DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 07:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ostalo je još na zalihi za iskrcaj [undecid]


Ovo danas je jako zanimljivo na DDJH. Kakav će rezultat ova 3-4 dana na TOP10 biti, vidjet ćemo od danas pa do ponedjeljka, ali zasigurno će se štošta promijeniti i ovo trgovanje krajem ožujka 2011. moglo bi označiti zbivanja u nadolazećem razdoblju – kakva god ona bila…

Maločas je na VLEN-R-B prošla transakcija koja u dionicu odgovara stavci iz TOP10:
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. skrbnički račun 480.596 3,47%

Iako to na prvi pogled nema veze s DDJH, u biti ima, i to dosta:
To samo potvrđuje činjenicu da se iza SGSB skrbničkih kriju fondovi (za jedan znamo – ZIF-Breza, drugo je vjerojatno isto neki Fimin, a moguće da ima i ispod TOP10 sličnih… pogledati stanje i promjene TOP10 dioničara DDJH od 2007 pa naovamo), koji su očito imali rok 31.3. da raščiste bilance od dionica koje im ne odgovaraju u portfelju.

Doista će biti zanimljivo ovdje vidjeti TOP10 u ponedjeljak/utorak, nakon ovih transakcija zadnjih dana. Broj 9 i 10 svakako ispadaju, a da li će se (i koliko) stavke 6. i 8. promijeniti, ostaje da se vidi. Neki "veo šutnje" vezan uz (ne)spomenutog dioničara i zbivanja na DDJH lako moguće da to potvrđuje, jer teško da je većinu prometa generiralo "bacanje krumpira" iz jednih ruku u druge.
A, da li mu je to bio pametan potez (skratiti DDJH nauštrb povećanja KORFa), pokazat će vrijeme.
Dobro je netko prije komentirao prebacivanje iz dugoročnog u trejderski mod, koji je očit.

No, do vidljivih promjena u TOP10 i ovo je samo nagađanje…


ostalo je još na zalihi za iskrcaj [undecid]


…Maločas je na VLEN-R-B prošla transakcija koja u dionicu odgovara stavci iz TOP10:
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. skrbnički račun 480.596 3,47%

Iako to na prvi pogled nema veze s DDJH, u biti ima, i to dosta:
To samo potvrđuje činjenicu da se iza SGSB skrbničkih kriju fondovi (za jedan znamo – ZIF-Breza, drugo je vjerojatno isto neki Fimin, a moguće da ima i ispod TOP10 sličnih… pogledati stanje i promjene TOP10 dioničara DDJH od 2007 pa naovamo), koji su očito imali rok 31.3. da raščiste bilance od dionica koje im ne odgovaraju u portfelju.
….

lako moguće da si pogodio "u sridu" otkud ova besmislena rasprodaja jučer i danas baš kad su počele stizati sve bolje i bolje vijesti- prisilni fondovski izlazak do kraja I. kvartala (tj. do 31.03.) objasnio bi mnogo toga

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!


ostalo je još na zalihi za iskrcaj [undecid]

Izgleda da je gotovo sa iskrcajem, da je taj netko htio, vec sad moze iskrcati dobru kolicinu, bid se solidno popunio…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Danas je posljednji dan prvog kvaratala, koji bi nakon dugo vremena trebao biti pozitivan ili barem blizu pozitive.

Prosle godine je prvi kvartal zavrsio s gubitkom od 10 miliona kuna. Ove godine bi trebalo biti puno bolje…

No, na izvjestaj cemo morati cekati do pocetka svibnja. :-/


A, da li mu je to bio pametan potez (skratiti DDJH nauštrb povećanja KORFa), pokazat će vrijeme.
Dobro je netko prije komentirao prebacivanje iz dugoročnog u trejderski mod, koji je očit.

No, do vidljivih promjena u TOP10 i ovo je samo nagađanje…


Dobro..ovo je još na razini špekulacije ali mislim da nije došlo do prebacivanja iz dugoročnog u traderski mod kod njega.Meni više sliči da je Loris bio bliže razmišljanjem da je prešao sa ručnog na automatsko trgovanje.Te platforme u pravilu pobjeđuju male kojima će ostati izgleda samo swing kao nekakva alternativa da bi se utažila želja za češćim trgovanjem..
Ne treba zaboraviti ni trećeg dioničara…pitanje je kakav je njegov plan ali je činjenica da mu je đuro u portfelju u tablici 1.(to je ključna pogreška IMHo)A znamo kakav tretman imaju dionice iz prve tablice i gdje završe,i najbitnije, za koje pare?
I mislim da nije samo problem u onima koji izlaze..bože moj uvijek netko izlazi, veći je problem u onima koji ulaze.Ako stvarno ulaze većinom mali imate primjera na burzi nekoliko kako će to izgledati ovdje u budućnosti.Ustvari već se vidi djelom..treba samo odvrtiti forum 20-tak stranica unazad..

sijem žito raste grahorica



A, da li mu je to bio pametan potez (skratiti DDJH nauštrb povećanja KORFa), pokazat će vrijeme.
Dobro je netko prije komentirao prebacivanje iz dugoročnog u trejderski mod, koji je očit.

No, do vidljivih promjena u TOP10 i ovo je samo nagađanje…


Dobro..ovo je još na razini špekulacije ali mislim da nije došlo do prebacivanja iz dugoročnog u traderski mod kod njega.Meni više sliči da je Loris bio bliže razmišljanjem da je prešao sa ručnog na automatsko trgovanje.Te platforme u pravilu pobjeđuju male kojima će ostati izgleda samo swing kao nekakva alternativa da bi se utažila želja za češćim trgovanjem..
Ne treba zaboraviti ni trećeg dioničara…pitanje je kakav je njegov plan ali je činjenica da mu je đuro u portfelju u tablici 1.(to je ključna pogreška IMHo)A znamo kakav tretman imaju dionice iz prve tablice i gdje završe,i najbitnije, za koje pare?
I mislim da nije samo problem u onima koji izlaze..bože moj uvijek netko izlazi, veći je problem u onima koji ulaze.Ako stvarno ulaze većinom mali imate primjera na burzi nekoliko kako će to izgledati ovdje u budućnosti.Ustvari već se vidi djelom..treba samo odvrtiti forum 20-tak stranica unazad..

