DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 02:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

a i taj što šalje podršku brzo će se istrošiti… ne može biti toliko podrške koliko je sve to tako loše na tom cjenovnom nivou.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Izaslo izvjesce

Na prvi pogled cini se H O R O R


….i nA DRUGI POGLED, A EVO I TREĆI PUT GA GLEDAM I SKAČEM OD RADOSTI….PRODAO NA 47 KN , I NARAVNO ČEKAM PONOVO 27KN [thumbsup]
[/quote]

35 ili 38 mi se cine kao realnije barijere.




Izaslo izvjesce

Na prvi pogled cini se H O R O R


….i nA DRUGI POGLED, A EVO I TREĆI PUT GA GLEDAM I SKAČEM OD RADOSTI….PRODAO NA 47 KN , I NARAVNO ČEKAM PONOVO 27KN [thumbsup]
[/quote]

35 ili 38 mi se cine kao realnije barijere.
[/quote]

moj sinko..to bi moglo biti da je gubitak isti kao na 3Q ali on je skoro uduplan…mislim da ćeš ovu dionicu gledat na 20-22…i to možda jer je više nitko neće htjeti kupiti….

Povukoh onih 2000 na 38,06 na vrijeme.Ide to još dolje

…paše meni i 20 kuna pa ću moći više ukrcati…, samo daj!!!!!!





Izaslo izvjesce

Na prvi pogled cini se H O R O R


….i nA DRUGI POGLED, A EVO I TREĆI PUT GA GLEDAM I SKAČEM OD RADOSTI….PRODAO NA 47 KN , I NARAVNO ČEKAM PONOVO 27KN [thumbsup]
[/quote]

35 ili 38 mi se cine kao realnije barijere.
[/quote]

moj sinko..to bi moglo biti da je gubitak isti kao na 3Q ali on je skoro uduplan…mislim da ćeš ovu dionicu gledat na 20-22…i to možda jer je više nitko neće htjeti kupiti….
[/quote]

Ja mislim da si u krivu jer se od ove dionice tek ocekuju rezultati vecih poslova, negatvno poslovanje je u ovom trenutku (bar s moje strane) sasvim ocekivano. Tako da ako gledas samo dosadasnje djelovanje i ekstrapoliras ga u beskonacnost, slazem se da dionica ne vrijedi ni 20 kuna. Medjutim ako gledas buduce potencijale poput rezultata BOV-ova, Degmana, kooperacije sa Srbijom, itd. (a buducnost je ono kaj je pred nama), vrijednost je ipak dosta veca.

A sad, tko je u pravu, bumo vidjeli za par dana.

samo od BOV-a ove godine trebali bi imat prihode između 370-400 mil kuna, vagoni. termoelektrane.. i dakako čekaju su kuvajćani ( izjavu uprave " sasvim izvjesno" čitajte kako hoćete) …. pozz

EEEEE moj narodeeee, e moj narodeee…(…kako kaže Tompson) .

koliko se priča o tom Kuvajtu več smo trebali imati Konzulat u Sl. Brodu, a narod ko ovce gdje ih jednom nahraniš tu dolaze slijedećih par godina, a ono mućak …..

slažem se s kolegom ovo će na 20kn ili blizu 20kn, možemo se mi tješiti koliko hoćemo…još ako i vani krene nizbrdo tko zna gdje je kraj

pretpostavljam da ste još uvijek svi u dobroj zaradi, s toga ne znam zašto ne izađete i sačekate neke pozitivnije vijesti

Ovo izvješće je katastrofalno
Najgore od svega nije bilo očekivano ovako što..
Ja napuštam ovaj brod…nemam više strpljenja za ovakve idiote poput Stipetića, Soškovića, Mazala i sličnih koji vode ili se petljaju oko djure
Totalni fijasko..
Pozdrav i puno sreće svima

sijem žito raste grahorica

Izvrsana prilika za dokup onog gospodina Investitora čije blogove prenose na seebizu! [lol]

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close