DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ajde neno potjeraj to preko tri banke.. [shocked]

http://www.poslovni.hr/vijesti/sp-snizio-kreditni-rejting-hrvatske-167188.aspx

…a da mi pobjegnemo u obveznice dok još možemo?….

Bakić i dalje kupuje…
Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. MINISTARSTVO FINANCIJA 609.578 18,83 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 217.253 6,71 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 70.000 2,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. (1/1) 47.053 1,45 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA EQUITY – OIF S JAVNOM PONUDOM 40.030 1,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. BAKIĆ NENAD 28.573 0,88 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 25.362 0,78 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 62,19

sijem žito raste grahorica

Ne mogu da vjerujem da samo Bakiću valja ali ako valja njemu, valja i meni. Ja sam u Đuru uložio 300.000 kn po prosječnoj cijeni 150 kn i ne bojim se za povrat a vjerujem i u zaradu.
Samo dok krene pruga a krenut će jer to je jedini projekt za koga se svi slažu( i vlast i oporba i EU i USA i Kinezi i Rusi i Rementičani….) eto Đure i Lkri u nebesima. [thumbsup]


Ne mogu da vjerujem da samo Bakiću valja ali ako valja njemu, valja i meni. Ja sam u Đuru uložio 300.000 kn po prosječnoj cijeni 150 kn i ne bojim se za povrat a vjerujem i u zaradu.
Samo dok krene pruga a krenut će jer to je jedini projekt za koga se svi slažu( i vlast i oporba i EU i USA i Kinezi i Rusi i Rementičani….) eto Đure i Lkri u nebesima. [thumbsup]

Problem je u rezonu…tko je kupio skupo a prodao osjetno jeftinije teško može anticipirati fer vrijednost poduzeća(čast izuzecima).Kad se umješaju elementarni osjećaji poput straha teško je donijeti ispravnu odluku.
I najbolja poduzeća na zse imaju svoje protivnike u vidu bivših dioničara koji su izgubili lovu.
Nije to ništa čudno..još kad se ubroji ekipa koja bi kupila ali joj je uvijek skupo pa počne drukati
E onda dobiješ ovaj topic..pun gorčine i zločestoće.
Dobiješ procjene vrijednosti od 0,1 lipe…utjecaj eventualng korejskog rata na DDJH, utjecaj smanjenja HR rejtinga na DDJH, utjecaj babe vange+vidovitog milana na DDJH i ostale bedastoće
Istina je da je malo onih kojima ovo trenutno valja…taman nas je onoliko koliko bi nas trebalo biti..malo, toliko ih i uglavnom i zarađuje na burzi..vrlo malo

sijem žito raste grahorica

Dokle god đuro zbraja gubitke i samim tim snižava svoj book ništa od kretanja na gore. Svi čekaju pozitivne realizacije od BOV-a, vagona ili nečeg trećeg. Samo te realizacije se trebaju vidjeti i u RDiG-u i Bilanci tvrtke. Potencijal tvrtke je velik ali ga nažalost ne prati i potencijal uprave koji je dijametralno suprotan.


Dokle god đuro zbraja gubitke i samim tim snižava svoj book ništa od kretanja na gore. Svi čekaju pozitivne realizacije od BOV-a, vagona ili nečeg trećeg. Samo te realizacije se trebaju vidjeti i u RDiG-u i Bilanci tvrtke. Potencijal tvrtke je velik ali ga nažalost ne prati i potencijal uprave koji je dijametralno suprotan.

čak nije ni uprava toliko bitna.
mislim da je najveći okidač za ovu dionicu FI za 1.kvartal 2011. dosta investitora će gledati na taj podatak, jer su upoznati sa svim poslovima koji su u tijeku.a ako bude zbilja dobro , a osobno smatram da će biti, tada će biti lijepo promatrati burzu kao vlasnik ovih dionica . [thumbsup]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

I sada je lijepo promatrati ako si kupovao po 23 dok je ekipa gatala da ide ispod 20 😉
Ici ce to jos up up .

http://www.slobodnadalmacija.hr/Biznis/tabid/69/articleType/ArticleView/articleId/124911/Default.aspx

Vagoni su izrađeni po najnovijim europskim standardima, te su jedini u ovom trenutku koji u svojoj kategoriji posjeduju TSI "tiesaj" certifikat. Upravo je to ono što Specijalna vozila svrstava u konkurente proizvođače koji su ponudu za Eamos vagone za prijevoz rasutog tereta poslali većem broju kupaca zapadne Europe:

I budali dovoljno!

biom75


http://www.slobodnadalmacija.hr/Biznis/tabid/69/articleType/ArticleView/articleId/124911/Default.aspx

Bravo đuro đaković
sama činjenica da su jedini u ovom trenutku koji u svojoj kategoriji posjeduju TSI "tiesaj" certifikat govori da bi ovakvih poslova moglo biti još
…………………………………………………………….
Đuro Đaković: Austrijancima 25 vagona vrijednih 23,5 milijuna kuna
Đuro Đaković Specijalna vozila isporučila su austrijskom kupcu, tvrtki Swietelsky, 25 vagona namijenjenih za prijevoz rasutog tereta i koje će Austrijanci odmah staviti u promet. Isporukom ovih vagona Specijalna vozila konkretizirala su ugovor vrijedan 23,5 milijuna kuna.

Vagoni su izrađeni po najnovijim europskim standardima, te su jedini u ovom trenutku koji u svojoj kategoriji posjeduju TSI "tiesaj" certifikat. Upravo je to ono što Specijalna vozila svrstava u konkurente proizvođače koji su ponudu za Eamos vagone za prijevoz rasutog tereta poslali većem broju kupaca zapadne Europe:

sijem žito raste grahorica

I 30 komada vec naruceno od strane RH sto bi znacilo + cca. 30 milja kuna .

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/102962/Veliki-posao-dd-Specijalnih-vozila.html

New Report

Close