DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

3. svibanj 2011.| Biserka Ranogajec

Đuro Đaković poslovao s dobiti od 1,15 mil. kuna

Đuro Đaković holding, koji okuplja 7 društava, ostvario je u prvom tromjesečju ove godine 1,15 milijuna kuna dobiti, prema izvješću sa Zagrebačke burze.

3. svibanj 2011.| Saša Vejnović

Đuro Đaković sklopio posao s Francuzima vrijedan 1,3 mil. eura

Specijalna vozila isporučit će vagone za transport lima

Tvrtka Đuro Đaković Specijalna vozila sklopila je posao s francuskom tvrtkom Nacco S.A.S. vrijedan 1,3 milijuna eura.

To je jedino šta sam pronašao.

peyo


3. svibanj 2011.| Biserka Ranogajec

Đuro Đaković poslovao s dobiti od 1,15 mil. kuna

Đuro Đaković holding, koji okuplja 7 društava, ostvario je u prvom tromjesečju ove godine 1,15 milijuna kuna dobiti, prema izvješću sa Zagrebačke burze.

3. svibanj 2011.| Saša Vejnović

Đuro Đaković sklopio posao s Francuzima vrijedan 1,3 mil. eura

Specijalna vozila isporučit će vagone za transport lima

Tvrtka Đuro Đaković Specijalna vozila sklopila je posao s francuskom tvrtkom Nacco S.A.S. vrijedan 1,3 milijuna eura.

To je jedino šta sam pronašao.


Peyo i dodaj OVO: http://www.mmpi.hr/default.aspx?id=7690

I very much love INGRA !!

To je sigurno to-68 milja kuna vrijedan posao.Zato je i lupano onako jutros.Idemo Đura,ajmo ljudi zaraditi neku lovu.

peyo

Ovo kako izgleda bid koji raste i deblja se i ask koji miruje mi liči na vulkan.Evo na asku 2 soma komada srameći na 36……….idemo đura.

peyo

Žao mi je šta više nemam juhe da ga zabijem u blokadu ,da više saznam šta je……..bid se diže ask stoji ,šta li se kuha?????????? Usvakom slučaju dobro je.

peyo


Žao mi je šta više nemam juhe da ga zabijem u blokadu ,da više saznam šta je……..bid se diže ask stoji ,šta li se kuha?????????? Usvakom slučaju dobro je.

Samo, promet je mizeran… [sad]

A i ask popušta,da li se to čeka da još malo popusti,jer sve skupa je na sitno.Budeme videli sutra.

peyo


Ovo kako izgleda bid koji raste i deblja se i ask koji miruje mi liči na vulkan.Evo na asku 2 soma komada srameći na 36……….idemo đura.

Kolega peyo kao da ste na utakmici Cibalija : Segesta pa navijate!

Ovo je jutros nasilu podignuto radi lakšeg iskrcaja, potrošili bi Vi malo više novca da je zadržite na 40 kn.

LP

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Pa uvijek navijam za svoje,i pogodili ste za najstariji klub u Hrvatskoj,a Đura pa navijam i za Đuru i za sve šta imam od dionica.Ili je to možda nelogično.A ovo šta kažete na silu-da li mi to možete nekako dokazati,jer ja baš ne vjerujem da u ovakvim vremenima neko ide baciti cca 10 tisuća eura,lupajući po asku,umjesto da čeka i pokupi puno jeftinije.Ja sam osobno ga vidio na malo iznad 30.Znači ili je neko lud,ili nešta zna.Promet je nikakav pa zato velim pričekajmo sutra.Usvakom slučaju ask ne ide ispod 39 cijeli dan……..pa i to nešta znači.

peyo

Koliko vidim nitko nije ništa iskrcao,bez ljutnje frende ING ,stvarno ne znam šta vas je zasmetalo u mom postu,ali sory u svakom slučaju,jer ja volim pročitati vaše i uvijek pišete OK.
Sretno sutra.

peyo


Koliko vidim nitko nije ništa iskrcao,bez ljutnje frende ING ,stvarno ne znam šta vas je zasmetalo u mom postu,ali sory u svakom slučaju,jer ja volim pročitati vaše i uvijek pišete OK.
Sretno sutra.

crno na bijelo: što smo danas tržili

Ništa novo. U petak mu je bila dobra sad ne valja. Kad već prodaš nemoj odmah mijenjat ploču.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close