DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 09:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

što mislite kolege, ima taj fondić još što za iskipati ili je gotov?tj.da čekam i dalje na kupnji ili da lagano počnem grickat prodaju?

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

Mislim da se fond istresao,a čist fino ide i na bidu.Svi koji se boje imaju priliku za iskrcaj,bit će lakše kasnije.Danas dokup ko suza ,ING hvala.

peyo

http://www.glasistre.hr/hrvatska/vijest/335856

Kada se tome doda i uspjeh Đure Đakovića, koji je u utorak potpisao ugovor s Patrijom o zajedničkom izlasku na treća tržišta, jasno je da će izvoz vojne opreme, koji je lani iznosio oko 120 milijuna dolara, dodatno rasti. Što se ugovora s Patrijom tiče, bitno je napomenuti da ga je samo hrvatski proizvođač uspio potpisati, Slovenci i Poljaci, s kojima Patrija također radi, nisu niti blizu tome. Dobar dio proizvođača hvali odnos novog ministra Davora Božinovića, koji se prvi na toj poziciji sjetio skupiti sve vojne proizvođače na jedno mjesto i pitati ih što su im najveće zapreke.

ŽIVOT JE LIJEP!


http://www.glasistre.hr/hrvatska/vijest/335856

Kada se tome doda i uspjeh Đure Đakovića, koji je u utorak potpisao ugovor s Patrijom o zajedničkom izlasku na treća tržišta, jasno je da će izvoz vojne opreme, koji je lani iznosio oko 120 milijuna dolara, dodatno rasti. Što se ugovora s Patrijom tiče, bitno je napomenuti da ga je samo hrvatski proizvođač uspio potpisati, Slovenci i Poljaci, s kojima Patrija također radi, nisu niti blizu tome. Dobar dio proizvođača hvali odnos novog ministra Davora Božinovića, koji se prvi na toj poziciji sjetio skupiti sve vojne proizvođače na jedno mjesto i pitati ih što su im najveće zapreke.

ŽIVOT JE LIJEP!

Lijepo, ali džabe kad netko ne da Gjuri gore… A u siječnju je tako lijepo potegla samo zbog nekoliko vagona… Eh, ta ZSE…

Ne sikiraj se kolega ,da nije bilo ovakvog iskrcaja već bi bio na 100,na kojih će doći čim malo ljude popusti euforija i bježarija.Stavljaj se na bid dok ribe grizu.

peyo

Na kraju krajeva kad sve zbrojimo ,mislim da su nam sa ovim velikim transakcijama napravili uslugu.Riješili smo se i jednog velikog koji bi se tako i tako iskrcao,a i puno malih sa dužnim poštovanjem svima.Prosjek ulaza je za većinu ok,uz današnji lijepi dokup.A sve lijepe vijesti moraju đuricu dignuti,jer šta veli kolega IWC na konto par vagona je poletio u nebo,a sad po meni ide preko 100.Jaci je itekako u interesu da nešta napravi zbog izbora,i ona bi mogla biti točka na i.Sutra se lijepo posložiti po bidu pokupiti ostatke pa ako za vikend dođu prave vijesti u šta sam 100% siguran,možemo krenuti ka 100 lijepih dobrih kunića.Jučer sam poludio ,ali danas vidim da je ovakva igra za nas bila ko kec na asa.Živi bili pa vidjeli i SRETNO.

peyo

Još samo nešto da dodam (a vezano uz TA):
Činjenica jest da mnogi vide padajući trokut, koji je probijen, s raznim targetima – od 50 i 60 pa do 100 (svaka čast kolega Peyo na optimizmu).
Činjenica jest također da i mnogi drugi DDJH stavljaju u isti koš s VLDS, DKVS, MGMA, INGR, OPTE, BD62 i ostalima (da dalje ne nabrajam i ne povrijedim nekog kog ni/sam spomenuo).

Ali isto tako je činjenica (koju nitko nije još spomenuo), da postoji jedna bitna razlika između svih navedenih dionica i DDJH, a koja se dobro vidi na priloženom mjesečnom grafu:
Za razliku od svih tih navedenih, DDJH je početkom godine prošao srednji bollinger (a za DM system je DI+ prešao DI-).
Inače, one EMA linije su 10 (najdonja), 55 (srednja) i EMA100 (najgornja).

Zaključak: I bolje je da je trgovanje s DDJH ovakvo kakvo jest – malo gore, malo dolje, jer to samo može pozitivno djelovati na strukturu ulagača, a i da nema skokova u cijeni (što nije moguće zbog velikog broja dionica – kao npr. sa SUNH, koja je BTW onih dana dok je skakala dotakla svoje EMA 55 i 100 linije između 70 i 80 (!)).
Eto…

Jeste primjetili zadnju transakciju u 15:58 danas: 1 dionica po 41,99 tek toliko da završi dan nešto više. Ista stvar i na IGH u isto vrijeme…


Jeste primjetili zadnju transakciju u 15:58 danas: 1 dionica po 41,99 tek toliko da završi dan nešto više. Ista stvar i na IGH u isto vrijeme…

Vjerojatno neki fond hoce da mu kraj dana ljepse izgleda…

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. MINISTARSTVO FINANCIJA 609.578 18,83 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 217.286 6,71 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 70.000 2,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. (1/1) 47.020 1,45 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
8. BAKIĆ NENAD 45.489 1,41 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ZIF BREZA-INVEST D.D. 22.567 0,70 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA EQUITY – OIF S JAVNOM PONUDOM 21.000 0,65 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
Ukupno: 62,04

Hm, mislio sam da je Fima sve svoje prodala jos ranije.
Nadam se da su izasli jucer



Jeste primjetili zadnju transakciju u 15:58 danas: 1 dionica po 41,99 tek toliko da završi dan nešto više. Ista stvar i na IGH u isto vrijeme…

Vjerojatno neki fond hoce da mu kraj dana ljepse izgleda…
[/quote]

Ne bih rekao… Prije igra nekog trejdera, još ista stvar i na iGH, malo prevelika slučajnost. IMHO… Neka me netko ispravi ako griješim…

kolege, imam ponešto gjure kupljenog ovijeh dana a tek sam sada pročitao zadnjih dvadesetak stranica na topiku … toplo preporučam svima da tako rade jer ovo što sam pročitao nebi ni pas s maslom pojeo (čast izuzecima, ali stvarno izuzecima)
sve skupa dovoljno govori i o cijeni i o tehničkoj i o predviđanju budućih događaja
pozz svima i sretno nam bilo (ili ne)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close