DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 22:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Na ukupnom prihodu od 275 mil. napraviti gubitak od 56 mil, to je nevjerojatno. Da je prihod bar milijardu, pa ajde, ovako… [undecid]

prodali su 15% montaže prije 10-ak dana za 23 mil kuna pa je minus podnošljiv … gore ne može… biće posla za đuru nema brige.. a čeka ih i privatizacija… pozz

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/duro-dakovic-gubitak-u-2010.-vise-nego-udvostrucen,104206.html

Treba li šta dodati???????????????

..a zamislite da nisu prodali jos ostatak Montaze… :-/

I Uprava ce naravno i dalje ostati. 🙁 Da su imalo moralni, sami bi podnijeli ostavke…


Ovo izvješće je katastrofalno
Najgore od svega nije bilo očekivano ovako što..
Ja napuštam ovaj brod…nemam više strpljenja za ovakve bisere poput Stipetića, Soškovića, Mazala i sličnih koji vode ili se petljaju oko djure
Totalni fijasko..
Pozdrav i puno sreće svima

-Lime ,rado citam vase poruke i smatram da znate sta radite,samo mi nije bilo jasno sta radite u ovoj dionici.
Vjerojatno se ne sjecate,ali mi je prva poruka bila bas na ovoj temi.

-Ne znam samo sta se svi cude ovom izvjescu,pa prije tocno godinu dana sam vam napisao da od ove firme nema nista.

-Ponoviti cu jos jednom,zivim u Sl.Brodu i zaista je frustrirajuce gledati sockovica i slicne da unistavaju sve pred sobom.Dok su takvi na vlasti,Djuro nema nikakve sanse.-To vam mogu potvrditi 90% stanovnika Slavonskog Broda.
Pozdrav

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”



na burzi sam od ipo-a INE,
od tada do ndanas x puta se pojavljivala priča o poslu s kuvajćanima,
tek toliko da lovatori imaju povod da nabiju cjenu a potom se iskrcaju ovima koji vjeruju u te priče,
uvjak se nađe onih koji nasjednu i to u dovoljnim količinama
a firma radi sve u šesnaest,gubici na sve strane,pola firme na prisilnom godišnjem
drugim rječima da zakoni funkcioniraju odavno bi bila zatvorena
al dionce s e trže,zašto postavite si pitanje

Sve sam elaži. Đuro je stabilna firma i ima poslove za unaprijed 2 godine već sad a kamoli koliko će još dobiti. I te iduće dvije godine će poslovati s plusom. To se zna već odavno. Đuro je najbolja kupnja na zse, tek tolko da znaš. Kad se potpiše samo jedan ugovor od 3 najavljena đuro ide na 100 kn. Pozdrav!
P.S. Čuvajte samo novac u banci.

[/quote]

Lojtra ,
jel još stojite pri svojim tvrdnjama



Ovo izvješće je katastrofalno
Najgore od svega nije bilo očekivano ovako što..
Ja napuštam ovaj brod…nemam više strpljenja za ovakve bisere poput Stipetića, Soškovića, Mazala i sličnih koji vode ili se petljaju oko djure
Totalni fijasko..
Pozdrav i puno sreće svima

-Lime ,rado citam vase poruke i smatram da znate sta radite,samo mi nije bilo jasno sta radite u ovoj dionici.
Vjerojatno se ne sjecate,ali mi je prva poruka bila bas na ovoj temi.

-Ne znam samo sta se svi cude ovom izvjescu,pa prije tocno godinu dana sam vam napisao da od ove firme nema nista.

-Ponoviti cu jos jednom,zivim u Sl.Brodu i zaista je frustrirajuce gledati sockovica i slicne da unistavaju sve pred sobom.Dok su takvi na vlasti,Djuro nema nikakve sanse.-To vam mogu potvrditi 90% stanovnika Slavonskog Broda.
Pozdrav

[/quote]
Dugo pratim ddjh i stvarno sam mislio da se tamo nekakav preokret događa.
Nakon svih tih afera u državnim poduzećima i silnih uhićenja stekao se dojam da se nešto događa pozitivno tamo.Da stvari idu na bolje i da će se ekipa tamo malo dovesti u red.
To se nije dogodilo iako vjerujem da hoće jednog dana samo što ja nemam živaca to više čekati.
Ima i drugih dionica koje imaju potencijal a u kojima se može čučiti i bez grča u želucu.
Djurina osnovna djelatnost ima strašan potencijal i bez obzira na silne probleme tamo na određenim cjenovnim razinama ulaganje u ddjh će dugoročno donjeti strpljivima dobru zaradu…da ne spominjem privatizaciju koja je, mislim neizbježna u dogledno vrijeme
Samo ja to ne ću dočekati jer ne mogu više..očito je da znam dovoljno kao i ti tako da mi se sve već polako gadi šta se događa tamo.
Nažalost, ali je tako

sijem žito raste grahorica

Kolege ajmo mi mali dionicari prodat sve dionice, pa neka onda cijena dionice bude 1kn, prije nego krenu u privatizaciju [proud]

Očito je da je ova uprava nesposobna i da je hitno potrebna njihova smjena i što prije početak privatizacije.Nevjerovatno je kako je jedna uspješna firma " uspješno " srozana na ove razine.U Đuri sam odavno ( s velikim gubicima ) i sigurno neću izaći, no s ovakvom upravom se može ( ako ) napredovati samo puževim koracima i to sigurno nije budućnost koju očekuju dioničari, niti radnici .

Prije će Đurica na 28-29kn nego na 100kn!!!
[bye] [bye] [bye]

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

a možda i niže, čekam na 25kn

još kad se makne ova brana na 36, nažalost ode Đuro

New Report

Close