DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kakavo iskrcavanje na DDJH?! je li to zbog braniteljskih paketa koji se iščekuju ili…? [rolleyes]

Zanimljivo kako tih paketa nije bilo kada je cijena bila duplo manja, nego se sad odjednom pojavili. :-/


Broj 5 odlucio prstati sa kupnjom djure??

Ne bih rekao. Stanje na skdd-u je mislim cca 129 000 komada a na svom blogu danas ujutro piše: "sada sam negdje oko 145.000 ako se ne varam".

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Gjuro u slobodnom padu… Nema brane…


Gjuro u slobodnom padu… Nema brane…

Ako sam dobro razumio, netko postvi nalog od 1000 ili 2000 komada na bid kao prvi.
Onda ga mi ispreskačemo pa nas on poklopi do svog naloga i tako stalno u krug, ali malo po malo na dolje [sealed]

Da čli se to zove zarada na padu dionica [shocked]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ako sam dobro razumio, netko postvi nalog od 1000 ili 2000 komada na bid kao prvi.
Onda ga mi ispreskačemo pa nas on poklopi do svog naloga i tako stalno u krug, ali malo po malo na dolje [sealed]
To se zove punjenje kaveza pohlepnima. Nabijes cijenu, ljudi se pomame za brzom zaradom, a onda od njih pravis dugorocne investitore.



Gjuro u slobodnom padu… Nema brane…

Ako sam dobro razumio, netko postvi nalog od 1000 ili 2000 komada na bid kao prvi.
Onda ga mi ispreskačemo pa nas on poklopi do svog naloga i tako stalno u krug, ali malo po malo na dolje [sealed]

Da čli se to zove zarada na padu dionica [shocked]
[/quote]
I to samo zato jer ta osoba dotična ili njih više ZNAJU ŠTO RADE. ZARAĐUJU lovu na neznalicama. Ako sagledate graf bez komentra i obrazložbe, znat će te zašto netko kupuje, POKLAPA !!
[thumbsup]

I very much love INGRA !!

Još jedan ukazatelj za poznavatelje, a ima i još jedan koji govori dokle se otprilike ide !!
LP

I very much love INGRA !!

Stanje 14.06.2011.
ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1.
HZMO
660.000 20,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
MINISTARSTVO FINANCIJA
609.578 18,83 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
REPUBLIKA HRVATSKA
217.286 6,71 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
PBZ D.D.
210.430 6,50 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5.
BAKIĆ NENAD
136.006 4,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6.
DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU
104.771 3,24 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
7.
ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. (1/1)
47.020 1,45 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
8.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ZIF BREZA-INVEST D.D.
22.567 0,70 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9.
ZAGREBAČKA BANKA D.D.
12.863 0,40 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10.
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D.
12.005 0,37 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 62,79

broj 5. dokupio 6052
broj 10. prodao 3295


Još jedan ukazatelj za poznavatelje, a ima i još jedan koji govori dokle se otprilike ide !!
LP

Kolega Mrgude, jel`se meni to čini il ste vi nedavno stavili graf po kojem ste tvrdili da to ide odmah dalje UP, barem do 68kn……a sad vidim da vam je UP target u zadnjem grafu dosta nizi, a bome ide se svaki dan sve više DOWN, pa me zanima jesu li se promijenile neke okolnosti ili….?? [huh]



Još jedan ukazatelj za poznavatelje, a ima i još jedan koji govori dokle se otprilike ide !!
LP

Kolega Mrgude, jel`se meni to čini il ste vi nedavno stavili graf po kojem ste tvrdili da to ide odmah dalje UP, barem do 68kn……a sad vidim da vam je UP target u zadnjem grafu dosta nizi, a bome ide se svaki dan sve više DOWN, pa me zanima jesu li se promijenile neke okolnosti ili….?? [huh]
[/quote]


Kad smo već kod toga….ovo ti je prošlo svršeno vrijeme, a i nisam baš siguran da našeg m.m. takve stvari tangiraju, kao ni TA……

`Ajd ti nama samo reci kakvo to veze ima s našim Djurom ??

pa biti će da ste oba dva out… pa skupa drukate za down… a da, di vam je peyo nestao…

[rolleyes]

Ode na godišnji……………..ja inače nikad ne drukam za pad,uvijek za up.

peyo

New Report

Close