DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A svi čekamo tu pravu vijest…………….a ko čeka taj se načeka,ali i dočeka.A ako uskoro i naša burza ne krene , morat ćemo se seliti jer će i ZSE u šturc.Jednostavno ne razumijem naše fondove ,gdje su,i šta rade sa našim mirovinama.Ne vjerujem ni jednom ništa.Izgleda da nam opet treba nekakav mađar ili ko zna ko da nam pokazuje prave vrijednosti naših firmi.
Malo me depra lupila nakon ovakvog dana,a tek se vratio sa odmora……..hebote zaštopan sam do muda.

peyo


Ako nije bitno skočila danas nakon 14.00, teško da će sutra nakon 10.00, nažalost…

problem je što su to sve sitni poslovi, s kojima đuro ne može doći niti na pozitivnu 0…na žalost

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...



Ako nije bitno skočila danas nakon 14.00, teško da će sutra nakon 10.00, nažalost…

problem je što su to sve sitni poslovi, s kojima đuro ne može doći niti na pozitivnu 0…na žalost
[/quote]

Kad DDJH promjeni upravljačku garnituru, bez podkradanja vlastite firme onda možemo računat na preokret na ovoj dionici.

ps Pogledajte PODR, 2000ćete je imala prihode 3,5miljardi kn kao i koncer AGROKOR, sad PODR ima približne prihode dok AGROKOR IMA 10 puta veće!!! (brojke nisu precizne – ilustracije radi)

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Šuška se šuška, jučer mi govori susjed koji je druga kuća od mene, radi u specijalnim, baza Tenkovi, da će se izgleda ipak u ĐĐ raditi remont tnkova iz Kuvajta. Pa ako to bude istina i ova dva posla vagoni za FR i Cargo. ode Tupson, kako ga ja zovem ne zbog firme nego ljudi koji njome upravljaju U VIS i to dobrano. No samo ako… Ali i s ova dva dobivena posla, ljudi ide to. Ako brojite valove c od B je po meni zgotovljen, ili je pri kraju,, danas vidimo dali je, i to odmah na otvaranju !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!

Mene sada zanima prica oko JANAF-a .. to bi se trebalo ovih dana rasplesti.

Ime nekih infoa oko toga?

Nešta je procurilo.

peyo

Koje čišćenje [cool]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ma o čemu vi pričate???
– "nešto je procurilo" – što, propustili su rezervoari koje je radio DDJH?
– "koje čišćenje" – 50 K kuna prometa je veliko čišćenje?!? pa s kolikim kapitalom vi baratate na ZSE ako vam je to "čišćenje" kojem se divite?! [undecid]

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje ili K-P dionica!

Ajde ajde na kupnji sam. Lupi me.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ma to šta velite je ok,ali kolega jutros su nalozi bili na bidu 19,20,21 kunu pred kraj,kupovni največi 36 i kusur,i sad odjednom skoro 10 posto.Pa samo bi budala lupala tek tako.Tražio sam nigdje ništa,ali bid se dobro popunio,a ask stoji sa malim iznimkama.Šta god je dobrano je uzdrmalo,a iskreno se nadam nekoj jako dobroj vijesti.

peyo

http://www.poslovni.hr/vijesti/duro-dakovic-sklopio-posao-s-francuzima-vrijedan-13-mil-eura-178464.aspx?id=178464&rnd=1304413722704

Val B završen kako sam i naveo prije u postovima, "danas če se vidjeti". Evo krenula 1-ca od vala C. Znači ipak se nešto pita EWT, nešto TA a i naravno FA, tj. pogođenih poslova. Sada T..ĐĐ ide samo u jednom smjeru uz manje korekcije 2-4…Krenuo prvi Parabolic nakon 100 godina odozdol, sma50 presjekao 21 prema gore, cijena iznad 100, kanal probijen, vrh (iv)-vorke vala B..i sad ostaje samo jedna opcija, ide to ide !! [angry]
Samo za magnuma 45mm,,, ljudi se boje, isplašeni su ove 3,5 god… no došlo je vrijeme, burza uvijek prva iz krize izlazi !!

I very much love INGRA !!

New Report

Close