DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Novih 650 radnika dobilo dionice po 20kn
rok za prijavu i uplatu za 2tj
fond za privatizaciju otpusta ostatak dionica
novonastala situacija na DDJH

Odakle vam ta informacija ????
Ne razumijem zasto netko siri ovakve lazi da bi rusio cijenu .
[/quote]

Neslužbeno, Ana. vam nije širila laži!

[sealed]
[/quote]
Nije bila laž, djelomično – pročitaj moj prethodni post – no vijest je tako prezentirana ( šturo bez nekih objašnjenja ) kao da se želi izvesti druk na dolje i tu nema opravdanja ! Od netkoga koji je često na ovoj temi očekuje se objektivniji prikaz, a nikako da se postojeći, ili budući dioničari dovode u zabludu !



Novih 650 radnika dobilo dionice po 20kn
rok za prijavu i uplatu za 2tj
fond za privatizaciju otpusta ostatak dionica
novonastala situacija na DDJH

Odakle vam ta informacija ????
Ne razumijem zasto netko siri ovakve lazi da bi rusio cijenu .
[/quote]

Neslužbeno, Ana. vam nije širila laži!

[sealed]
[/quote]
kratko i jasno fond za privatizaciju otpusta ostatak dionica,pravo na upis ostvaruje 650 branitelja odnosno bivsih radnika djure iz skavonskog broda.
prvi put kada se to desilo bilo je to prije 4g pored izbore i sada se pred izbore situacija ponavlja samo sto je onda dionoca bila 238kn a sada je 38kn to je bitna razlika.
osobno mislim da je to dobro za dionicu DDJH primjer belje

zar ti radnici već nisu iskoristili to pravo prije 4god kako kažeš ili je to neko regenerativno pravo? [wink]




Novih 650 radnika dobilo dionice po 20kn
rok za prijavu i uplatu za 2tj
fond za privatizaciju otpusta ostatak dionica
novonastala situacija na DDJH

Odakle vam ta informacija ????
Ne razumijem zasto netko siri ovakve lazi da bi rusio cijenu .
[/quote]

Neslužbeno, Ana. vam nije širila laži!

[sealed]
[/quote]
kratko i jasno fond za privatizaciju otpusta ostatak dionica,pravo na upis ostvaruje 650 branitelja odnosno bivsih radnika djure iz skavonskog broda.
prvi put kada se to desilo bilo je to prije 4g pored izbore i sada se pred izbore situacija ponavlja samo sto je onda dionoca bila 238kn a sada je 38kn to je bitna razlika.
osobno mislim da je to dobro za dionicu DDJH primjer belje

[/quote]
Kako može biti dobro da većinski vlasnik država proda par posto i rastepe 50% +1 iz ovako sitnih interesa..a recimo da to može prodati u paketu po puno povoljnijoj cijeni i onda bi kupac imao obavezu davanja javne ponude za sve dioničare.
S tim da je ovdje situacija drugačija skroz u odnosu na belje
Belje je već imalo većinskog vlasnika a falilo je free float-a
Prodajom radnicima belje je dobilo na likvidnosti ali cijena dionice u prodaji od tada cca 30% tržišne bacilo je dionicu u ponor i tek se je sada vratila na te razine
Ovdje free float-a ne nedostaje, uglavnom je problem u slabijem interesu a iako struktura dioničara i nije tako loša mogla bi biti i bolja.Pravi skupljač nikako da se pojavi bez obzira na relativno nisku cijenu dionice
Jeftina prodaja dionica možda i kupi koji glas(pogle samo one radnike u onoj luci kako su sretni i kako grle bijeloglavog supa..strašno) ali za dionicu kratkoročno ne znam baš da je to najpovoljniji scenario
I da se ne zaboravi..te dionice nisu jacine, rasprodaju komadić po komadić bud zašto iz kojih ciljeva?
Jeftino politikanstvo.
Meni bi to bilo dobro da država rasprodaje portfelj ako već mora prodavati po uzoru na kaštelanske staklenike..nikako drugačije
Osobno, još uvijek ne vjerujem u taj rasplet iako se ne bi niti pretjerano šokirao da tako i bude
Naravno, tko skuplja dionice ddjh dugoročno može se veseliti ovoj situaciji jel bi to moglo omogućiti i njemu jeftinu kupnju(iako se to na burzi nikad ne zna, možda cijena krene i gore prije prodaje radnicima..)

