DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zasto blokada?

zbog poslica od 9 milijuna eura… svasta…

Kolika ce im biti dobit od tog posla? 2% ako…

Poznavajuci njihovu efikasnost, jos ce i u ovom poslu zavrsiti u gubitku jer su kupovali sirovinu na vrhuncu cijene, itd…

ovo je sitnis od posla, nece puno pomoci..

Dokupio i ja danas još sitno da zaokružim (iako je moglo i jeftinije), pa ćemo vidjeti!
Budimo realni, ova vijest je smiješna – 9 milijuna € posao.
Ali, ima tu potencijala, i bez drukeraja.
Jer, ne zaboravimo – ovaj promet danas je smiješan, iako treba priznati da tehnički gledano DDJH dobro izgleda – odbijanac od fibo-a na 34,x, tjedni graf u uzlaznom trendu (po EMA 10/55 linijama)…jedino sad treba i dalje poslovati bolje – BOV-ovi će dolaziti, ako bude što od ovih poslova sa sajma u UAE, možebitna suradnja sa Srbijom u vojnom kao u građevinskom klasteru – jer, prvo se ruši, a onda gradi.
(Nije duhovito, znam…)

Dajte nek mi neko objasni kaj se desilo?
Kad sam pogledo na limunu bilo je 35, a sad 39?


Dajte nek mi neko objasni kaj se desilo?
Kad sam pogledo na limunu bilo je 35, a sad 39?


Vaš link
i ovo
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

,,,, SAD JE RED NA NAŠIM PREDSJEDNICIMA.,,,,,,možda se uključimo u balkansku regiju ali prvo treba uzet pare evropi,,,,,bar poslovno.evo ako ode još koju kunu gore ja sa dobrom dobiti,,,,,ulazak sa 26,i izlazak sa 40 dobar prosjek,pa opet ulazak itd. [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

To je Leont samo jedan u nizu .
Nekome sitnis a neke firme mastaju o ovakvim poslovima


Da evo blokade,a i naši vojnici nek se spremaju za novi izazov. [thumbsup](šteta što patrije nemaju bar teški mitraljez) [wink]

Milusic pa jucer si pisao da izlazis iz ove dionice .
Ne vjerujem da si bas ti zadnji tren cekao 😉

lp

Znači nema barijera do 52 kn, kolege čestitam Vam.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Izgleda da bi Đuro mogao lijepo profitirati od ove krize i nestabilnosti u svijetu.

Ako se nešto izrodi u Abu Dabiju i 50kn će biti jeftino!

Za sada ministar Božinović radi lijepo posao (za nepovjerovati s obzirom iz koje Vlade dolazi), čekamo iduće dobre vijesti!


Znači nema barijera do 52 kn, kolege čestitam Vam.

Ima prvo na 46, tek onda na 52. Ali vjerojatnije je da cemo zavrsiti na 52 nego na 46…

Ima prvo na 46, tek onda na 52. Ali vjerojatnije je da cemo zavrsiti na 52 nego na 46…

Zašto vjerojatnije na 52? Koji su argumenti za takvo što?

Svaka čast ministru Božinoviću, mislim da je on napravio više za Đuru Đ. u mjesec dana nek cijela vlast u 10 godina.
ljudi, stvari su se počele pokretati….danas me je ovo sa vagonima ugodno iznenadilo…a pitanje je što je sa nabavom 100 vagona za HŽ…i tu se radi o lijepoj cifri…
Vojna industrija…sviđa mi se kako se stvari razvijaju sa Patriom
Dal Đuro ima perspektivu…nek odluči svatko za sebe…[wink]

[/quote]
Vaš link
i ovo
Vaš link

ZANIMLJIVO…600 KOMADA

http://www.defense-aerospace.com/article-view/release/122756/al-taif,-patria-team-to-support-uae-forces.html

http://www.asdnews.com/news/33670/Al_Taif_and_Patria_Sign_MoU_to_Enhance_UAE_Armed_Forces_Support_Services.htm

http://www.defensenews.com/story.php?i=5782336&c=LAN&s=TOP

New Report

Close