DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 02:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


…da im je bilanca bolja bili bi sigurni za ovaj posao, a ovako ćorak:

Janaf d.d. – JANAF objavio nadmetanje za izgradnju spremnika na Terminalu Omišalj

1.2.2011 13:48:52
Sukladno članku 459. Zakona o tržištu kapitala obavještavamo javnost da je JANAF d.d. objavio Javno nadmetanje za svoju najveću investiciju izgradnje spremnika za sirovu naftu na Terminalu Omišalj, kojim JANAF d.d. poziva sve zainteresirane izvođače za sudjelovanjem u ovome velikome investicijskom projektu. Ukupna procjena ovoga JANAF-ovog investicijskog projekta je milijardu kuna. Gradnja će se odvijati u više faza, a sam početak radova započet će sredinom veljače ove 2011. godine te se odnosi na poslove utemeljenja i pripremne radove na koje će se nastaviti početak izgradnje prva tri spremnika za sirovu naftu nakon provedenog postupka odabira sredinom svibnja ove godine. Završetak ovog investicijskog projekta predviđen je za 2015. godinu.


…baš zbog bilance ovo je gotovo sigurno…. pozz

koja srpska firma konkurira đuri u poslu s kuvajtom…

reference imaju –

http://www.duro-dakovic.com/aktualnosti/novosti/duro_dakovic_gradit_ce_spremnike_za_janaf/default.aspx

pa naravno…, prva i najbitnija referenca je da IM TREBA LOVA POD HITNO da se izvuku iz go..na! [pray]


pa naravno…, prva i najbitnija referenca je da IM TREBA LOVA POD HITNO da se izvuku iz go..na! [pray]

Pa love imaju, uz to jos su prodali i DDJM, njima trebaju poslovi, a to im polako i dolazi. Samo strpljenja i sve ce doci na svoje 🙂

Reference imaju ali imaju i par problema koje će morati riješiti
Nema montaže to je prvi problem
A drugi bi mogao biti ona dugoročna rezerviranja u izvješću od 8 miliona koja otpadaju većinom(vjerujem onih 6,05 milja otprije) kao rezervacije po jamstvenom roku na ugovor s janafom kao i po pokrenutim sporovima
Ne znam točno o čemu se tu radi ali mi je logično ako se sudski spore da je buduća suradnja otežana barem do okončanja tih tužbi
A dobra strana je da su oba poduzeća u većinskom vlasništvu države pa bi nacionalni interes mogao prevagnuti(barem u svrhu očuvanja radnih mjesta ili kako to već oni lijepo sroče..bla,bla)
Ako netko zna o čemu se tu radi molio bi ga da objasni ako nije problem

sijem žito raste grahorica

Jos se traze nadzornici za Djuro.
Pa stavite Milosevica, pa da covjek ugradi aparate i u tenkove. Dajte mu malo prostora da se opomogne.


Reference imaju ali imaju i par problema koje će morati riješiti
Nema montaže to je prvi problem
A drugi bi mogao biti ona dugoročna rezerviranja u izvješću od 8 miliona koja otpadaju većinom(vjerujem onih 6,05 milja otprije) kao rezervacije po jamstvenom roku na ugovor s janafom kao i po pokrenutim sporovima
Ne znam točno o čemu se tu radi ali mi je logično ako se sudski spore da je buduća suradnja otežana barem do okončanja tih tužbi
A dobra strana je da su oba poduzeća u većinskom vlasništvu države pa bi nacionalni interes mogao prevagnuti(barem u svrhu očuvanja radnih mjesta ili kako to već oni lijepo sroče..bla,bla)
Ako netko zna o čemu se tu radi molio bi ga da objasni ako nije problem

kako nema montaze? ako su je prodali, nije nestala?

Što je sa ovom dionicom,više neznam da li da je dokupim ili prodam


Što je sa ovom dionicom,više neznam da li da je dokupim ili prodam

Prodaj.


Što je sa ovom dionicom,više neznam da li da je dokupim ili prodam

Po mom iskustvu, najbolje je vidjeti kako ce ti odgovoriti vecina forumasa, i onda napraviti suprotno. To mi se cini kao jedan od jacih buy/sell signala.

Prodajjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close