DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ahaaaaa… sad tek kužim. Na ovom topicu ne smiješ biti realan, nego moraš drukati prema gore? Ili kak vi ovdje ocjenjujete??

(hajde kukavice.. pucajte u prsa! ja se hranim jedinicama i ne možete ih toliko podijeliti koliko ja mogu primiti)

Blago siromašnima duhom...


Kolega Plejboj, ti očito ne znaš niti najelementarnije stvari. Grozno…Pozdrav iz Slavonskog Broda!

Jednostavno mu ne ide.. [huh]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Ajmo Đuro!!!! Ovo sam cekao!!

www.adriagate.it www.adriatica.co www.adriagate.nl www.adriaticaonline.info www.apartmentbooking.info www.godaddy-go.info

ZANIMLJIVO…

http://novinepress.co.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/148979/%C5%A0utanovac+o+saradnji+Srbije+sa+Kuvajtom.html

ŽIVOT JE LIJEP


Kolega Plejboj, ti očito ne znaš niti najelementarnije stvari. Grozno…Pozdrav iz Slavonskog Broda!

JAVLJA MI SE TIP KOJI JE POKUSAVAO RUSITI KSST SA 3200 KRIVIM NAVODIMA UMJESTO DA GA JE KUPOVAO I CEKAO 4900 TRI DANA KASNIJE …

Nema frke, samo vi krcajte, bude vam Djuro Djakovic Specijalna Vozila isplatio dividendu [thumbsup] [wink]

Kressho

Plejboj, ja sam kupio KSST veliku većinu na 3000, a prodao sam sve u petak i ponedjeljak. Ali, kao što su te velika većina cijenjenih kolega stavili na ignore,ideš i meni jer mi oči krvare.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

plejboj kakva ti je to usporedba


Uf – obrisite me, cenzurirajte me, zelim i ja jos malo dokupiti ipak …Palo mi 40k iz DDJH-a, ma tko bi ovo ocekivao …

A jesam blesav (PLJES! po čelu…)

ovo mu je post s teme ksst
jednog dana će se policija baviti i tržištem kapitala [bye]


meni ovo izgleda poprilično dobro. velik promet u svakom slučaju.

ovo ti je distribucija….a ti zaključi je li to dobro ili loše….



meni ovo izgleda poprilično dobro. velik promet u svakom slučaju.

ovo ti je distribucija….a ti zaključi je li to dobro ili loše….
[/quote]
kao sad si se osokolio kad je novajlija s foruma prosuo po bidu. eno ti na temi što smo danas tržili.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Velik promet je uvijek dobar, međutim stara vijest pogura dionicu da bi se pojedinci mogli sigurno iskrcati. A onda opet ponovno.

'Uzmi samo ono što trebaš, i ostavi dionicu kakvu si je i našao.'



meni ovo izgleda poprilično dobro. velik promet u svakom slučaju.

ovo ti je distribucija….a ti zaključi je li to dobro ili loše….
[/quote]

Bravo kolega! Distrubucija od cca 54.000.000 Kn svaki mjesec na račun ĐĐ od MORH-a i tako 24 mjeseca:-)) Ugovor sa MORH- vrijedan je cca. 1.300.000.000 KN:-)))
"Premijerka je posjetila i poligon Kindrovo gdje je promatrala javnu demonstraciju borbenog oklopnog vozila (BOV) koji je, u suradnji s finskom Patriom, proizveden u Specijalnim vozilima ĐĐ, standardnog tenka M-84 servisiranog za potrebe HV-a, te novog tenka M-84 D (Degman) razvijenog u Đuri Đakoviću na bazi ruskog M-84. Specijalna vozila do sada su HV-u predala 24 borbena oklopna vozila od toga 18 iz svojih proizvodnih pogona, a od slijedećeg mjeseca s proizvodnih traka silazit će jedno borbeno vozilo po sistemu "svaki tjedan nov jedan BOV" tako da će do kraja 2012. Hrvastkoj vojsci biti isporučeno svih 126 BOV, ukupne vrijednosti 180 milijuna eura."
http://www.sbonline.net/vijesti/jadranka-kosor-na-obiljezavanju-90-obljetnice-djure-djakovica-nema-razloga-za-di-4676

New Report

Close