DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 07:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ma nisam se vezao emocionalno,samo sam se razočarao,ali već me prošlo idemo sutra na udar,pokupit sve šta se može.Imam dionica svih fela i neke će sutra na bubanj,pa u đuru.Ovaj put iz inata ne emocije.Vjeruj mi na riječ da gdje ulazim puno puta se pitate na forumu ko nas napada.Šta misliš ko je digao đuru prije dva tjedna sa 5 posto minusa u 7 posto plusa.JA.A sad sam stvarno ljut,samo vidjet na koji način i kako ih oderat.Šta se mene tiče ja mogu čekati i 10 godina,da ne diram ništa.Sretno.

Respektiram tvoje djelovanje na TK – forumu, al ovaj post je evidentirao da si podlegao kao ulagač, takav način ulaganja nije dobar….peyo prespavaj, sutra je novi lijep sunčan dan – barem tako kaže Sijerković

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kolega Peyo tako sam i ja rezonirao do prije par tjedana, te vagoni te Bov.ovi te tenkovi, sve su to izgleda puste priče, od silnog čekanja velikih poslova žali bože novaca koje sam držao u Đuri, nisam izgubio. ali je to mizerija od zarade dok su druge karavane prolazile, tko zna kad će dobre vijesti u ovom slučaju, uostalom uskoro će izbori, a Đuka je državna firma, pa tko zna….



Ma nisam se vezao emocionalno,samo sam se razočarao,ali već me prošlo idemo sutra na udar,pokupit sve šta se može.Imam dionica svih fela i neke će sutra na bubanj,pa u đuru.Ovaj put iz inata ne emocije.Vjeruj mi na riječ da gdje ulazim puno puta se pitate na forumu ko nas napada.Šta misliš ko je digao đuru prije dva tjedna sa 5 posto minusa u 7 posto plusa.JA.A sad sam stvarno ljut,samo vidjet na koji način i kako ih oderat.Šta se mene tiče ja mogu čekati i 10 godina,da ne diram ništa.Sretno.

Respektiram tvoje djelovanje na TK – forumu, al ovaj post je evidentirao da si podlegao kao ulagač, takav način ulaganja nije dobar….peyo prespavaj, sutra je novi lijep sunčan dan – barem tako kaže Sijerković

[thumbsup]
[/quote]

Potpisujem gore navedeno. [thumbsup]
Sutra je novi dan, neka bude sunčano, zeleno…

ŽIVOT JE LIJEP!

Prethodna opaska je i najveći problem, da je to privatno i da vode mladi ljudi koji bi imali, naravno i nešto novca na raspolaganju, tenkovi bi odavno imali termoviziju, motor od 1500 ks, jači oklop i sve ono što čini moderni tenk pa nebi bilo problema sa prodajom, ovako…….dani prolaze
Uostalom pogledajte HS Produkt i Šestanove kacige, bez vrhunskog proizvoda u ovoj vrsti proizvodnje nema se što tražiti. Nije ovo doba narodnih heroja i masovnih juriša, danas svatko čuva svoju guzicu.

