DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Novih 650 radnika dobilo dionice po 20kn
rok za prijavu i uplatu za 2tj
fond za privatizaciju otpusta ostatak dionica
novonastala situacija na DDJH

Malo više i opširnije bi trebalo objavljivati ovakve podatke – osim ako je cilj objave ovakvog podatka unaprijed određen , a ja bih ga nazvao drukom na dolje !Dionice dobivaju radnici Đ.Đ. koji su za vrijeme pretvorbe bili na bojišnici – znaći branitelji i to oni koji su prije oko tri godine podnijeli zahtjev za kupovinom dionica, nema ih uopće 650 – dionice otkupljuju po nominali umanjenoj za broj godina radnog staža tako da mnogi mogu jeftinije kupiti na burzi nego od HFPa !

18. veljača 2011.

Đ.Đ. Holding za Oružane snage proizvodi vozila vrijedna 180 milijuna eura

jel ovo stara vijest ili….

Riječ je o projektu vrijednom oko 180 milijuna eura, u okviru kojeg je do kraja 2012. predviđena proizvodnja ukupno 126 vozila, rekao je Jerković. Premijerka Kosor obići će u Slavonskom Brodu i prvo kogeneracijsko postrojenje na šumsku biomasu koje je vlastiti razvojni projekt tvrtke Đuro Đaković Holding d.d., a potom će biti nazočna obilježavanju 90. obljetnice te tvrtke.

(Hina/pd)

Znaci 180 milja eura podjelimo sa 126 .
Jedan na tjedan nije teska racunica mjesecne zarade na ovom poslu .
Gubitak od 50 milja kuna je nikakav za ovakav posao.

lp

Pozdrav kolegama, upravo došao kod vas [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Pokušao sam vam neizravno skrenuti pozornost na Đuru sa čestitkom za rođendan. Sad imate zadatak da cunjate oko novih vagona koje je onako sramežljivo spomenuo jedan zastupnik u Saboru.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Riječ je o projektu vrijednom oko 180 milijuna eura, u okviru kojeg je do kraja 2012. predviđena proizvodnja ukupno 126 vozila, rekao je Jerković. Premijerka Kosor obići će u Slavonskom Brodu i prvo kogeneracijsko postrojenje na šumsku biomasu koje je vlastiti razvojni projekt tvrtke Đuro Đaković Holding d.d., a potom će biti nazočna obilježavanju 90. obljetnice te tvrtke.

(Hina/pd)

Znaci 180 milja eura podjelimo sa 126 .
Jedan na tjedan nije teska racunica mjesecne zarade na ovom poslu .
Gubitak od 50 milja kuna je nikakav za ovakav posao.

lp


Prošle godine imali su prihod od 275 milijuna kuna, a ovo im prihode diže u nebesa, zbogom minusu [kiss]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


nije to neka informacija sto se ne moze provjerit
nazovi hrvatski fond za privatizaciju pa se informiraj,mislim da ti je to pametnije nego nazivati nekoga da laze,osobno ne mislim da je to lose za dionicu DDJH
belje ti je primjer da to moze bit i dobro kad radnici dobiju dionice

daj anice operi usta….. [tongue]

Ok, upravo smo probili falling wedge o kojem smo ja i Khmm pricali i target je negdje iznad 52 kune! Sansa da nakon ovoga cijena ode na dole jos uvijek, naravno, postoji, ali se poprilicno smanjila.


Pozdrav kolegama, upravo došao kod vas [thumbsup]

Dobro nam došao.. [thumbsup]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


18. veljača 2011.

Đ.Đ. Holding za Oružane snage proizvodi vozila vrijedna 180 milijuna eura

jel ovo stara vijest ili….


Itekako stara , oko 6 godina. No stalno se i ponavlja. I zbog toga je danas dionica skočila?
daj prosvjetlite me…..Ili zato što je Jaca bila na poligonu?

Riječ je o projektu vrijednom oko 180 milijuna eura, u okviru kojeg je do kraja 2012. predviđena proizvodnja ukupno 126 vozila, rekao je Jerković.
do sada je hrvatskim Oružanim snagama isporučeno 24 oklopno-borbenih vozila, od kojih je 18 proizvedeno u Hrvatskoj, a od sljedećeg mjeseca svaki tjedan Oružanim snagama bit će isporučivano po jedno takvo vozilo.
180:126=1,43*45=cca 64 milje ojrića posla samo ove godine na ovome

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ne mogu, a da se ne nasmijem, da ce te popositi i ovu vijest, i da ce djuro napokon na zelenu granu. E naroda li naroda.

New Report

Close