DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kad smo već kod toga….ovo ti je prošlo svršeno vrijeme, a i nisam baš siguran da našeg m.m. takve stvari tangiraju, kao ni TA……

`Ajd ti nama samo reci kakvo to veze ima s našim Djurom ??

u tome je i caka… što nisi baš siguran… [lol]


u tome je i caka… što nisi baš siguran… [lol]

ne puši tamo gdje ne treba.ZZtop


….čitajući prepucavanja kolega s foruma s kolegom plejbojem, i uzimajući pritom u obzir ponašanje dionice na burzi, te kretanje portfelja gospodina xy, dolazim do zaključka da je
PLEJBOJ=XY. Molim Vas da malo razmislite o tom mom zaključku i sve će vam najedanput postati logično. Također to sve skupa sugerira da dionica mora još gore….

Stvarno ima tuduma ovdje na forumu, isto sam ja XY kolko će i DDJH biti > > > danas [wink]

Kressho

65 danas..
:)))))))))))

danas ne sutra….

Ja obožavam lijepe priče. Obožavam pozitivu, optimizam, zaokret na bolje.
I zaista vam siiilno želim da ova firma napravi taj zaokret kakav se čini na vidiku i da dionica u tom našem kvazi-efikasnom tržištu to čak i odrazi odmah, premda je moj interes ovdje zanemariv. Neki dan sam kupio nešto sitno dionica DDJH jer mi je nakon podrezivanja jedne pozicije koja je bila najveća i prevelika ostalo nešto keša "viška". To mi je sad nekih 3 % portfelja, zanemarivo, ali bolje išta nego ništa 🙂

E DA – VAŽNA VIJEST ZA SVE DIONIČARE I MOGUĆE KUPCE DDJH PAPIRA !!

Ovako – JANAF nije sklopio posao sa ovim ovdje Djuro DJakovicem kojim vi trgujete vec sa Konzorcijem DJuro DJakovic – a DDJH je akronim za Djuro DJakovic Holding.

Konzorcij je mnogo širi pojam, tako da će od tih 218 miliona kuna samo manji dio biti vidljiv u izvješćima DDJH kada dođe vrijeme, moguće i da rashodi budu veći od njihovog djela prihoda.

Tko misli da ja nešto drukam ovdje neka slobodno prouči na stranicama JNAF tko je sve sudjelovao na natječaju a zatim nazove Djuru Djakovica i pita lijepo da mu pojasne razliku između konzorcija ĐĐ i DDJH

DDJH vam je na burzi , ĐĐ Konzorcij bome nije

Ode to dole u p.m. kad raja ukopča u šta se uvukla, ako DDJH dobije 20 % od tih 218 miliona biće dobro …

Kressho

Od tada se postupno provodi prodaja dionica ili udjela u društvima, tako da danas u Industrijskoj zoni Đuro Đaković posluju i društva pod imenom Đuro Đaković, a da više nisu u vlasništvu Đuro Đaković Holdinga d.d.

IZVOR – WEB STRANICE DJURE DJAKOVICA

Osim toga, prije nego se zalijećete dobro proučite izvješća – ona Holdinga i ona Grupacije, pošto je Djuro Djakovic jedna vrlo mutna kaša koja na ZSE šalje dupla izvješća il pak Grupacija nije dio DDJH dionice ??
A ako je onda je taj DDJH doista u banani – skoro 500 miliona kuna dugovanja i gubitaka…

A opet ako nije – onda ni poslovi nisu njegovi, ni ovaj s JANAF-om ni ovaj s tenkovima, jedva nešto malo i željeznica [wink]

Kako god okrenete – DDJH je pretekao sam sebe a njegovi dioničari još uvijek pojma nemaju ni koje se izvješće odnosi na DDJH izlistan na burzi, nit s kime JANAF doista sklapa posao i dal će i lipa od toga ići u bilancu DDJH-a

Kažem , dobro proučite izvješća i Holdinga i Grupacije, jer iako Hodling-ova izgledaju dobro ona Grupacije ispod njih su doista poražavajuća

Kressho

uh kako tone DDJH, bid se povukao nisko dolje, a prodaja navire [embarass]

postovi su osoban stav autora i nisu nagovor na kupnju ili prodaju dionica


uh kako tone DDJH, bid se povukao nisko dolje, a prodaja navire [embarass]

Druker central radi svoje, a i lijepa prilika za dokup

Ovo današnji prodavači očito nisu čitali:-)
http://www.seebiz.eu/az-postao-najveci-vlasnik-dalekovoda/ar-5706/

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

New Report

Close