DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 04:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Strong hold i dokup po 37 je dobra opcija po meni .

Danas krecemo!!!!!!!

Prodao sve prošli tjedan?

I ja sam na sreću malo prije, prije pada…sad čekam na kupnji na 30kn

Dokupljeno po 38.Malo sam podigao prosjek ulaza ali po manje od 37,50 izgleda ne ide.Isti oni koji su prodavali poslije će kupovati po 4.,.. i nešto

Možda će i ovi naši političari koji su se rastrčali po USA donijeti neki poslić za Đuru…

Što bi za Amere/NATO bilo kao protuuslugu za Afganistan dati neki posao od 50-ak milijuna $, njima ništa, a nama puno. Može i ofset. [lol]

Zadnjih dana je malo zatišje na Đuri, ulagači se malo pokolebali lošim izvješćem za 2010., ali stižu bolji dani.

Ma koje zatisje. Ne bih se iznenadio da lagano pripremaju novu kombinaciju kako povecati kvartalni gubitak za jos 20 milja, kako bi se nadopunili prije svog pada!!!

Ne vidim na temelju čega mislite da dolaze bolji dani, u USA analitičari najavljuju malo jaču korekciju, a to znaći da će vjerojatno i naše tržište prema dolje…
Uz sve to Đurino izvješće je katastrofa. Osobno ne vidim baš neke bolje dane na vidiku, baš suprotno


I ja sam na sreću malo prije, prije pada…sad čekam na kupnji na 30kn

To necete docekat vise kolega .
Predjite na drugu dionicu .

Nemojte biti tako sigurni kolega LosSanto u to sto kazete.



I ja sam na sreću malo prije, prije pada…sad čekam na kupnji na 30kn

To necete docekat vise kolega .
Predjite na drugu dionicu .
[/quote]

Vidjet ćemo tko je bio u pravu…

Iako se neki trude podići cijenu jasno je da će Đuro prema dolje

New Report

Close