DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolege žele reć da postoje tehnički parametri po kojima dionica ima pad ….. njima to služi da ruše što je sasvim u redu al da druge nagovaraju to je već bezobrazno …. po trenutnoj cijeni DDjh vrijedi oko 130 mil kuna ….. a imaju velike izglede za dobivanje posla od 400 mil dolara.. pa sad… pozz



kako li ga cijedi… [rolleyes]


kako li ga cijedi… [rolleyes]

Jel još uvijek to misliš ili si prodao ?
Jer ako nisi bojim se da ćeš se poistovjetiti sa svojim nickom iduci tjedan 😉

DDJH je prekjucer u padu probio MACD (pogledati danas kada zavrsi dan MACD na 1 mjesec grafu, pratiti dvije linije kako od ispod probijaju silaznu putanju) … a to znači da je tada započeo pad prema dolje, linija povlačenja formirat će se na 39 kn kada bi mogao u korekciju opet prema probijanju 40-etke.
Samo trebate pratiti graf.
Vi koji prodajete moj savjet vam je da malo olabavite svoje naloge jer ovako – posebno uz enorman pad prometa koji je uz pad cijene zlokobna pojava – samo ispada očitije da vam se žuri, da ste u panici…
Prihvatite poraz, i prodajte sada dok još ima interesa, moguce i da uvaljate nekom od obrane.
Peak je bio 52 i to se vidjelo iz aviona – ali evo ja sam znao pa priznajem – čekao sam više i od toga.
Jednostavno čak i kada znaš da je kraj teško ti je izaći, posebno ako si plaćao 100 i više kn.
Ali bolje je i sada prodati pa dokupljivati kad padne još 20 % kao da je riječ o novoj dionici.
I onda čekati novi peak na 60 pa izaći i to je kao da si vratio 85 % od svojih pocetnih 100.
Eto, a vi koji ste kupovali na 30, 31 i sada jos cekate sta da vam kazem …
Pohlepa je u svima nama, i ne mozemo ju negirati, reci "Ne, ja sam najpošteniji i novac me ne zanima.."
Jer budimo realni – svi želimo isto.
Barem ovdje, u ovom svijetu.

[/quote]

Pa nije baš tako. Ako si recimo kupovao po 100 i sad prodaš po 40, pa pričekaš pad od 20% i kupiš po 32, kad se vrati na 40 imaš 25% više. Ili, ako si uložio 10000 kn po 100, nakon ovih kombinacija imaš 5000 kn. Jasno bolje i to nego 4000 bez takvog trejdanja, ali minus je ipak povelik.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

jel može na 30,00…. moraš pratit liniju TG: TD ;TC TB TZ… pozz


SLOBODAN PAD :)))..

Moja potpora vam je na 40 junaci ali nemojte mislit da cu vam vjecno drzat ledja jer danas je na JANAFU zadnji dan utrke 😉


mislim da niš od janafa,ali ni ovo nije loše.. [thumbsup]

wtf????

S 52 na 40 ipak je to pad od 30%. Sad će se to stabilzirati oko 40-42 kune i to je to.A rekao sam Vam već.
No dobro sad je BLOKADA. Ja sam svoje dionice odavno prodao na cca 47-48 a Vi ?

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?


S 52 na 40 ipak je to pad od 30%. Sad će se to stabilzirati oko 40-42 kune i to je to.A rekao sam Vam već.
No dobro sad je BLOKADA. Ja sam svoje dionice odavno prodao na cca 47-48 a Vi ?

A počela je rast sa 28 – 30 kn!!!

ps Koleg Lojtra zašto pada DDJH!!!! ???

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Broj 9. u sda povecao broj dionica a ne smanjio!
31.912 0,99 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

Hypo iskrcao sve, ali njima ionako treba lova, kada znamo sa kime su sve bili u kombinaciji. [wink]

Blokada do ponedeljka. [thumbsup]

kuda žurba…pamet u glavu, previše se obečavalo ovih dana a rekao sam da nemamo sposobne ljude da nešto potpišu (nažalost po naše tvrtke i zaposlenike)

usput se još Stipetić postavlja kao da ga Srbi trebaju moliti za suradnju po pitanju vojne industrije umjesto da on oblijeće oko svakog živog da dobije posao (barem ja tako iščitavam njegove izjave)

OČEMO NOVU UPRAVUUUUUUU i točka, (pa uskličnik)!

Bit ce i toga kolega. Sada kad stigne crvena ekipa, postaviti ce prave partizane na kormilo Djure, a oni znaju kako se ratuje….. Uzivaj Stipo jos malo……

New Report

Close