Ne znam što se uzbuđujete toliko? Nije se zapravo dogodilo ništa dramatično, netko od velikih danas je izlazio, drugi su ulazili (jedan kupac sam pokupio je jednim nalogom preko 9000 dionica na 45,21kn-preko 400.000 kn).Usprkos izlasku većeg igrača cijena se u odnosu na prošle dane tek neznatno smanjila – npr. u petak je prosječna cijena bila 41,67 kn, a u ponedjeljak 43,28 kn, danas je prosjek 44,40 kn…dakle sve je to tu negdje, bez dramatičnih padova. Razumijem da su neki razočarani jer su uletili odmah ujutro po 46 kn, ali neće proći dugo i cijena će opet preći te razine.
Danas je protrgovano velikih 72.000 dionica uz promet od čak 3,2 milijuna kuna, što je skoro 25% današnjeg prometa na ZSE. Interes ulagača za Đuru je ogroman, razloge znamo svi. Poslovanje je trenutno loše, ali zato su perspektive sjajne. Kad i poslovanje bude sjajno, Đuro će se tržiti po 120-150 kn.
Zato kolege, samo strpljenja, a sutra svi na bid, pa protuudar po asku skupa s peyom! [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Ne znam što se uzbuđujete toliko? Nije se zapravo dogodilo ništa dramatično, netko od velikih danas je izlazio, drugi su ulazili (jedan kupac sam pokupio je jednim nalogom preko 9000 dionica na 45,21kn-preko 400.000 kn).Usprkos izlasku većeg igrača cijena se u odnosu na prošle dane tek neznatno smanjila – npr. u petak je prosječna cijena bila 41,67 kn, a u ponedjeljak 43,28 kn, danas je prosjek 44,40 kn…dakle sve je to tu negdje, bez dramatičnih padova. Razumijem da su neki razočarani jer su uletili odmah ujutro po 46 kn, ali neće proći dugo i cijena će opet preći te razine.
Danas je protrgovano velikih 72.000 dionica uz promet od čak 3,2 milijuna kuna, što je skoro 25% današnjeg prometa na ZSE. Interes ulagača za Đuru je ogroman, razloge znamo svi. Poslovanje je trenutno loše, ali zato su perspektive sjajne. Kad i poslovanje bude sjajno, Đuro će se tržiti po 120-150 kn.
Zato kolege, samo strpljenja, a sutra svi na bid, pa protuudar po asku skupa s peyom! [thumbsup]

Tako je gismund
U boj s Peyom na čelu..udrite žestoko ali nemojte ako boga znate samo kuće prodavati
A to što od posla imate samo BOV(što je istina ogroman posao) i potpisani sporazum o suradnji koji sam po sebi predstavlja preduvjet i ništa drugo nema veze
O bilanci da i ne govorim kao da to netko gleda..
Meni je žao što ima onih koji su očito nasjeli ali kako se ovdje laže to stvarno nema smisla..pa ti tenkovi se doslovce(ali doslovce) spominju na ovoj temi od prve stranice..znači skoro 5 god
To što se sudski spore s janafom (imaju rezervacije u bilanci u visini 8 milja na temelju sudskih sporova)nema veze..ajmo u napad.Kao da je to nekakva prepreka što se sude..bezveze
To što rafineriju u sisku i pogone od INA-e uglavnom radi montaža nema veze..svi smo mi đuro
Višecjevni bacači-alatnica uglavnom(rakete barem..ne znam da cijevi proizvode uopće)
Stvarno dečki pretjeraste s ovim.
Đuro je generirao rast od cca 100% u vrlo kratkom periodu i nije se baš pitalo previše zašto…osnovna misao je bila da je bio podcjenjen što je bilo i točno na razinama od 25-40 i bez zadnjeg izvješća koje je bilo znamo kakvo i koje je IMHo poprilično poskupilo dionicu.Izgleda da je bila i ona čuvena, prodaj na vijesti.
Ali ne..što ne bi još jedno 200% raslo?Zbog čega pitam se?
Jer se Peyi i kompaniji poželilo..ma dajte molim vas, uozbiljite se svi skupa
Koliko se je malih i lošije upućenih upecalo danas ujutro samo zato što ekipa bezočno laže..strava i užas.

sijem žito raste grahorica

Odbijanje natrag na stranicu trokuta pa kasniji jaci rast nije posebno neobicna stvar. Ne moze rast biti 100% linearan.

