DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa uvijek navijam za svoje,i pogodili ste za najstariji klub u Hrvatskoj,
čestitam i ja
a Đura pa navijam i za Đuru i za sve šta imam od dionica.Ili je to možda nelogično.
normalno
A ovo šta kažete na silu-da li mi to možete nekako dokazati,jer ja baš ne vjerujem da u ovakvim vremenima neko ide baciti cca 10 tisuća eura,lupajući po asku,umjesto da čeka i pokupi puno jeftinije.
po stilu kupnje i dizanju, količini dionica i nizu osjetila
Ja sam osobno ga vidio na malo iznad 30.Znači ili je neko lud,ili nešta zna.
možda neko nešto zna ja nemam susjeda insajdera
Promet je nikakav pa zato velim pričekajmo sutra.Usvakom slučaju ask ne ide ispod 39 cijeli dan……..pa i to nešta znači.
moguće da sutra potegne i do 45, al jasam skromno prodao sa + 6 %_

LP

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Svaka čast kolega Ing,uvijek pristojno i korektno.Da je barem više ovakvih forumaša.Hvala i lijepi pozdrav iz Siska.Evo čoja od mene.

peyo

@iNG
Samo kratko ću reći da griješite, a što će se vidjeti narednih dana.. ako ste danas izašli s +6%, sad čete nam reći da ste ušli sigurno ispod 37 kn ako ne i manje…i Vama LP

I very much love INGRA !!

A izgleda da se ipak nešta saznalo??????????????–A šta -čut ćemo sutra.

peyo

4. svibanj 2011.

Jelena Adrović, ĐĐ Holding

U novom mandatu ćlanovi Nadzornog odbora Đure Đaković-Holdinga bit će Marko Milić, Leopoldina Duvnjak, Zoran Posinovec, Pavo Đurđević i Jelena Adrović.

Odluku o tome donijet će Glavna skupština tvrtke 17. lipnja u Slavonskom Brodu.

Da li netko može potvrditi suradnju NATO-a i Đure,ovo je neprovjereno i glasine da Đuro poduplava proizvodnju Bovova.Ponavljam neprovjerena informacija.Da li ima neko na forumu iz Đure da se sazna istina ako je moguće.Jer ono jučer izgleda nije bilo slučajno.Jer nakon kupljenja,otišlo je još par naloga po 39,pa prvi put na bidu 280 komada ,prošlo,odmah novih 280 komada na bid.Istina sve sitno,ali…………..prevelika razlika na bidu od prvog pa dalje.Ako neko nešta sazna bilo bi lijepo da podijeli sa nama .
Jer ruku na srce svi smo ga vidjeli na 30 kuna,ili se možda varam.Lijepi pozdrav.

peyo


Da li netko može potvrditi suradnju NATO-a i Đure,ovo je neprovjereno i glasine da Đuro poduplava proizvodnju Bovova.Ponavljam neprovjerena informacija.Da li ima neko na forumu iz Đure da se sazna istina ako je moguće.Jer ono jučer izgleda nije bilo slučajno.Jer nakon kupljenja,otišlo je još par naloga po 39,pa prvi put na bidu 280 komada ,prošlo,odmah novih 280 komada na bid.Istina sve sitno,ali…………..prevelika razlika na bidu od prvog pa dalje.Ako neko nešta sazna bilo bi lijepo da podijeli sa nama .
Jer ruku na srce svi smo ga vidjeli na 30 kuna,ili se možda varam.Lijepi pozdrav.

ma sve 5 kolega peyo, ali je sve to na prometu od jedva preko 90.000 kn. Ja bih bio čvrstog uvjerenja da se stvarno nešto valja da je promet bar upola onog sa kraja ožujka…
Opet, možda griješim. Nadam se da griješim…

Broj 7 se ponovno vratio na 45 000. Bit ce nesto…..


Broj 7 se ponovno vratio na 45 000. Bit ce nesto…..

Sada broj 6 na 47463.

Prosle godine u postu, pisao sam kako ce igrac br 6, uskoro biti jedan od vaznijih cimbenika u buducnosti, kada ce se odlucivati kuda ce i kako djuro dalje….
Eto tada je bi igrac broj 10, danas je broj 6!!!
Kada bi barem imao toliko da moze smjeniti Stipu i kompaniju, tada bi mu to poslije prodaje portala, bio drugi najbolji poslovni potez!!!!!!!

