DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kol.očemu se priča ,,,,NEMA đđ. boljitka dok neode direktor i ako ga podržava ova vlada nek idu i oni snjim zajedno,,,,,,Uokvirite si i spremite ovaj post,,,,,puno toga nije išlo zbog njih ,,,,,i puno se izgubilo ja mogu čekat a vi budite oprezni . [shocked]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Dakle otvorena vrata za UAE. Đuro proizvod ima i ako realizira minimalan posao, ove godine više ne moraju ništa dogovarati jer:
Vaš link
Već sutra će se jako,jako zeleniti [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://www.morh.hr/hr/vijesti-najave-i-priopcenja/priopcenje/bozinovic-s-predsjednikom-uprave-patria-grupe.html

ZANIMLJIVO, OPET MINISTAR U AKCIJI…
[thumbsup]

Evo i malo posla..

Vaš link

..još malo blokade i to bi bilo to..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Kako sad stoje stvari na bliskom istoku, ne bi me cudilo da DDJH dobije jako puno posla u toj regiji. Cini se da bi tenkovi tamo mogli ovih dana postati jako trazena roba 🙂


Kako sad stoje stvari na bliskom istoku, ne bi me cudilo da DDJH dobije jako puno posla u toj regiji. Cini se da bi tenkovi tamo mogli ovih dana postati jako trazena roba 🙂

Tenkovi i oklopnjaci su trenutno hit na bliskom istoku.. [smiley]

A vjerujem da se mogu napravit i od zlata, recimo.. Za nekog šeika..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Da evo blokade,a i naši vojnici nek se spremaju za novi izazov. [thumbsup](šteta što patrije nemaju bar teški mitraljez) [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

evo i mene u vlakić u zadnji tren [thumbsup]


evo i mene u vlakić u zadnji tren [thumbsup]

Dobro došao.. [thumbsup]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

još bolje vas našao, a sutra očekujem blokadicu samo nešto ranije nego danas [wink]


Dakle otvorena vrata za UAE. Đuro proizvod ima i ako realizira minimalan posao, ove godine više ne moraju ništa dogovarati jer:
Vaš link
Već sutra će se jako,jako zeleniti [cool]

[cool], ajmo kečevi [tongue]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


još bolje vas našao, a sutra očekujem blokadicu samo nešto ranije nego danas [wink]

Izgledno da da…:-)))

New Report

Close