Tako je mafijo..ajmo jedinicama ako ne možemo činjenicama
Tako i treba..lagati i uvući što više naivaca
Kao da će vam to pomoći hahahah
Evo sami sebi ste po 9? stotica uvalili(gismund-Peyo) …bravo.Sad bar ugrubo znamo koliko vas ima(ili koliko imate nickova)
A meni toliko kulja na poruku [lol]
Mora da vam je sad lakše…ljepše će te spavati predostavljam[bye]
Pa ja da sam unutra ne bi spavao uopće do otvaranja da se riješim ovog napuhanog balona..bez obzira na cijenu, samo istovar što prije
Ljudi moji jel ste vi zaboravili da je dioničar na 8. vlasnik i računa na 6.mjestu?
Ako vam taj izlazi u bunar će vas zakucati..nadam se da vam je to jasno?

sijem žito raste grahorica

@ lime
Kolega potražite stručnu pomoć, dr. Uglješića Vam preporučam.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Čini mi se da su na ovoj temi najnervozniji oni koji nemaju dionice DDJH jer nisu danas kupili na 42 jer su se nadali kupovati po 40 kn? [lol]
Ma nema beda ljudi, sutra možda ulovite još po 43 kn ako požurite, ako ne bit će vam i po 45 super kupnja! [thumbsup]

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

http://www.jutarnji.hr/njemacka-donira-avione–bacite-mig-ove–poklonit-cemo-vam-nase-phantome/935413/
Obratite pažnju na dno stranice.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Evo..nadam se da će ovo pročitati i slabije informirani forumaši koji su nasjeli na priče od mafijaške obitelji sa ovog topica
http://www.poslovni.hr/vijesti/ulagaci-pohrlili-na-dionicu-dd-holdinga-176090.aspx
Domaće tržište kapitala toliko je ‘mrtvo’ da bilo kakva, čak i minorna, iole pozitivna vijest može rezultirati pomamom za nekom dionicom, komentirao je za Poslovni dnevnik jedan od sudionika tržišta nagli interes za dionicom Đure Đaković holdinga. “Kod nas je takvo stanje uma, a investitora ima i novca u određenom segmentu ima, da vijesti koje bi se inače okarakterizirale kao nevažne, mogu tako utjecati na sentiment ulagača”, kaže nam sugovornik.

Ništa nije rečeno
Đuro Đaković holding potpisao je u utorak na sajmu vojne industrije u Splitu memorandum o razumijevanju s finskom tvrtkom Patria Land Systems. Tim sporazumom dogovoreno je da će te dvije kompanije ubuduće zajednički nastupati na trećim tržištima radi promocije i prodaje borbenih vozila.U izjavi nakon potpisivanja Zdravko Stipetić, predsjednik Uprave Đure Đaković holdinga kazao je da “interesa za vozilo ima” te da se nada da će potpisivanje “dovesti do još većeg uspjeha”. No, komentar s tržišta kapitala ostaje da bilo kakve dodatne, konkretne, informacije o tom sporazumu nema. “Idealno za spekulaciju”, kaže sugovornik Poslovnog dnevnika.I to se dogodilo sa dionicom na burzi. Objavom namjere o potpisivanju ulagači su pohrlili kupovati tu dionicu koja je zbog snažnijeg pritiska ulagatelja u ponedjeljak skočila 7,8 posto. Interes se smanjio u utorak, no srijeda donosi nova iznenađenja. U prvih pola sata trgovanja na Zagrebačkoj burzi tom dionicom je ostvaren promet od neuobičajeno visokih 1,5 milijuna kuna. Usporedbe radi, cijeloga prošloga tjedna se tom dionicom nije toliko trgovalo koliko u pola sata u srijedu. Do kraja trgovinskog dana, promet je iznosio impresivnih 3,2 milijuna kuna što je najviši dnevni promet posljednje tri godine. U toj euforiji, cijena je dotaknula razinu od 46,58 kuna, no do kraja dana došlo je do rasprodaje te joj je zadnja cijena bila 42,5 kuna, što je dnevni pad od 3,9 posto.“Ovom se dionicom jako jednostavno može trgovati. Cijena joj je, u apsolutnom iznosu, niska i pogoduje spekulaciji. Zapravo idealna je za to”, kaže naš izvor.

sijem žito raste grahorica

New Report

Close