DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baš je količina od 1600 kom značajna, kolega Split pardon Plejboj prozirni ste.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.




Vidim i stara igra s nalozima po par tisuca kojima se tjera male da kupuju je opet u modi [wink]

Ne znam dokle će ovaj put dogurati, sve ovisi o naivnosti novih naivaca, ali nekom će ovih dana ostati vruće, vruće kestenje u rukama…


Nešto ste se previše raskokodakali na ovoj temi, a do prije par dana vas uopće nije bilo, vrlo znakovito [proud]
[/quote]

Pa normalno da sam se raskokodakao kad netko pokušava oženiti raju sistemom "navlakuše jakim BID-om", a nigdje nove vijesti o nekom dobivenom poslu za DDJH…

Šta bi trebao , sjedit i šutiti ?!

Ili je Insider Trading – još gore, ili navlakuša. Prema tome, forumi su tu da se stvari raščiste na vrijeme a ne da se ljude navlači u dionicu prije vremena ili ispred cijene
[/quote]

Da ih nisi jucer prodavao meni po 37-38 danas vijerojatno da nebi kokodakao toliko .
Cekao si na 34-35 ali taj voz nisi docekao . Pomiri se sa cinjenicom da si prerano prodao i amen .

lp

Komisija za indeks Zagrebačke burze će danas ili najkasnije u ponedjeljak odlučit koje će dionice ući u novi sastav CROBEX. DDJH vrlo lako moguće ulazi u Crobex od 21.3.2011. Shodno tome rast po meni logički tek slijedi…
Smatram da neko bitno iskrcavanje po ovim cijenama sada pa gotova da je nemoguće, jer se zadnje iskrcavanje desilo sa 52 na 40 KN… Dakle neki mogući ponovni iskrcaj, moguće je tek nakon sadašnjeg početka ukrcaja, tj. iskrcaja nema prije 50-55 ili čak i više Kn…

OTP indeksni


Investicijski cilj Fonda je repliciranje indeksa Zagrebačke Burze CROBEX. OTP indeksni fond za postizanje svojih ciljeva koristiti pasivnu strategiju ulaganja u indeks hrvatskog tržišta kapitala. Kao usporedna vrijednost za vrednovanje povrata koje će Fond ostvarivati koristit će se CROBEX, indeks Zagrebačke Burze. Pasivna investicijska strategija Fonda i prihvaćanje CROBEX-a za usporedbu povrata koje će Fond ostvarivati u budućnosti podrazumijeva da će Društvo imovinu Fonda ulagati pretežito u dionice koje se nalaze u sastavu CROBEX-a te sukladno omjerima koji su njime određeni.



@ plejboj

javija se dušebrižnik, lošiji druker i od denira. ima sve na temi ksst, ovisno je li kupuje ili prodaje


[thumbsup] Kratkoročno diže likvidnost foruma, kasnije ide na ignore, meni je već prst na okidaču [lol]
[/quote]

meni je on odavno na ignore tako da nemam pojma šta piše ali mislim da ne gubim ništa u tom neznanju [lol]

U sastavu Crobexa dionice Jadranskog naftovoda, Kraša i Belišća

Malo izlazi, malo ulazi … Ništa novo.. Ako time mislite napumpavati dionicu svaka vam čast , pravi ste maheri …

A 50 miliona gubitaka big deal , pa to je samo 1/5 ukupne vrijednosti Holdinga [wink]

Kressho



@ plejboj

javija se dušebrižnik, lošiji druker i od denira. ima sve na temi ksst, ovisno je li kupuje ili prodaje

Argumentiraj brate, argumentiraj [wink]

Moj argument ovdje je veoma jasan i vidljiv je na ekranu sad dok je stopirano trgovanje :

1626 kom na ASK odjednom na 42kn … Ako ide na 50 ovih dana zašto netko izlazi sa tolikom količinom na 42 kn ??

Malo čudno zar ne ?

