DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Crobi je u plusu 1,5 % ,a mi klimarimo.Aj da se bar nešta događa ,ask se splašio, bid se povukao i niko nikud.Nema tu danas kruha,ode ja na ćorku bio sam noćna.Aj ti duh kolega zavrti malo ,pa kad se probudim da sam ful unutra.A i ovi na asku mi idu na živce,heben i pošten, to ne ide.

peyo

mislim da će opet ista prića…nakon rasta još jedan krug pada do 37-38…već uobičajeno na đuri


mislim da će opet ista prića…nakon rasta još jedan krug pada do 37-38…već uobičajeno na đuri

hoce hoce.. samo je mali problem sto ljudi bas ne zele udarati po asku.

Prije izgleda kao mala stagnacija, pa onda opet rast kod neke pozitivne vijesti.

2×1500 komada po bidu……nekom je dosta čekanja….



mislim da će opet ista prića…nakon rasta još jedan krug pada do 37-38…već uobičajeno na đuri

hoce hoce.. samo je mali problem sto ljudi bas ne zele udarati po asku.

[/quote]
ne znam kolega koliko pratite đuru ali ovaj scenarij se već više puta ponovio, kao i ova pisanja po forumu…isto kao i pisanja o stećaju, propasti i tko zna o ćemu sve ne kad pada…poprilično sam uvjeren da će đuro napraviti još jedan krug..kad malo padne onda će svi prodavati, mogli ste već naućiti da svi prodaju tek kad padne, kao što kupuju kad poraste…


Crobi je u plusu 1,5 % ,a mi klimarimo.Aj da se bar nešta događa ,ask se splašio, bid se povukao i niko nikud.Nema tu danas kruha,ode ja na ćorku bio sam noćna.Aj ti duh kolega zavrti malo ,pa kad se probudim da sam ful unutra.A i ovi na asku mi idu na živce,heben i pošten, to ne ide.

U plusu je zbog Ine…a kad Ina stane?

Sory kolega nisam znao da je samo INA croby.Prespavao trgovanje,al vidim da nisam ništa propustio.
Vidim nervozu,a čemu.Oni koji su uvjereni da je to to,na ženidbu.Mi koji vjerujemo u rast,smo na bidu i kupujemo.Koliko vidim ask nije popustio kao jučer,nisam prošao danas,pa bit će dana .Duše na đuri šta je sa tobom,čekaš ko i ja,šta nisi danas plašio ko jučer pa da se još natovarim.Taj čovjek vam je dokaz da se nešta kuha.Nešta i ja znam ,ali o tome kad budu provjerene informacije.Jednostavno -samo bi budala ububala tolike novce onako,jer mu je dosadno,a vi sad radite stručne analize.Bit zarade na burzi je informacija.Tko,kada, koliko i zašto.

peyo

Kolega kvart pa to i je naša šansa.Taj sigurno nije izašao sa minusom,pa pošto vidi da su ljudi li- la neodlučni ,ajmo podebljat portfelj.Proda, pa na sitno na bid i još koju dionicu pride.Najbolje mi je to šta svi gledaju -au pada-bježarija makar i sa minusom.A tu leži lova za sve koji i malo razmišljaju.Ali na djurici se ask relativno dobro drži,malo je duh radio paniku ,baš ovo šta sam gore pisao.Ali cijena je stala na 42-43,plus sitno gore dolje.Meni osobno je to dobar znak,i samo čekam bilo koju dobru informaciju,a dolazi ih puno.Prva danas od Rohatinskog,koja na sebe veže sve naše, pa i djuricu ali u jako velikom postotku.Nemojte me pitati šta to znači,šta veli kolega LUCKY,neprovjereno ne smije na forum.Neću ni o cijeni dionice ,samo ću reći-DUH je ububao do sada više od milion kuna.Ako može on ,a ja "mali mujo"-kud i on.Sretno svima kolege i ajmo uzet neku pinku,ali malo žešću.

peyo


Posljednji dani donijeli su snažan rast prometa na dionicama Đure Đakovića (ZSE:DDJH-R-A), ali je jučerašnji pad od 1,8 posto prekinuo trodnevnu pozitivnu seriju. Od kraja veljače likvidnost se znatno poboljšala što se povezuje s potencijalnim novim poslovima u okviru domaće vojne industrije a o kojima je ministar Božinović proteklih tjedana vodio brojne razgovore. Osim toga, izgledan je i nastavak suradnje s Patrijom, a i dalje je na čekanju i potencijalni posao u Kuvajtu, u društvu još nekoliko država nastalih raspadom bivše Jugoslavije.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-potez-rohatinskog-budi-trziste%3f,106968.html

ŽIVOT JE LIJEP

[lol] [lol]

Bome je kad možeš tako pozitivno gledati na dionicu koja je odradila pad sa preko 200 kn na 40 i dalje je u padu.
A da malo pogledamo i širu sliku, npr 3-godišnji graf umjesto što se samo zavaravamo ?