sijem žito raste grahorica

Mora ovo gore ,kak nevidite država im pomogla ,da nekažem kolko sam ulupo to jedan radnik nebu zaradio dok je živ,e sad prave za HV pat rije ,neko financira taj HV ja stvarno neznam dali ima neki tunel
ispod đđ i da je to možda povezano sa Savom.Ode na šah nadam se da neču dobit pat kao na đuri.pozdrav [bye] [bye] [bye] [bye] [bye] [yawn] [bye] [bye] [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Kako može biti dobro da većinski vlasnik država proda par posto i rastepe 50% +1 iz ovako sitnih interesa..a recimo da to može prodati u paketu po puno povoljnijoj cijeni i onda bi kupac imao obavezu davanja javne ponude za sve dioničare.
S tim da je ovdje situacija drugačija skroz u odnosu na belje
Belje je već imalo većinskog vlasnika a falilo je free float-a
Prodajom radnicima belje je dobilo na likvidnosti ali cijena dionice u prodaji od tada cca 30% tržišne bacilo je dionicu u ponor i tek se je sada vratila na te razine
Ovdje free float-a ne nedostaje, uglavnom je problem u slabijem interesu a iako struktura dioničara i nije tako loša mogla bi biti i bolja.Pravi skupljač nikako da se pojavi bez obzira na relativno nisku cijenu dionice
Jeftina prodaja dionica možda i kupi koji glas(pogle samo one radnike u onoj luci kako su sretni i kako grle bijeloglavog supa..strašno) ali za dionicu kratkoročno ne znam baš da je to najpovoljniji scenario
I da se ne zaboravi..te dionice nisu jacine, rasprodaju komadić po komadić bud zašto iz kojih ciljeva?
Jeftino politikanstvo.
Meni bi to bilo dobro da država rasprodaje portfelj ako već mora prodavati po uzoru na kaštelanske staklenike..nikako drugačije
Osobno, još uvijek ne vjerujem u taj rasplet iako se ne bi niti pretjerano šokirao da tako i bude
Naravno, tko skuplja dionice ddjh dugoročno može se veseliti ovoj situaciji jel bi to moglo omogućiti i njemu jeftinu kupnju(iako se to na burzi nikad ne zna, možda cijena krene i gore prije prodaje radnicima..)
[/quote]

Ne znam koliko je to točna informacija, vezano uz dodjelu dionica ali također se ne bih iznenadio. Uoči izbora 2007.g.je bila dodjela a i ove godine su izbori.

Slažem se sa autorom, "jeftina rasprodaja" državne imovine, samo ovdje bih ja nakon gubitka iz 2010.smijenio cijelu upravu i doveo sposobne ljude a plaću bi dobivali prema učinku, dao bi im mogućnost stjecanja dijela dobiti (npr.5% od dobiti uprava dobiva opcijskom kupnjom dionica ddjh).

Dakle, radnici dobivali belje, lkpc, ddjh, po diskontu a ja kao porezni obveznik i moja obitelj kao privatni poduzetnik nemamo pravo na kupnju dionica po diskontu od strane države.

Nisu svi građani jednaki, neki dobivaju povlastice, drugi nemaju pravo na ništa.

p.s.na kraju velim, kada ti svojim radom kupiš dionice, zemlju, poslovni prostor, stan ili kuću tada to znaš i cijeniti, kada do nečega dolaziš na povlašten način još brže to potrošiš ili prodaš…

Štednja je mudrost trošenja.

http://teletekst.hrt.hr/?str=202-01

Na sajmu u Abu Dabiju,moglo bi biti kakvih zaključnih poslova..

Moglo bi, Moglo bi….., ali kakve to veze ima kada je gubitak vec 50 milja?


Moglo bi, Moglo bi….., ali kakve to veze ima kada je gubitak vec 50 milja?

ma Punto maleni čovjeće, ajd odi prošeći…ti si sigurno upravu, ide Đuro na 15 kn…eto, zadovoljan!?

Postao si prenaporan!!!


http://www.seebiz.eu/sr/kompanije/vojna-industrija/sutanovac-vojna-industrija-postaje-izvozna-sila-srbije,105760.html

prodaja DDJM bio je odlučujući korak u propasti DDJH. sad još da prodaju proizvodnju vojnih vozila, zatim tu lovu podijele za plaće i saniranje velikih gubitaka i ključ u bravu. gotova priča

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Lauda pa di gori osim u velikom gigantu Djuri?

New Report

Close