DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Sto je sad ovo?!! Zbog cega ovaj rast? Molim nekog iskusnijeg da ovo objasni…

vjerojato netko želi van pa pumpa cijenu.isto je bilo i pred neki dan, pa opet pad ispod 40 [yawn]
[/quote]

obzirom da su zadnjih dana veći prometi udesno nego ulijevo prije će biti da netko bježeći s bida navlači ask pa ga onda počisti

Definitivno ste u pravu poštovani kolega,evo opet se čeka da ask padne,bid se povukao.

peyo


Nije prijatelju,po grafu cijena ide do 50,a kud će onda ne znam.Jako puno nas je tako izračunalo teoretski,ali pazi ovo je već treći puta neko zna nešta šta mi ne znamo.

Da, ovo je jedina dionica uz Ingru koja pokazuje po TA siguran rast, ali mislim da taj rast predvodi 8-i dioničar popunjavajući jeftino svoj portfelj, a i dobro radi.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Pa isto razmišljamo evo vidiš da nam odma pići jedinice.Sve ovisi na koliko će sak popustiti,ja bi mu se pridružio.A jutros na 39 nisam imao muda.

peyo

Bilo je vrlo izgledno da će se ovako nešto dogoditi. Još je zaključno sa prošlim četvrtkom po TA bilo vidljivo da će se trend okrenuti, što se u petak i dogodilo.

Sigurno ste se pitali i zašto se u petak cijena povukla nakon onako velikog rasta? Pa, vjerovatno špekulanti nisu vjerovali u održivost tako brutalnog rasta, pa su brže-bolje istrčavali van. Danas čupaju kosu!!!

A, danas? "Ujutro – zatišje" + "popodne – bura" = zatišje pred buru!

Free Software Downloads - ShareSoftware24.com (http://www.sharesoftware24.com)


Pa isto razmišljamo evo vidiš da nam odma pići jedinice.Sve ovisi na koliko će sak popustiti,ja bi mu se pridružio.A jutros na 39 nisam imao muda.

Pa pridruži mu se sada, kaj čekaš … Ha ? Kaj čekaš Peyo ??

Odličan je Djuro, kao stvoren za stečaj po onome što možemo vidjeti u bilancama [lol] [thumbsup]

A da, pardon – samo bi Djuro Djaković Grupa mogla propasti ako ovako nastavi nizati gubitke, bez mogćnosti vraćanja postojećih potraživanja …

Djuro Đaković Holding ipak olično stoji [wink]

To vam je kao ono – Fiat pada, a Alfra Romeo i Lancia rastu . Nikad se dogodilo, istina, ali u Hrvatskoj je sve moguce [lol] [cool]

Kressho

""""""Sastali su se na sajmu IDEX, a MORH je objavio kako je "iskazana spremnost za sudjelovanjem tvrtki Đuro Đaković Specijalna vozila i finske Patrije na tržištima drugih država, kako na području jugoistočne Europe tako i na Bliskom i Srednjem istoka". Radne skupine dviju zemalja odmah će započeti s pripremom Memoranduma o razumijevanju između tih tvrtki kako bi se stvorili i formalni preduvjeti za zajednički izvoz. """"""""""
(pd)
Da nije ovo prošlo,stara vijest je ali je prošlo dva tjedna.Jer ako je Nato odobrio kupovanje za saveznike na bliskom istoku šta je vrlo lako moguće,jer nekom rat, a ovaj puta nama brat.Ne mogu nigdje ništa iščačkati.Jel ko zna šta više???????????

peyo


""""""Sastali su se na sajmu IDEX, a MORH je objavio kako je "iskazana spremnost za sudjelovanjem tvrtki Đuro Đaković Specijalna vozila i finske Patrije na tržištima drugih država, kako na području jugoistočne Europe tako i na Bliskom i Srednjem istoka". Radne skupine dviju zemalja odmah će započeti s pripremom Memoranduma o razumijevanju između tih tvrtki kako bi se stvorili i formalni preduvjeti za zajednički izvoz. """"""""""
(pd)
Da nije ovo prošlo,stara vijest je ali je prošlo dva tjedna.Jer ako je Nato odobrio kupovanje za saveznike na bliskom istoku šta je vrlo lako moguće,jer nekom rat, a ovaj puta nama brat.Ne mogu nigdje ništa iščačkati.Jel ko zna šta više???????????