Problem i je u tome šta se veliki mijenjaju između sebe,a mi mali se zadovoljavamo sa mrvicama.Ali ovo je sad trenutno status skvo-niko nikud.Iz ĐURE su izgleda izašli svi koji igraju na kratke staze i to čini mi se sa minusom.Ostajemo mi koji čekamo vijest jer drugo sad ništa nije bitno,jer izviješća su izašla,a i svii koji imaju pozitivna izviješća ništa.Stresla se brda rodio se miš.Na ovaj način postajemo dugoročni ulagači,a to sam nažalost i u još fest dionica.Ustvari mi se igramo sa mrvicama,ili sa tih par posto koje je preostalo na tržištu od velikih.Pitam se jedino kome će i ti veliki prodati svoje,ako se uskoro na našoj burzi ne pojavi friški kapital oli ti keš.A evo dolazi nam i ljetna fijaka.Nažalost burza nam je odraz stanja ili sranja u državi.Dok nema likvidnosti,dok se lova ne vrti ,nema ničega,a to je stvarnost.Kakva je naša trejderska budućnost-pojma nemam,ali ako nam još i porez nabiju na kapitalnu dobit,onda odmah mogu i ključ u bravu na ZSE,ili ju prodat nekome.
Mislim da je Đuro odlična dionica i da će onakvih skokova biti još na svaku vijest o kojima smo pričali protekla dva tri mjeseca.Makar se nadam.Vele nekom rat nekom brat,a đura bi trebao sa svojim proizvodima trebao biti brat.Samo da se taj rat ne proširi i dalje ,jer hebeš brata,meni je rata dosta.
Bog i Hrvati i sretno svima,ode ja na drugu bauštelu.Javite kad ĐURA pređe 100 kuna.

peyo

Evo još samo nešta o čemu pričam već mjesecima,a malo je ušiju do kojih bi to trebalo doći.Odnosno Ti isti bi trebali već sad imati slonovske uši i sovine oči jer :

FONDOVI I EU Hrvoje Fajdetić: Inozemni indeksni fondovi bit će velika prijetnja domaćim fondovima Autor/izvor: SEEbiz / Banka
Datum objave: 06.05.2011. – 15:47:37
OPATIJA – Ulaskom u EU povećat će se konkurencija na hrvatskom fondovskom tržištu jer za prekograničnu ponudu neće biti ograničenja, a otvara se i mogućnost za hedge fondove. Istodobno, promijenit će se regulativa za mirovinske fondove – izjednačit će se ulaganja OMF-ova u domaće obveznice i državne obveznice članica EU te u domaće dionice i dionice članica EU.

To su neke od promjena koje donosi ulazak u EU o kojima se govorilo u petak na Konferenciji Hrvatsko novčano tržište u Opatiji na panelu o tržištu kapitala.

Daniel Nevidal, član Uprave Interkapitala vrijednosni papiri, kazao je kako posebno za brokerski posao ništa neće biti isto. Provizije će drastično pasti, a slično će se dogoditi s investicijskim fondovima i općenito s tvrtkama koje upravljaju imovinom.

To je, kako je rekao, velika prijetnja čitavoj asset management industriji s čime se slažu i ostali sudionici panela.

Hrvoje Fajdetić, nezavisni financijski analitičar, upozorava na ETF-ove, posebno indeksne fondove, koji imaju naknade od 0% i tako predstavljaju veliku prijetnju investicijskim fondovima u svijetu, pa i u Hrvatskoj.

Treba sniziti troškove, dio poslova riješiti kroz outsourcing i specijalizirati se, najkraći su zaključci ljudi iz industrije. Ako npr. skandinavski fondovi mogu biti specijalizirani za Balkan, zašto to ne bi mogli naši, rečeno je.

Povjerenje se polako vraća u investicijske fondove, nakon krize u kojoj su bili «najpogođeniji u svijetu», kazao je Fajdetić koji smatra kako bi hedge fondovi ubuduće trebali odigrati veliku ulogu.i da na njih treba igrati i u smislu povratka povjerenja u industriju.

Hrvatska sad ima znanje i iskustvo, a ima i kapital. Josip Glavaš, predsjednik Uprave Erste – investa, naglasio je kako imovina mirovinskih, zatim otvorenih i zatvorenih investicijskih fondova uz sredstva društava za osiguranje premašuje 78 mlrd kuna ili 10 mlrd eura, a ne treba zaboraviti ni štednju u bankama.

E sad si probajte zamisliti koje cijene naših dionica će biti uskoro.Normalno ĐURO,PTKM,INA,JANAF,VIRO,BELJE…………………..GDJE JE GRANICA?
Zato se natrpavam još sa Đuricom,i čekam rasplet…………..razmislite da li sam u pravu.
Šta mislite zašto Bakić kupuje i kupuje,a naš frend Alabama na Validusu,a…………………ja ću kroz godinu dvije u mirovinu………normalno trejdersku.
UGODAN VIKEND I PUNO LIJEPIH ŽENA……..SRETNO.

peyo

pejo legendo [thumbsup] dugorocno… al di je ulaz u EU? tko to zna? jaca!? [lol]

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"

New Report

Close