DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pricekajte jos malo, cut cete exklusivnu vijest za ddjh.

odličan post punto. je li ta ekskuzivna vijest da je potpisan ugovor o izgradnji 1.000.000 tenkova za kineze ili da je nedaj bože tvornica izgorila do temelja?
pročitaj malo pravila foruma prije pisanja ovakvih postova

Kolega je možda mislio na ovu obavijest na ZSE:

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/UHabHaz5DQA6S6nHHCrkgg==.pdf
O sjednici NO 14.3. na kojem će se između ostalog birati i predsjednik NO te razmatrati rezultati poslovanja u 2010. godini.

Ma tu se nešta drugo kuha……….trenutno na asku je 243423 kune,jučer u pet minuta po asku otišlo 325000 kuna…….danas plašenje i dokup po skoro jučerašnjim cijenama.Ask je skužio i stao i ne pušta.Da li se sad očekuje ponovni udar od jučer ili mu je za danas dosta.Fantastična igra mačke i miša.2 sata bez transakcije.U svakom slučaju ja sam unutra,pa kud on tud i ja.

peyo

Ovo mora imati neke veze sa Amerima,Nato,Afganistan………….

peyo

Danas sam službeno unutra,i to jeftinije nego šta sam mislio.Onaj ko se onako lijepo igra mi je ostavio u đepu još keša koji će sutra opet na bid,a možda ina ask.Zanimljivo je kako nas dečko vozi lijevo desno kako njemu paše.Tri puta ili 4 je stavljao na ask po cca 2500 komada i splašio fest ulagača.Tip je jak,i ima debela muda.Dva tjedna se utrpava i to sa ciframa da glava boli.Nešta zna sto posto jer tolika llova pa da lupa bez veze …..ne vjerujem.A kad pogledate cijeli bid je vozio po njemu cijeli dan.U jutro na otvaranju se već postavljali nalozi na 43 po 100,1500,2000 komada, a u premarketu ko fol nezainteresirano.Navlačio je ask na niže i očekivao sam deranje po asku ali izgleda da mu je za danas bilo dosta.Fantastična dionica za odličnu igru i ko je da je, ja mu skidam kapu.Danas Ameri iz minusa zavezli u debeli plus preko 1 posto,tako da bi i mi mogli sutra odraditi njihov rast.Ova dionica će jako brzo preko 50,nije druk,nego realno.Prvo neko ima informaciju koju mi ne znamo,drugo po svim grafovima,a uspoređivao sam moj sa grafom kolege sturmera su gotovo isti.Moj gornji dio trokuta je na 54, i treće šta mi je najbitnije, taj ko se tako utrpava će sigurno braniti svoj ulog,a bogami i ja svoj mada mu nisam ni do koljena.Imam još nešta ali dok ne saznam 100 % ne smijem izjaviti,a mislim da onaj kolega gore punto je isto nešta prokljuvio.SRETNO KOLEGE.—————–Nekom rat,nekom brat………..

peyo

Kolega peyo, svaka vam čast na postu i osebujnosti vašeg izričaja i pristupa dioničarstvu. Ostala su mi u sjećanju vaša pisanja prošle jeseni na Viru, kad je cijena 2 mjeseca plesala između 300 i 315-320 kuna, kad je stvar bila frustrirajuća za dioničare, a vi ste širili optimizam na sličan način i komentirali "bitke" na bidu i asku. Viro je lagano skupljao svoje dionice, mnogi ulazili očekujući bum pa uskoro izlazili na nuli ili s malim gubitkom, a cijena ni mrdac. A onda najednom u 40ak dana skočila 100kn pa onda sljedeći mjesec još 100 kn.
Nisam pratio dalje, da li ste prodali što (sve, dio ili ništa) jer ga ni sam onda nisam kupovao, a kad je krenuo bilo je "prekasno".

Enivej, ovo je DDJH topic. Sutra i prekosutra vidjet ćemo da li se i tko podebljavao što u TOP10 (pretpostavka da jest), no svejedno ostaje pitanje "pretumbavanja" na nižim razinama. Tko se krca, a tko prodaje, to ne znamo, ali činjenica jest da DDJH na grafu ne izgleda tako loše.
Kakva će ova poslovna godina biti, ostaje nam da se vidi, ali čini se da bi svakako trebala biti bolja nego prošla. Koliko dobra, i kakva, to još ne znamo, ali ako ugovore kakav izvozni posao (ili više njih), bit će siguran znak da dolaze bolji dani. Pritom ne mislim samo na moguće poslove s BOV-ovima, ima tu i nekih drugih stvari koje bi se mogle raditi.

Ono što je kolega Plejboj isticao – pitanje razlikovanja DDJH od Grupacije ĐĐ stoji, o tome je i sam Stipetić u onom intervjuu Posavskoj Hrvatskoj govorio koji je ovdje bio linkan prošli mjesec. No, ono što nije spomenuo je princip funkcioniranja i kako su stvari posložene.

