DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
21,00
1.050
50
21,00
24,80
-4,55%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Još jedan ukazatelj za poznavatelje, a ima i još jedan koji govori dokle se otprilike ide !!
LP

Kolega Mrgude, jel`se meni to čini il ste vi nedavno stavili graf po kojem ste tvrdili da to ide odmah dalje UP, barem do 68kn……a sad vidim da vam je UP target u zadnjem grafu dosta nizi, a bome ide se svaki dan sve više DOWN, pa me zanima jesu li se promijenile neke okolnosti ili….?? [huh]
[/quote]
Prijatelju ako sam naveo, a jesam da se radi val (iv) koji je kako vidite iz priloženog grafa sideways, jer je val (ii) bio sharp. Ako ste poznavatelj TA, znate da val (iv) može trajati a može i pasti. samo dokle i koliko,,, sve to lijepo ima nacrtano u knjigama, a i opisano je uz priložene sličice.
LP [angry]

I very much love INGRA !!

@Zizi
Ja imam najbolje dionice na ZSE, VLDS, one ide samo tamo gdje idu, a to je jednoličan smjer. Razmišljam da ih prodam pa da se ljudi koji ih posjeduju obogate, a ja npr uđem u ĐĐ i onda bi on odmah kao i VLDS istim smjerom, ovako ĐĐ ide zacrtanim putem, eto upitaj Peyu dok nije otišao po gorivo za put, zna on di to ide !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!



@Zizi

Ja imam najbolje dionice na ZSE, VLDS, one ide samo tamo gdje idu, a to je jednoličan smjer. Razmišljam da ih prodam pa da se ljudi koji ih posjeduju obogate, a ja npr uđem u ĐĐ i onda bi on odmah kao i VLDS istim smjerom, ovako ĐĐ ide zacrtanim putem, eto upitaj Peyu dok nije otišao po gorivo za put, zna on di to ide !! [thumbsup]

[thumbsup] [cool]

Di je kolega Plejboj nestao??????? :))))))

Nadam se da nece brana popustiti, pa da ode u – blokadu 🙁

Pukla brana :(((((((((


Pukla brana :(((((((((

brana ili ne, dok ima ovčica duge vune, drhtavih ručica spremnih za zatuč prodaju …
ne drukam nikamo, samo sam ciničan

Cijena iz dana u dan pada za 1 kn dnevno. Kupaca ima, podrška je zbilja jaka, ali nitko ne kupuje, samo se prodaje. Ima li kakvih većih promjena u TOP10? [undecid]



Pukla brana :(((((((((

brana ili ne, dok ima ovčica duge vune, drhtavih ručica spremnih za zatuč prodaju …
ne drukam nikamo, samo sam ciničan
[/quote]

ispravak: trebalo je pisati zatuč *kupnju*


@Pleyboj
Hajde ti nama lijepo kao pravi reci tko je tebe potkupio i po kojoj lovi. Brate mili ti ko ovi naši političari. tepeš jedno te isto a tupav narod glasa za tebe i daje ti kružiće (mislim na ocjenu 100) ili se sam ocjenjuješ što više vjerujem. Lijepo si zamoljen da odeš negdje drugdje, znam i to nemožeš jerbo si plačeni druker, aj dobro, ali malo promijeni tematiku. Hajde malo s npr. oscilatori pregrijani, valovi od 2 metra preveliki, Z.Stipetić pokrao blagajnu, sef bacio kroz prozor. A jesi majke mi dosadan više. Evo dat ću ti i ja 100 samo idi npr, idi na VLDS !!

Frende za tebe nisu forumi. A burza još manje – imaš kratke živce reko bi po ovome. Jedini koji se ponavlja nevažnim od nas dvoje si ti , a ako ne kapiraš pogedaj si prehodne post-ove…
Ja ne radim ni za koga, nitko me ne plaća, i ne ocjenjujem sam sebe – to se ni ne može ovdje.
Izražavam svoje mišljenje, a moje mišljenje o DDJH je da je došlo do napuhavanja dionice i da će mnogi biti prevareni ako se objava sklapanja posla s JANAFom u medijima još jednom – po treći put !- iskoristi za napuhivanje ove ozbiljno zadužene kompanije.
A ako netko ovdje misli da 470 000 000 kuna nije ozbiljan minus za kompaniju s par poslova od kojih do sada nije umijela napraviti dobit i imovinom od 690 miliona za koju uopće nije prikazan dugogodišnji gubitak vrijednosti a svi znamo kako strojevi i alati brzo amortiziraju, neka slobodno napiše ovdje da je to sića.
Konačno, da stvar bude još gora JANAF je posao dodijelio Konzorciju ĐĐ čiji se promet slijeva po svim poduzećima u sastavu Grupacije, a ne samo u bilancu Holdinga (za neupućene DDJH znači Đuro DjAković Holding) kojim vi ovdje trgujete i koji ubadate misleći da će on dobiti svih tih 218 miliona, ili one pare od oklopnjaka a koje pak idu u bilancu Specijalnih VOzila ĐĐ …
I da stvar bude još gora i od toga – Konzorcij samo tako rasprodaje najbolje firme , primjerice ĐĐ Montaža koja je ranije podizala spremnike sada je u vlasništvu Njemaca.
Vrlo lako bi se moglo desiti da tako i ĐĐ Specijalna Vozila postanu PATRIA SPECIAL VEHICLES, ĐĐ zabilježi neku siću u tokovima novca i to za Grupaciju, a vaš DDJH ostane bez 500 ili 900 miliona kuna unosnih poslova sklapanja tenkova koje predviđate bez da uopće promislite o takvom mogućem scenariju.
Koja će onda biti realna vrijednost Đure ?
Bez Montaže koja je već prodana, i Specijalnih Vozila koje žele kupiti FInci ?
10 kuna ako pitate bilo kojeg stručnjaka na burzi.
Koliko je uopće DDJH prihodovao od prodaje Montaže , jel zna itko ovdje ?

Kressho

Kolega Plejboj, ajde molim te budi tako budi tako dobar pa mi objasni ovu matematilu?
Netko kupi 140 000 komada dionica djure po cca 50 kn, i ceka da se sve to desi sto ti navodis, dionica padne na 20 kn, i lik sretan sto moze iskrcati 140 000 komada po 20 kn.
Ajde molim te!!!!!!!

@plejboj, KSST pao zato jer prvi natjecaj se nitko niti nije javio. Onaj zakon o placanju 10% vrijednosti kod prenamjene poljoprivrednom zemljista u gradjevinsko mislim da nije proslo a sto bi pogodovalo kupcima KSST jer jedino zemljiste vrijedi kako se pise, pa kome ti onda drukas?

New Report

Close