DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ide to UP………jelda Lojtra………. [smiley]


Ide to UP………jelda Lojtra………. [smiley]

Pa 5 kn se slobodno s korigira da bi sutra bio zdraviji rast. Morali su buređije prodati za burek. [wink]

Vidim upregli ste i ministra spoljne obrane u kolo……………sad sam siguran da vam je samo nebo granica [wink]

Ne znam baš da će biti samo 5 kn. Potpora je tek oko 35 kuna. Ja sam pola love koju sam mislio ubaciti u Đuru potrošio danas, a stalno sam bio na gledalici jer sam očekivao da će ovi danas napokon to konkretizirati o čemu se ovdje zapravo radi. Obzirom da ćemo se igrati mačke i miša čekam ostatak na 35,01. Znamo mi svi koliko će ovo vrijediti kada se objavi posao, ali do tada će se buregđije igrati i spuštati ju.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Bilo malo prije u vijestima Nove TV i ministar je rekao da se radi na tome da se oklopni transporteri rade i za druge zemlje.
No da pojasnim početnicima u Đuri. Naime ja ga imam od 2005.g. i stalno pratim sve vijesti o njemu.
Drukeri prema dolje govore da je to stara vijest. Da stara je ali se je ponovo aktualizirala i vjerojatno će konačno doći do realizacije. Đuro je došao na preko 300 kn zbog isto ovakvih najava kao i sada ali zbog adaptacije Kuvajtskih tenkova. Počeo je padati kada to nije realizirano i zbog radničkih dionica. Radničke dionice smo riješili prije godinu i pol a ovo sa Kuvajtom je bilo prije par dana u svim medijima, znači ponovo je aktualizirano i trenutn o se pregovara o tome zajedno sa Srbima, jer smo zajedno i radili tenkove. Dakle sad smo pred popisivanjem ugovora i za adaptaciju tenkova i za izradu transportera za ostale države( Makedonija, općenito regija, Poljska-400komada, Bliski Istok…). Plus toga Austrijanci su bili jako zadovoljni sa vagonima izrađenih u Đuri i preporučili su ih po cijeloj EU.
Nakon ovoga svega cijena je 45 kn. A onda bila 300 kn sa 3 puta manjim ambicijama i mogućnostima.
Ma nemojte biti smiješni. Minimalno koliko bi đuro trebao trenutno biti na burzi je 120 kn. 40 kn vagoni..40kn…transporteri i 40 kn…Kuvajtski tenkovi…otprilike tako. A kad dođe do jednog većeg potpisa od bilo koja ova 3 posla samo nebo je granica. Ja osobno najviše vjerujem tj. naprije da će doći do potpisivanja sa Kuvajćanima. A zna se da oni ne pitaju baš za cijenu.
Lijep pozdrav i čujemo se u ponedjeljak.

Je vijest od prije 2 tjedna,ali malo deteljnije pročitajte.Samo za vlasnike dionica:-)
http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=4&ID_VIJESTI=134720

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

A još kad krene privatizacija …. koja će to biti gužva u šesnastercu…pozz

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ekskluzivno-na-indexu-hrvatska-moze-postati-tigrom-jugoistocne-europe/532659.aspx

http://www.poslovni.hr/vijesti/mala-tvrtka-prva-u-poslu-s-natoom-veliki-proizvodaci-tek-cekaju-sansu-169034.aspx

Eto, rekao sam vam da se nezna još tko će biti nosioc posla. Dan prije nego što su izašle novine…..

Opet ministar u dnevniku govori o đuri. gdje ima dima ima i vatre…

Umotao ministar sve u celofan, čisto politički intervju…po običaju NIŠTA KONKRETNO:

"mi očekujemo, mi računamo s tim, mi smo usmjereni na to, mi imamo planove s ovim s onim, i sl."

…a nezaposlenost raste iz dana u dan, gade mi se ovi političari!

Čim sjednu na stolicu (i prije nego sjednu) OBEČAVAJU kule i gradove, a JA MU OSOBNO NEBI DAO dvije ovce da čuva (ovaj me podsječa na onog iz HSLS-a Jozu Radoša, ko tetka na pijacu…)

New Report

Close