Grupacija Đuro Đaković sastoji se od DDJH kao matične firme i 7 firmi u kojima sam DDJH ima većinsko vlasništvo.
To su:

ĐURO ĐAKOVIĆ SPECIJALNA VOZILA D.D./REDOVNA DDJS-R-A
Vlasnik/nositelj računa Stanje
1. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 422.891 99,68 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA

ĐURO ĐAKOVIĆ ELEKTROMONT D.D./REDOVNA DIONICA DDEL-R-A
Vlasnik/nositelj računa Stanje
1. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 86.973 99,64 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA

ĐURO ĐAKOVIĆ INŽENJERING D.D./REDOVNA DDIN-R-A
Vlasnik/nositelj računa Stanje
1. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 18.200 84,84 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA

te još 4 d.o.o.-a:
ĐĐ Proizvodnja opreme
ĐĐ Strojna obrada
ĐĐ Energetika i infrastruktura
Slobodna zona ĐĐ

Tu još postoje i neka druga dionička društva koja nisu u sastavu Grupacije ĐĐ, odnosno DDJH im nije matica, tj. nema većinski udio u njima ili nema nikakav udio.

ĐURO ĐAKOVIĆ-ZAVARENE POSUDE D.D./REDOVNA DIONICA DDZP-R-A
Vlasnik/nositelj računa Stanje
1. OSIMPEX D.O.O. 53.385 100,00 Osnovni račun OSIJEK, HRVATSKA
Ukupno: 100,00

ĐURO ĐAKOVIĆ TUP STANDARD D.D./REDOVNA DIONICA DDST-R-A
Vlasnik/nositelj računa Stanje
1. CIRKVENI NEVEN 43.309 87,88 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

ĐURO ĐAKOVIĆ MONTAŽA D.D. SLAVONSKI BROD/REDOVNA DDJM-R-A
Vlasnik/nositelj računa
1. BILFINGER BERGER POWER SERVICES GMBH 243.956 96,35 Osnovni račun OBERHAUSEN, NJEMAČKA

ĐURO ĐAKOVIĆ APARATI D.D./REDOVNA DIONICA DDAP-R-A
Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 13.608 38,45 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
2. MILER ZVONKO 3.546 10,02 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
3. ĐURO ĐAKOVIĆ ENERGETIKA I INFRASTRUKTURA D.O.O. 795 2,25 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
4. MINISTARSTVO FINANCIJA 793 2,24 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. BIUS ZAGREB 638 1,80 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. GRAD SLAVONSKI BROD 541 1,53 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
7. HRKAČ ZLATKO 522 1,47 Osnovni račun GORNJA VRBA, HRVATSKA
8. ĐURO ĐAKOVIĆ ALATNICA D.D. 460 1,30 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
9. PROTECTA D.O.O. 396 1,12 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
10. STUHLI ZVONKO 349 0,99 Osnovni račun ĐAKOVO, HRVATSKA
Ukupno: 61,16

Sam DDJH izdaje (kao i svako takvo društvo) nekonsolidirana i konsolidirana izvješća.
Nekonsolidirano izvješće je izvješće samog DDJH-a, a konsolidirano izvješće je zbroj izvješća svih 8 poduzeća (DDJH, 3 DD-a u njegovom većinskom vlasništvu te preostala 4 doo-a).

I to je cijela misterija pojmova: Đuro Đaković Holding i Grupa(cij)a Đuro Đaković.

Za usporedbu: Ista stvar kao što Adris grupa obuhvaća ADRS, ali i HRDH, MAIS, CNMR i vjerojatno još neka dionička društva (ne znam sad napamet, a nije ni bitno za ovaj topic).

E sad, kad smo to razjasnili svejedno ostaje pitanje poslovanje Grupe u ovoj godini.
Za DDJS znamo što ih čeka – isporuka preostalih BOVova po principu 1 tjedno do proljeća 2013. godine.
Za ostala društva ne znamo previše, osim onog kogeneracijskog postrojenja – male elektrane na biomasu koji su predstavili nedavno a koje radi ĐĐ Elektromont. http://www.dd-elektromont.com/
Koliko će to biti isplativa invencija, i koliko će se koristiti tek ostaje da se vidi…

Pocele dobre vijesti s Rohatinskim. ——……..

Posljednji dani donijeli su snažan rast prometa na dionicama Đure Đakovića (ZSE:DDJH-R-A), ali je jučerašnji pad od 1,8 posto prekinuo trodnevnu pozitivnu seriju. Od kraja veljače likvidnost se znatno poboljšala što se povezuje s potencijalnim novim poslovima u okviru domaće vojne industrije a o kojima je ministar Božinović proteklih tjedana vodio brojne razgovore. Osim toga, izgledan je i nastavak suradnje s Patrijom, a i dalje je na čekanju i potencijalni posao u Kuvajtu, u društvu još nekoliko država nastalih raspadom bivše Jugoslavije.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-potez-rohatinskog-budi-trziste%3f,106968.html

ŽIVOT JE LIJEP

A ministar Božinović je bio sa Josipovićem i u A fganistanu………………………..

peyo

A nastavljaju se opet s Rohatinskim. Bit ce to dobar novi premijer vlade

New Report

Close