DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 00:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A tenkovi??

A servis??

A narudžbe??

A međunarodna suradnja??

A novi ministar obrane a izvoz??

[shocked]

Nema tu kruha!

LEAVE THE WORLD BEHINED

vid đurino izvješće..

a jooj, pobogu…

Ovdje se masno krade…, nemoguće je da Finci ne plaćaju, a ako plaćaju nemoguć je ovakav scenarij, gdje je lova od vagona za Austrijance….SMRDI, SMRDI UŽASNO SMRDI!!!!!! [undecid]

Nesekirajte se ljudi, nije prvi put da ide prema 20 kn pa se nakon dugo vremena vrati…., al se bojim da ovo ide na 13 kn pa kad Kuvajčani otvore konzulat u Brodu bude dionica 200 kuna samo se nadam da će to biti za života moga! [pray]

čestitke svim kamikazama koji skidaju sa aska. Želim vam lijepo zelenilo sutra dok svi pročitaju izvješće

36.30 dno izgleda. Ipak je popustila brana na 38 koju sam ocekivao da ce izdrzati pa sam se postavio lipu iznad nje, ali se na njoj prodaja izgleda vec dovoljno ispuhala da nije imala snage za puno veci pad. To je znaci to od izvjesca, a sad se okrecemo buducnosti i novoj perspektivi.

izvjesce je otprilike

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Kolega Hromi mislim da ste u pravu, čak po nekim mojim pretpostavkama možda i ispod 40kn

izglede da sam bio u pravu ide to ispod 40 kn…
[/quote]

možda bi se trebao ispraviti ide to ispod 30kn,
ne kužim ovu ekipu što sad kupuju, zar toliko vole gubiti novac???

Stavka RDIG

2. Povećanje vrijednosti zaliha nedovršene proizvodnje (u zadnjem tromjesjećju 50 miliona kuna, a u cijeloj godini 108 MILIONA kuna)!!!

Tko tu koga zajebava ?!?!?!

Ovo je tipičan primjer ZDRPI i ZBRIŠI prije izbora !!!

Mislim da ovo izvješće nije toliko neočekivano koliko se danas to pokušalo prikazati i izazvati što veća panika i rasprodaja. Isto tako neću reći da možda neće i ispod 36kn, ali me ne bi čudilo da za par dana opet budemo iznad 40 kn.

Da li je sa izvješćem manipulirano ne znam, ali vjerujem da će 2011. biti sasvim druga priča.

Evo vidim da nije jasno ,Berger kupuje polako dionice od onih koji nisu htjeli prodat tj Montažu.U izvješčima stoje navodi koji se odnose na buduču proizvodnju vozila. Mislim da se neko iskrco i potopio ostale vidječemo uskoro,biče opet brzo na cca50kn… [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Ja ne razumijem ekipu koja je danas prodavala, sto su oni ocekivali, dividendu ? Pa svi se ovdje klade na poslove koji su tek pokrenuti ili se vrlo vjerojatno trebaju dogoditi. Pa DDJH se kupuje zbog onog sto je ispred njega, a ne sto je sada. Svasta, no svaka skola kosta zasto bi ova bila drugacija.

Najbolji dio je sto kompanija ima novaca i ne prijeti nikakav bankrot ili default, sto im omogucuje fokus na programe koji ce donosit plodove u godine ispred nas.

Mislim da ovo izvješće nije toliko neočekivano koliko se danas to pokušalo prikazati i izazvati što veća panika i rasprodaja. Isto tako neću reći da možda neće i ispod 36kn, ali me ne bi čudilo da za par dana opet budemo iznad 40 kn.

Da li je sa izvješćem manipulirano ne znam, ali vjerujem da će 2011. biti sasvim druga priča.
[/quote]

Mislim da bi DDJH trebao imati jednu:
– obrazovanu
– kompetentnu
– apolitičnu
– zaista domoljubnu
– vrijednu i radišnu

UPRAVU I RUKOVODSTVO.

Da li je to ova uprava ili će to biti neka druga prosudite sami, ali ova regija , Država RH , te radnici zaslužuju puno više od prikazanog izvještaja za 2010 g.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close