[/quote]
Pa bogte..ovdje izgleda netko posjeduje i platformu za automatsko davanje jedinica [lol]
Hahah htjedoh nešto nadodati ma ni pet sekundi nije prošlo od slanja otvorim poruku čim sam je ugasio kad ono… [lol]

sijem žito raste grahorica




A, da li mu je to bio pametan potez (skratiti DDJH nauštrb povećanja KORFa), pokazat će vrijeme.
Dobro je netko prije komentirao prebacivanje iz dugoročnog u trejderski mod, koji je očit.

No, do vidljivih promjena u TOP10 i ovo je samo nagađanje…


Dobro..ovo je još na razini špekulacije ali mislim da nije došlo do prebacivanja iz dugoročnog u traderski mod kod njega.Meni više sliči da je Loris bio bliže razmišljanjem da je prešao sa ručnog na automatsko trgovanje.Te platforme u pravilu pobjeđuju male kojima će ostati izgleda samo swing kao nekakva alternativa da bi se utažila želja za češćim trgovanjem..
Ne treba zaboraviti ni trećeg dioničara…pitanje je kakav je njegov plan ali je činjenica da mu je đuro u portfelju u tablici 1.(to je ključna pogreška IMHo)A znamo kakav tretman imaju dionice iz prve tablice i gdje završe,i najbitnije, za koje pare?
I mislim da nije samo problem u onima koji izlaze..bože moj uvijek netko izlazi, veći je problem u onima koji ulaze.Ako stvarno ulaze većinom mali imate primjera na burzi nekoliko kako će to izgledati ovdje u budućnosti.Ustvari već se vidi djelom..treba samo odvrtiti forum 20-tak stranica unazad..

[/quote]
Pa bogte..ovdje izgleda netko posjeduje i platformu za automatsko davanje jedinica [lol]
Hahah htjedoh nešto nadodati ma ni pet sekundi nije prošlo od slanja otvorim poruku čim sam je ugasio kad ono… [lol]
[/quote]

Mislim da takvi botovi stvarno i postoje. Npr, na temi LKPC dosta ljudi dobiva jedinice doslovce sekundu-dvije nakon svakog posta.

Koja poanta je Vas trejdera stalno gadit dionice, kako se Vam više ne zgadi. DDJH je u pet puta boljoj situaciji nego prije 1 godinu, s stabilnim prihodom od BOV-a , ponovno idu vagoni, mogući novi poslovi, slavonske novine pišu kako ima posla za sve, a vama je preskupo i po 1 kn. Ne znam kako moderatori stalno dopuštaju da se blate firme.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

vrijeme za odbijanac? [rolleyes]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

Tu sam prijatelju,samo sam radio prvu i dobro mi je kolega ING rekao da prespavam. i ovako sam natrpan do grla,pa nek stoji.A i na bidu sam pa možda se neko strese niže.Na asku me više nema.Ali mislim da neće dugo stajati,jednostavno je nemoguće stajati na vijesti koje su stigle i na one koje tek dolaze. Jučer je prošlo 70000 komada ali neko je tih 70000 komada i kupio.
A kolega lime pa ako ne shvaćaš da pišeš gluposti to je tvoja stvar,dionicu ne posjeduješ ,a pametuješ,pa sad ko god vidi taj lidl tenkić odmah ti zbiberi topa,baš zbog toga šta igraš za ocjene na forumu.Ovo je ipak ozbiljna igra.

peyo


Tu sam prijatelju,samo sam radio prvu i dobro mi je kolega ING rekao da prespavam. i ovako sam natrpan do grla,pa nek stoji.A i na bidu sam pa možda se neko strese niže.Na asku me više nema.Ali mislim da neće dugo stajati,jednostavno je nemoguće stajati na vijesti koje su stigle i na one koje tek dolaze. Jučer je prošlo 70000 komada ali neko je tih 70000 komada i kupio.
A kolega lime pa ako ne shvaćaš da pišeš gluposti to je tvoja stvar,dionicu ne posjeduješ ,a pametuješ,pa sad ko god vidi taj lidl tenkić odmah ti zbiberi topa,baš zbog toga šta igraš za ocjene na forumu.Ovo je ipak ozbiljna igra.

Kolega Peyo
Emocije i trgovanje ne idu jedno s drugim.
Ja to jako dobro znam
Kao i što znam šta mi sljedi kad dotaknem u osinje gnijezdo
Pa mi se onda preporučuje stručna pomoć( vjerujem psihijatrijska)
Onda sam u pravilu neozbiljan ili kako ti kažeš, pišem gluposti
Srećom ti si tu pa će mo i nešto pametno pročitati??wtf!
A taj lidl tenkić je replika znaš kojeg tenka?Siguran sam da znaš..ti si ipak priznati stručnjak za vojnu industriju.
Možete vi mene pljuvati koliko želite ali ja ću reći ono što želim sviđalo se to vama ili ne
I ne ocjene me ne diraju..samo ne volim nikakav oblik presije i pritiska, makar bio tako banalan poput tih ocjena.Misliš da će me takva gluparija odvratiti da kažem ono šta mislim?E bome ne će

sijem žito raste grahorica

New Report

Close