DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@ZZtop

Konačni target velikog klina bio bi 70Kn.. Da li će doći do tamo i kad, ne znam.. Vidjet ćemo kako će se razvit priča ovdje..

Otpor na 52 i cca 55,56.. a možda zapne i ranije.. treba pratit.. lp


Zahvaljujem:-)



@ZZtop

Konačni target velikog klina bio bi 70Kn.. Da li će doći do tamo i kad, ne znam.. Vidjet ćemo kako će se razvit priča ovdje..

Otpor na 52 i cca 55,56.. a možda zapne i ranije.. treba pratit.. lp

Da, malo sam se krivo izrazio, to je otprilike konacni target i korespondira s otporom na cca 69kn, ali pitanje da li ce do toga doci. 52/55 je relativno sigurno, a 70 je vec malo manje pouzdano.

Mislim da bi ipak moglo to dosta sporije ići. Tek tamo 6-7 mj. moglo bi na 50+ kn dok se cijelo tržište ponovo ne konsolidira. Daj Bože da se varam,ali…

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

svi targeti su ipak samo očekivanja i prognoze. Budućnost je uvijek neizvjesna, kako svigdje, tako i u DDJH. Neki dan sam bio unutra i uvjeravali ste me kako će DDJH propasti, sad već ide na 70 -pozlatilo Vam se, ali budite svijesni da ulažete na hrvatskom tržištu kapitala. Šta vrijedi u Hrvatskoj ? Državni vrh? Gospodarstvo? Moralne i etičke vrijednosti ? (da ne nabrajam dalje)
Lijepa naaaaašaaa domovinoooo, oj junačkaaaaa zemljo miiilaaaa….

Blago siromašnima duhom...

sve tvrtke su pred stečajem i da se napravi kvalitetna revizija – SVE bi bile već u stečaju. Ne čudite se ako se jedno jutro probudite i nema svjetla.. netko ugasio svjetlo u Hrvatskoj i stavio natips – NE RADI!!!

Blago siromašnima duhom...

@Amaru

Tehnički, Đuro tek počinje izgledat lijepo.. Bilo to na hrvatskom tržištu, američkom ili bangladeškom.. Tehnički gledano, to je potpuno nebitno..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Kupnja sve više jača.

Mogli bi i danas u blokadu. [thumbsup]


sve tvrtke su pred stečajem i da se napravi kvalitetna revizija – SVE bi bile već u stečaju. Ne čudite se ako se jedno jutro probudite i nema svjetla.. netko ugasio svjetlo u Hrvatskoj i stavio natips – NE RADI!!!

….a sutra ćeš je kupovat po 45 i svi sretni i zadovoljni.. [lol]

@ FreeEnergy
Kolega to su uzgubljeni slučajevi nemojte s njima polemizirat, jer da su pravi sad bi ponudili ispriku.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Brže kupujte dok je jeftino jer ćete sutra po 50.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

…je toćno…i ja se upuštam u svašta… [thumbsup]

http://www.poslovni.hr/vijesti/bozinovic-dogovara-zajednicki-izvoz-s-patrijom-172915.aspx

ŽIVOT JE LIJEP…

New Report

Close