi 100000 dionica po 50 kuna ne bi nalog stajao duže od dan dva…… [smiley]

Nestašica dionica ??

Jesi li ti lud ili šta ??

PA MILION DIONICA IMA U OPTJECAJU NAJMANJE – JEL TI TO ZVUČI KAO NESTAŠICA ??

Kressho



ima li šanse da se ovdje pokaže u praksi teorija o nestašici dionica ili će biti po Ivaninoj teoriji….
da sad netko ponudi 100000 dionica po 50 kuna ne bi nalog stajao duže od dan dva…… [smiley]

kad uhićenje Mladena Kruljca nije špekulativno jutros zrokalo ĐĐ, mislim da će teško (+/- sitno) nešto drugo…
[/quote]
Prosvijetli me ZZ-
koja bi bila uopće poveznica general Kruljac-Đuro Đaković?
Slično kao što se može povezati poznatog Rodana koji je ipak došao svojoj rodi i Đuru Đakovića…

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/glasacka_prava/1230/2011-07-08-8345.pdf

HANFA – Obavijest o prodaji i prijenosu …

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/glasacka_prava/1230/2011-07-08-8345.pdf

Ako je i bilo nestašice dionica sada će ih biti sasvim dovoljno, cca 70.000 komada od branitelja !

Kratkoročno to nije pozitivno za cijenu dionice ali dugoročno je dobro jer vjerujem da će ove dionice preći u čvrste ruke.


Ako je i bilo nestašice dionica sada će ih biti sasvim dovoljno, cca 70.000 komada od branitelja !

Kratkoročno to nije pozitivno za cijenu dionice ali dugoročno je dobro jer vjerujem da će ove dionice preći u čvrste ruke.

Po kojoj cijeni su prodane?


Ako je i bilo nestašice dionica sada će ih biti sasvim dovoljno, cca 70.000 komada od branitelja !

Kratkoročno to nije pozitivno za cijenu dionice ali dugoročno je dobro jer vjerujem da će ove dionice preći u čvrste ruke.

Moguće, ali pitanje je po kojoj cijeni će iskusnjare ovdje to dočekivati … 50 je TOP po meni, sve iznad toga je prosipanje para
[wink]

Kressho


Ako je i bilo nestašice dionica sada će ih biti sasvim dovoljno, cca 70.000 komada od branitelja !

Kratkoročno to nije pozitivno za cijenu dionice ali dugoročno je dobro jer vjerujem da će ove dionice preći u čvrste ruke.

Zanimljivo je što ovim potezom država gubi većinski udio od 50%, sada je situacija kao kod INA-r-a, pali su ispod 50% pa će za koju godinu pokušavati vratiti većinsko vlasništvo i boriti se za tvrtku od strateške važnosti.

Možda i neće, možda je ovo samo uvod u totalnu rasprodaju i smanjenje državnog udjela u strateškim važnim tvrtkama(npr.lkpc i sada ddjh), nedavno ina.

Štednja je mudrost trošenja.

@ZZtop

Mislim da nisu prodane nego su napravili prijenos vlasništva jer su to branitelji koji nisu mogli sudjelovati i privatizaciju za vrijeme rata pa su to pravo dobili kasnije.
Nisam sto posto siguran jer nisam pratio situaciju cijelo vrijeme, možda su ipak nešto trebali platiti ali ne previše, možda netko zna točnu priču.



@ZZtop

Mislim da nisu prodane nego su napravili prijenos vlasništva jer su to branitelji koji nisu mogli sudjelovati i privatizaciju za vrijeme rata pa su to pravo dobili kasnije.
Nisam sto posto siguran jer nisam pratio situaciju cijelo vrijeme, možda su ipak nešto trebali platiti ali ne previše, možda netko zna točnu priču.

ako netko zna po kojoj cijeni su prodane nek obznani, pa da se znamo okvirno ravnati… kako za in tako za out…



@ZZtop

Mislim da nisu prodane nego su napravili prijenos vlasništva jer su to branitelji koji nisu mogli sudjelovati i privatizaciju za vrijeme rata pa su to pravo dobili kasnije.
Nisam sto posto siguran jer nisam pratio situaciju cijelo vrijeme, možda su ipak nešto trebali platiti ali ne previše, možda netko zna točnu priču.


Koliko je meni poznato trbali su platiti nominalnu cijenu od 100 kn umanjenu za kojekakve popuse ovisno o dužini radnog staža u ĐĐ tako da to ispadne znato niže od tržišne cijene dionica. Ali to je ipak mala koliličina dionica oko 2 % tako da mmislim da to ipaka nebi trebalo značajnije utjecati na cijenu same dionice.

New Report

Close