Ajde da je peti na ASK-u pa bi se još moglo govoriti o istiskivanju kao što se sada odvija na KSST gdje su mali nalozi na prvoj liniji a veći u pozadini, no ovdje su veliki nalozi u pozadini BID-a, na cca 40kn, a manje se gura naprijed da sada kupe.

No, evo prepuštam ti ovu temu Lucky, da ne bi poslije ispalo da sam nekoga od navlakača omeo u šišanju, ipak je to umjetnički rad … [wink]

Ekipo – samo tucite po DDJH danas, imate moju punu podršku. Lucky Luke je u pravu [thumbsup]
[/quote]

..kolega playboy imate problema koliko vidim sa fundamentalnim izračunom vrijednosti kompanije bez obzira na trenutni gubitak..mislim da je trenutni BV malo veći od trenutne cijene po kojoj se trenutno trži na burzi..također mislim da i oni koji budu kupovali preko 50 neće pogriješiti jer i sa ukalkuliraim gubitkom i lošim managementom BV đure đakovića je bliže 90 Kn nego tamo gdje bi vi htjeli -oko 30 -..pa prema tome ima onih koji ovu dionicu kupuju ne da bi trejdali za burek nego ipak na malo duži perijod ali mislim da vaša providnost ne ide tako daleko…

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama DDJH-R-A nastaviti u 12:15.
Na upit Upravi Đuro Đakovic Holding d.d., o postojanju novih materijalnih cinjenica, ista se nije ocitovala.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

U sastavu Crobexa dionice Jadranskog naftovoda, Kraša i Belišća

Malo izlazi, malo ulazi … Ništa novo.. Ako time mislite napumpavati dionicu svaka vam čast , pravi ste maheri …

A 50 miliona gubitaka big deal , pa to je samo 1/5 ukupne vrijednosti Holdinga [wink]

ma daj me nemoj ******* !!!! Objavljeno: 08.03.2010. 18:00 pa ajmo ne trosit struju pisuci takve gluposti ha? omg…

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Blokada je trajala 2 sata.
Uprava se nije očitovala.
Trgovanje se nastavlja bez limita!

Ko tu koga…?

Eto – netko se kvalitetno iskrcao i sada slijedi kao i uvijek na DDJH , OPTE i sl. trash papirima – otriježnjenje [bye]

Djuro Djakovic kao grupacija ima 381 000 000 kuna ukupnih dugovanja.

Prema tome, najvažnije je na ovome forumu sada razgraničiti ovisnost DDJH-r-a (holding d.d.-a) o grupaciji, jer je Holding kao takav nisko zadužena kompanija.

Dakle, umjesto sto mlatimo svi ovdje praznu slamu neka netko lijepo napiše da li Djuro Djaković Specijalna Vozila pripadaju isključivo Holdingu d.d. , ili i Grupaciji ?

Kojem se od dvaju pravnih subjekata slijeva sva potencijalna dobit od moguce daljnje proizvodnje i izvoza tenkova ?

Nadalje, ako cijela Grupacija upadne u jos vece dugove s obzirom na sadasnji neazavidan hedging položaj a prema kojemu s obzirom na pozamašan gubitak od 50 000 000 kuna više nije sposobna vraćati kredite uspješnim poslovanjem već iskljućivo novim kreditima – može li vrijednost samog Holdinga i dalje rasti na burzi i do kada, te da li će takav rast biti realan.. ?

Npr – da Agrokor propada ili jako loše posluje – kao sada Grupacija Djuro Djaković, da li bi dionice Belja i dalje bilo uputno kupovati na burzi ?

Može vam se desiti da Patria na kraju kupi ovo čudo za jako sitnu lovu , cca 25 kn po dionici

Kressho

ovo umjetno dizanje cijene preko 40 kn očito je bilo samo zato da se manipulatori iskrcaju barem djelomično prije objave nove loše vijesti o ispadanju DDJH iz crobexa [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close