***obrisano***

Ljudi u kojem svijetu vi živite =?

Je li u onome u kojem Libija upravo otkazuje milionske mega poslove već naručenih ratnih brodova, tenkova i slični , ili u nekom svojem u kojem Djuro Djaković najednom, usred globalne krize kojoj se još ne vidi niti izlaz , a o kraju da ne pričamo – postaje jedan od globalnih lidera proizvodnje i isporuke tenkova istom tom Bliskom Istoku na kojem se upravo dešavaju promjene sa možebitnim dugogodišnjim . negativnim, posljedicama po gospodarstva širom svijeta ?

I NE – NE DRUKAM PAD , niti išta od sličnih gluposti, već mi je žao gledati vas kako se navlačite opet još od zadnjeg takvog nemilog napumpavanja koje je završilo kobno za one koji su kupovali po 52 kn a izlazili na npr. 36 kn …

Ljudi – prvo pravilo – u krizi se ne kupuju dionice.

Drugo pravilo – ako već imate viška novaca, i nemate pametniju ideju kamo sa njime kupujte isključivo dionice NISKOZADUŽENIH kompanija koje posluju sa dobitkom, ili pozitivnom nulom …

Djuro Djakovic kao grupacija je širi pojam po opsegu od Holdinga , i ista grupacija ako nekome nije jasno je visoko zadužena organizacija, koja je ove godine preživjela teške novčane gubitke.

IZVOR – ZSE.hr , izvješća

Ako Djuro Djaković Grupacija ovako nastavi , i Holding pada sa njime.

Ekipo – osim ako nemate dobar insajd – oprez!

Kressho

"""""To vam je kao ono – Fiat pada, a Alfra Romeo i Lancia rastu ."""""
Plejboj- Fiat je vlasnik i alfe i lancie.
Opet ti je dosadno pa malo piskaraš, i ja bi kupio jeftinije isto kao i ti.Jesi lopina ha.ha.ha…….možda dobri ljudi opet popuste?????????Čekajmo kraj.

peyo


"""""To vam je kao ono – Fiat pada, a Alfra Romeo i Lancia rastu ."""""
Plejboj- Fiat je vlasnik i alfe i lancie.
Opet ti je dosadno pa malo piskaraš, i ja bi kupio jeftinije isto kao i ti.Jesi lopina ha.ha.ha…….možda dobri ljudi opet popuste?????????Čekajmo kraj.

KRAJ je stečaj ovdje brate, prema svim pokazateljima.

Da, dobro si rekao – Fiat je vlasnik i Alfe i Lancia-e, to je i bila moja poanta.

Isto tako je i Djuro Djaković Grupa sa skoro 400 000 000 dugovanja i prenesenih gubitaka!!! i 50 000 000 gubitaka samo u prošloj godini – mogući vlasnik Djuro Djakovic Holding-a.

IZVOR – http://zse.hr/userdocsimages/financ/DDJH-fin2010-4Q-NotREV-K-HR.pdf

I Da – za sve neupućene koje se vašim piskaranjem navlači na kupnju dionica DDJH-r-a odmah stavljam na znanje da provjere pozivom u sjedište Djuro Djakovića da li je Djuro Djaković Grupacija vlasnik ili suvlasnik Djuro Djaković Holding-a.

Jer ova Grupacija, a prema bilanci navedenoj i objavljenoj na zse.hr, ima očite i veoma velike probleme u poslovanju, i ako za 2013. – kada im ističe sadašnji najveći ugovor, a iz kojeg ne uspijevaju ubilježiti dobitak – ne ugovore neki novi još veći posao, lako je moguće da završe sa stečajem prije kraja krize.

A tko ovdje misli da je ekonomskoj i globalnoj krizi kraj , savjetovao bih mu da malo prolista i par stranih poslovnih i političkih dnevnika…

Kressho

Koji si na bidu???????????Hebote, jel sutra smak svijeta???????

peyo


Koji si na bidu???????????Hebote, jel sutra smak svijeta???????

Prijatelju, pusti čovjeka na miru. Kako ne kužiš? Njega osobno ne zanima DDJH, a ovdje piše samo zato što je dobročinitelj koji želi svima nama slijepcima pomoći da progledamo.

Free Software Downloads - ShareSoftware24.com (http://www.sharesoftware24.com)

New Report

Close