DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 09:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@ system 42
Koje gluposti pišete,koja je razlika kupiti po 41 kn ili 43, kad si siguran da nešto vrijedi. Možeš jedino trejdati ali to ništa ne donosi.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. MINISTARSTVO FINANCIJA 609.578 18,83 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 217.286 6,71 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 70.000 2,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. (1/1) 47.020 1,45 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
8. BAKIĆ NENAD 45.489 1,41 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ZIF BREZA-INVEST D.D. 22.567 0,70 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 21.602 0,67 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA -1500
Ukupno: 62,05

25.03. prvog dana visokog volumena (23.323kom) prodavao samo Societe iz top10

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Vjerujem da je svima jasno da su većinu prometa ostvarili traderi i FIMA fondovi koji izlaze(vjerujem da su konačno izašli).

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Čitam sve ove komentare i to kako bi Gjuro trebao up i svaki put kad otvorim ovaj topic pogled mi zastane na ovaj graf desno i onaj rast u 1. mjesecu kad je ova dionica odletila up tako puno u tako kratko vrijeme i čini mi se da je to bilo na vijesto o onim vagonima, posao vrijedan 9 mil.
A sada, dobre vijesti i ništa… To je tako, na našoj burzi, morate se pomiriti s tim. TA govori da bi trebalo gore, ali ne ide… Možda netko koči rast, ali mi je stvarno čudno da zbog 9 mil. kn dionica ode tako naglo i tako puno gore i to ne tako davno, a sad ćorak… Istina je da svaki malo jači fond trenutno može srušiti ili podići ne samo jednu dionicu nego cijelu ZSE i moramo se pomiriti s tim.
Opet, ako gjuro opet dodje do 40 kn, ja ću u dokup…

Zaboravih nadodati da ipak ovaj veliki prometi u zadnje vrijeme za današnje stanje na ZSE ipak daju neku nadu…

1. ako su izlazili broj 9 i 10 onda su vjerovatno danas prodali sve šta su htjeli. to znači da sutra ne bi trebalo biti pritiska na prodaji. s druge strane možda je broj 8 u top 10 podebljao poziciju.
2. ako je prodavao broj 8 isto tako bi značilo da je danas izašao do kraja. ne mislim da su 9 i 10 u tom slučaju kupovali pa bi trebali dobiti novo ime u top 10.
3. moguće je da su prodavali i 8 i 9 i 10 pa možemo očekivati nastavak rasprodaje sutra. za ovu opciju mislim da nije realna
čekamo sutra za rasplet
inače prometi su bili:
25.03. 23.323
28.03. 19.352
29.03. 20.345
30.03 72.013
šta daje ukupno 135.033
kad se oduzme trejd ostaje dovoljno za ozbiljne promjene u top10


Vjerujem da je svima jasno da su većinu prometa ostvarili traderi i FIMA fondovi koji izlaze(vjerujem da su konačno izašli).

Takodjer sam tog misljenja. Izgleda mi kao da fondovi koriste priliku za izaci (zbog samo njima poznatog razloga).

Obzirom na lavinu koja se danas srucila na kupnju, Đuro se drzao junacki i to je odlican znak.

Rijetko kada sam bio ovoliko siguran u srednjorocni rast jedne dionice kao sto sam sada s DDJH.

Jedva cekam da vidim kako ce sutra biti. 😉

Vjerujem da su

Vagoni prva vijest,Patria druga vijest,tenkovi treća vijest,susjedi četvrta vijest,moguće uduplavanje proizvodnje peta vijest,Sajam oružja slučajno u Hrvatskoj,Jaca slučajno u Izraelu,Višecijevni bacači čut će mo sutra ili prekosutra,tri rezervara na Janafu i veliki remont u Sisku i izrada specijalnih posuda i kolona……..
Koliko posto je danas Đuro trebao gore?Na 100 kuna.I čvrsto stojim iza toga.Ono šta sam naveo su činjenice i konkretni poslovi.
Ako je kupovao samo jedan onda ćemo već sutra to znati.Ako je bila samo trejderska igra svaka im čast oženili nas,i mislim da znaju od čega im se štuca.
U svakom slučaju ja i dalje tvrdim da bi Đura trebao rasti i to strelovito ka 100.Ovakve udarne vijesti usred ovakve krize,malo je firmi sa time, a jako puno onih koje bi takva događanja poslovna platila zlatom.
Sutra je novi dan, novi izazovi,ajmo prema 100 bez obzira i na fondove,trejdere,nenade…….ova dionica je hit, i idemo zaraditi lovu, pa dalje ulagati u ostale naše firme jer sve su naše dionice podcijenjene i nemojmo dozvoliti da nam ih odnesu ispred nosa.Sretno.

peyo

Najgora stvar je što Kuvajt te tenkove vjerovatno neće modernizirati već polagano otpisivati.

peyo pravilo broj 1. nemoj se emocionalno vezati za dionicu jer ti neće uzvratiti ljubav [tongue]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Najgora stvar je što Kuvajt te tenkove vjerovatno neće modernizirati već polagano otpisivati.

Kuvajt uopce ne uzimam u obzir. DDJH i bez tog posla ima svjetlu buducnost. Vec sam napisao prije da bi to bio samo bonus.

Ma nisam se vezao emocionalno,samo sam se razočarao,ali već me prošlo idemo sutra na udar,pokupit sve šta se može.Imam dionica svih fela i neke će sutra na bubanj,pa u đuru.Ovaj put iz inata ne emocije.Vjeruj mi na riječ da gdje ulazim puno puta se pitate na forumu ko nas napada.Šta misliš ko je digao đuru prije dva tjedna sa 5 posto minusa u 7 posto plusa.JA.A sad sam stvarno ljut,samo vidjet na koji način i kako ih oderat.Šta se mene tiče ja mogu čekati i 10 godina,da ne diram ništa.Sretno.

peyo

New Report

Close