DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pejo legendo [thumbsup] dugorocno… al di je ulaz u EU? tko to zna? jaca!? [lol]

kolega, meni se čini da ćemo vrlo brzo u eu.
izgleda da su neki dali zeleno svjetlo za kraj pregovora u lipnju.
tako da bi ovdje moglo bit vatreno početkom ljeta.
pogotovo na ddjh.



@iNG

Samo kratko ću reći da griješite, a što će se vidjeti narednih dana.. ako ste danas izašli s +6%, sad čete nam reći da ste ušli sigurno ispod 37 kn ako ne i manje…i Vama LP

Nadam se kolega mrgud28 da se nećete namrgodit na mene i da Vas neću razočarat sa današnjom kupnjom na 37,57 kn

Još jednom LP

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE




@iNG

Samo kratko ću reći da griješite, a što će se vidjeti narednih dana.. ako ste danas izašli s +6%, sad čete nam reći da ste ušli sigurno ispod 37 kn ako ne i manje…i Vama LP

Nadam se kolega mrgud28 da se nećete namrgodit na mene i da Vas neću razočarat sa današnjom kupnjom na 37,57 kn

Još jednom LP
[/quote]
Ne prijatelju dragi, Vi zadovoljni, zadovoljan i ja ako mi javite da ste sretni. Kamol sreće kada bi tako svi gledali na budućnost-sadašnjost. Drago mi je i volio bih osobno zbog Vas da u ponedjeljak bude npr. 45 pa van pa opet na 37…
Lijepi pozdrav i Vama !!

I very much love INGRA !!

Jel ima kakvih novina,vidim da se odlično držite,mada bi mi bilo draže da je barem na 50…….lijepi pozdrav kolege iz Litve.

peyo

još malo novih poslića…

http://limun.hr/main.aspx?id=704334

Tvrtki HŽ Cargo Vlada je odobrila nabavu 100 novih vagona. Na međunarodnom natječaju za taj je posao odabrana kompanija Đuro Đaković iz Slavonskog Broda. Vrijednost posla je 68 milijuna eura, a uz jamstvo Vlade kreditirat će ga Hrvatska poštanska banka. ( malo su promašili valutu)!!! [thumbsup]

Kad ćemo rasti???

ŽIVOT JE LIJEP!!!


još malo novih poslića…

http://limun.hr/main.aspx?id=704334

Tvrtki HŽ Cargo Vlada je odobrila nabavu 100 novih vagona. Na međunarodnom natječaju za taj je posao odabrana kompanija Đuro Đaković iz Slavonskog Broda. Vrijednost posla je 68 milijuna eura, a uz jamstvo Vlade kreditirat će ga Hrvatska poštanska banka. ( malo su promašili valutu)!!! [thumbsup]

Kad ćemo rasti???

ŽIVOT JE LIJEP!!!

to je objavljeno već 5 puta… [yawn]

Šta je ljudi niko nikud ali koliko sam uspio virnuti kupnja na 38 je postojana i stalna.Kad je udar,u ponedjeljak?????????? -Može.

peyo

Janaf odlučio u korist DDJ


Janaf odlučio u korist DDJ

Izvor???

ŽIVOT JE LIJEP!!!

218.000.000. kn i nešto sitno


218.000.000. kn i nešto sitno

Može link,, di se može pročitati o dogovorenome poslu !!
Hvala !!

I very much love INGRA !!



218.000.000. kn i nešto sitno

Može link,, di se može pročitati o dogovorenome poslu !!
Hvala !!
[/quote]

Patka ili inside, kakav link pobogu ?!?

New Report

Close