DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ode 1500 kom. još uvijek ostajete kod hlađenja??

300H na bidu

No pain no Game


Ode 1500 kom. još uvijek ostajete kod hlađenja??

Kada bude izvjesce za 2. kvartal i "explozija " Djure , ocekujemo tih 8 miliona dobiti

Basket, ti si fascinantan.
Malo je takvih ulagača koji ulažu u dionice koje (će ili trebaju) pasti.
Obično svi žele zaraditi, ali ti si jedini iskren ovdje.


300H na bidu

Sutra ujutro imate mojih 1.000.000 kom na bidu i …, … pa… što to…? hoće… li… zbog toga ĐĐ gore ili dolje… ?

ne treba zaboraviti da ce za 2 mjeseca revizija CROBEX-a u koji ce vjerovatno ući ĐĐ …zahvaljujući sve vecoj likvidnosti kao jedan od kriterrija za ulazak,kao sto je bio slucaj kod Belje kad su ga fondovi podigli preko 100 kn…..mislim da ce se i ovdje prikljuciti fondovi na cca 70 kn i vise….

ima ovdje svakakvih gubitnika, rijetki ponešto i zarade, žao mi je Mrguda morat će se načekati da oplodi ulazak na 68,50

kako vas istina boli


Basket, ti si fascinantan.
Malo je takvih ulagača koji ulažu u dionice koje (će ili trebaju) pasti.
Obično svi žele zaraditi, ali ti si jedini iskren ovdje.

I meni se sviđa to što ima toliko luzera koji i dalje vole Đuru , iako je sada u padu.

A di je Mr. Đakić nestao ?=

E pa Mr. Đakić isto čeka da padne do 40, 45 pa će opet skupljati i čekati novu vijest za dizanje. Tako to rade profići. I on zna da bi sada bio sasvim sam u daljnjem dizanju bez medijskih pompi i novih poslova i da bi to ne baš bajno završilo.

Reko sam vam još nekidan – DDJH istovar – KABA utovar

Likvidnost ovdje je stravična sada, da samo par hiljada želi van nazad ste na 55 kn [wink] [bye]

SRETNO [thumbsup]

Kressho

ima li šanse da se ovdje pokaže u praksi teorija o nestašici dionica ili će biti po Ivaninoj teoriji….
da sad netko ponudi 100000 dionica po 50 kuna ne bi nalog stajao duže od dan dva…… [smiley]

Odma nalog 1200 komada na kupnji čim vas malo bocnem .. Sad ćemo vam se istovariti , bez brige [wink]

Btw zašto DDJH više nije u CROBEX-u ? ? Ništa mi nije jasno

Kressho


ima li šanse da se ovdje pokaže u praksi teorija o nestašici dionica ili će biti po Ivaninoj teoriji….
da sad netko ponudi 100000 dionica po 50 kuna ne bi nalog stajao duže od dan dva…… [smiley]

kad uhićenje Mladena Kruljca nije špekulativno jutros zrokalo ĐĐ, mislim da će teško (+/- sitno) nešto drugo…

New Report

Close