Ja kad dodjem na izložbu najbolje me zabave praznoglavi turisti koji slike dva metra širine i pet visine gledaju sa pola metra, i još ih fotografiraju sa te udaljenosti … [cool]

E pa tako i vi sada kolektivno promatrate DDJH [lol]

Slijedi vam tzv. "Libijsko osviještenje" , a možda i "Kuvajtsko"…

Evo Libijcima baš zamrzavaju sredstva, EU im čepi neki fond… Ako Djuro sklopi one imaginarne poslove o kojima je bilo riječi prije RATA U LIBIJI , slabo će se naplatiti …
Dakle – idu novi gubici.

Žao mi je ljudi, ali preočito je da vam se netko već prosipa u padu opet, kao i zadnji put [wink]

Kressho

Ajmo, kolega, pogledati širu sliku, zašto ne? [thumbsup]

U prilogu tjedni graf DDJh od početka 2008. godine, dakle više od 3 godine unatrag.
Ljubazno molim vaše argumente i obajšnjenje "daljnjeg pada" koji se vidi iz tog grafa.

Ja ga naime ne vidim, dapače. [smiley]

Bravo kolega shefsale.Htio bi se samo vratiti 20 godina unatrag.Tada sam za kalašnjikov na crno plaćao 1000 njemačkih maraka,metak je bio 2 marke do 5,bomba 100 maraka,nadam se da se neki od Vas sjećaju tih vremena.Za oluju kad smo se sreli sa saveznicima Muslimanima,za bilo koji komad vojne odjeće,a da ne govorim o oružju,bilo kakvom iu bilo kakvom stanju dobiješ novaca koliko tražiš.Samo to je tada bilo kažnjivo djelo.Jednom dečku sam poklonio svoj borbeni prsluk.Gurao mi je žbunt novaca,nisam uzeo.Zauzvrat me pozvao u Bihać da budem njegov gost kolilo želim.
Zašto Vam ovo govorim.Vojna industrija je jedna od najjačih,najskupljih i najprofitabilnijih u svijetu.Pogotovo kad imate dobar proizvod,tada cijena nije bitna i u ovakvim turbulentnim vremenima.Đuro je na najboljem putu da to ostvari,čak bi se usudio reći mada nije službeno objavljeno-uspio je.Ovaj rat i nemiri na bliskom istoku su povećali potražnju za takvom vrstom proizvoda,a potražnja će biti sve veća,tako da ja osobno očekujem strahovito puno od Đure.A ako uzmete ostale grane,navest ću Vam primjer specijalnog zavarivanja,izrada rezervara za naftu,janaf kreće u gradnju velikih rezervara,Plinskih kugli……..itd,itd ..Ovo pričam iz prve ruke jer đuro radi za rafineriju i često surađujem sa njegovim radnicima.Nemojte ovo shvatiti kao druk.Ko hoće prodati neka proda,jer za puno ljudi u ovom našem poslu ove riječi šta sam napisao ne znače ništa.Ali samo malo duže gledajući,ali doslovno malo, cijena dionice bi mogla iznenaditi i sve analitičare i sve investitore.Onaj šta ga ja zovem DUH,je to shvatio,a jako je teško kupiti velike količine dionice a da joj pri tom drastično ne digneš cijenu.Tako rade pravi investitori.Ja sam kupio i kupit ću,samo strpljivo.Sretno. Pozdrav svim mojim forum prijateljima,i svim mojim Viranima.

peyo



Posljednji dani donijeli su snažan rast prometa na dionicama Đure Đakovića (ZSE:DDJH-R-A), ali je jučerašnji pad od 1,8 posto prekinuo trodnevnu pozitivnu seriju. Od kraja veljače likvidnost se znatno poboljšala što se povezuje s potencijalnim novim poslovima u okviru domaće vojne industrije a o kojima je ministar Božinović proteklih tjedana vodio brojne razgovore. Osim toga, izgledan je i nastavak suradnje s Patrijom, a i dalje je na čekanju i potencijalni posao u Kuvajtu, u društvu još nekoliko država nastalih raspadom bivše Jugoslavije.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-potez-rohatinskog-budi-trziste%3f,106968.html

ŽIVOT JE LIJEP

[lol] [lol]

Bome je kad možeš tako pozitivno gledati na dionicu koja je odradila pad sa preko 200 kn na 40 i dalje je u padu.
A da malo pogledamo i širu sliku, npr 3-godišnji graf umjesto što se samo zavaravamo ?

Ja kad dodjem na izložbu najbolje me zabave praznoglavi turisti koji slike dva metra širine i pet visine gledaju sa pola metra, i još ih fotografiraju sa te udaljenosti … [cool]

E pa tako i vi sada kolektivno promatrate DDJH [lol]

Slijedi vam tzv. "Libijsko osviještenje" , a možda i "Kuvajtsko"…

Evo Libijcima baš zamrzavaju sredstva, EU im čepi neki fond… Ako Djuro sklopi one imaginarne poslove o kojima je bilo riječi prije RATA U LIBIJI , slabo će se naplatiti …
Dakle – idu novi gubici.

Žao mi je ljudi, ali preočito je da vam se netko već prosipa u padu opet, kao i zadnji put [wink]
[/quote]

Cititam kolegu sa teme KSST:"Postao si prenaporan, kao dijete u vrtiću".
[lol] [lol] [lol]

da zavrsimo sa drukanjima:
– imas info-daj link
– nemas info-sutis i ne drukas.

Imam dionice DDJH.

ŽIVOT JE LIJEP

New Report

Close