DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Dosta njih kupuje iz TOP 10, ali i logično;

Demontaža nuklearke je skup i sofisticiran posao, a samim time i vrlo profitabilan, a ima ih čak 17 .
Još samo da ugovore taj posao i evo prve državne profitabilne tvrtke izvan monoplističkih krugova.

Nadajmo se da se sada neće javiti neki INO fantom da kupi Đuru prijevremena ?

kakvo jadno drukanje, nije raspisan ni natječaj, a ti tvrdiš da ljudi kupuju DDJH zbog demontaže nuklerake! tvoje ponašanje na ovom forumu je koma, pred par si dana prodao DDJH na 50 kn pa si tvrdio da slijedi pad na 44 kn, a sad si očito kupio na 58 pa pišeš demontaži nuklerake! [bye]
[/quote]

Ništa ja ne tvrdim kolega, samo pretpostavljam.
Kao i vi i ja sam računao da će 5-i dioničar rušiti cijenu ispod 50, ali se preračunao, pa nisam zbog toga ljut na vas nego na sebe !
Sada kupujem skuplje, a nema druge ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


ljud kupuju bududucnost poslovanja firme ane sadasnje stanje i vrjednost bila je prije nekolko mjeseci na 2x,xx kn i preporucio sam je na temi bestbuy ali su mi dali jedinice a moderatori mi nekolko puta brisali post dok i nisam upozorio da mi ne brisu ko mi ne vjeruje neka ode i potrazi sta sam tada reko
[bye]

nekolko likova mi posla poruke da drukam i lazem evo ko laze a ko ne evo link gde kazem da treba kupit DDJH, VART I FMPS

http://www.poslovni.hr/Forum/best-buy–komentari-i-analize-499-pg1940.aspx

opet brutalno zaradice neki a drugi sipak ,popravni vam je VART I FMPS

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

http://dalje.com/hr-hrvatska/zbog-montmontaze-djuro-djakovic-izgubio-posao-od-215-milijuna-kuna/307292

Samo vi kupujte, al ce biti belaja … 60 kn po dionici vrijednoj jedva 40ak … [lol] [lol]

Kressho

1. minuta blokada, 62,52 kn. Igra brzi prst….

@lojtra Bravo !!! Falio si za 56 sekundi – blokada na 62,78 u 10:01:56 !!!

Dvije minute trgovana i već u prekid trgovanaj zbog porasta cijeni

htio sam ne biti pohlepan, uzet zaradu i malo se maknit,al mi ne dopuštate….ali dobro,strpljiv sam, pričekat ću još malo…dva sata manje više 😀



@lojtra
Bravo !!! Falio si za 56 sekundi – blokada na 62,78 u 10:01:56 !!!

56 sekundi=26 lipa [wink]

Biće kaos kada vlakić krene nizbrdo … kupovati dionicu koja je na temelju jednog posla koji se u ovoj godini nece ni knjižiti kao dobit narasla 60 % u tjedan, dva – dakle preočito pumpanje, može samo teški hazarder … Jasno je da vas je ulovila pohlepa ali navlačiti ljude da sada kupuju kada se naveliko krca van je opaka stvar … Žalbeni rok traje 30 dana, dakle prije tamo 20.-25.6. se još ništa ne može znati pod sigurno . A dotle će biti barem još jedna jača korekcija nadolje , danas izlaze najhrabriji a ulaze najnaivniji

Kressho

kolega playboj,

kada sve to bude sigurno cijena bi trebala biti iznda 100 Kuna, nešto iznad nominale, a onda imate prostor za trgovanje od 5-10%.

Ovdje imamo jedan drugi veliki problem, a to je premalo slobodnih dionica u opticaju ( prvih 10 samo kupuju ) pa što cijena bude više rasla to će biti manje dionica u prodaji, a kao rezultat je visoka cijena dionice [tongue]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Trenutna prodaja kaže da je ostalo još samo 3.039 dionica do 100 kuna!

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


http://dalje.com/hr-hrvatska/zbog-montmontaze-djuro-djakovic-izgubio-posao-od-215-milijuna-kuna/307292

Samo vi kupujte, al ce biti belaja … 60 kn po dionici vrijednoj jedva 40ak … [lol] [lol]


Plejboj, loš ti ovaj druk. To si i ti počeo drukati za rast. [proud]
Izvrstan link koji prikazuje stanje lani, 2 posla izgubljena, cijena i pad prate gubitak poslova.
Ove godine ta 2 posla dobivena, cijena i rast odgovaraju dobivenim poslovima.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

New Report

Close