DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

što vas više čitam nerazumijem razlog zašto ste na ovoj temi i koja je vaša svrha , a sve sigurniji sam da đuka vrijedi više i višše s obzirom na vaš trud
Razumijem ako želiš upozoriti na nešto ali biti svakom loncu poklopac ne, jedino ako ti je cilj kupiti što više i što niže ( što najvjerojatnije i je poanta, jel po stilu pisanja na padne na 0,01 kn vama bi još bilo skupo


Tako je kolega lime, stoga navali narode na djuru. Jos malo pa nestalo. [thumbsup]

[thumbsup]

pepe7

Pa naravno da je 0,01 kn skupo za djuro.


Pa naravno da je 0,01 kn skupo za djuro.

Na temelju kojeg izracuna ste dosli do tog "inteligentnog" zakljucka?

To nije izracun kolega, vec samo kazem da je i ta cijena skupa za djuro.


Pa naravno da je 0,01 kn skupo za djuro.

dajte malo ozbiljnosti

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Kolko bure za 1 lipu. [smiley]


To nije izracun kolega, vec samo kazem da je i ta cijena skupa za djuro.

Temu DDJH u zadnje vrijeme jako slabo pratim. Imam DDJH, ali jako malo i ukoliko cijena znacajnije padne dokupiti cu.

Kolega, zanimljivo je da tvrdite da DDJH ne vrijedi niti jednu lipu, a koliko sam primjetio pisete samo na ovoj temi? Pa ako DDJH ne vrijedi niti jednu lipu, zašto Vas Đuro onda zanima, te koji je Vas interes pisati na ovoj temi ako smatrate da dionica ne vrijedi?

Evo npr. mene Đakovština kao dionica uopce na zanima, ali zato niti otvaram tu temu niti pisem 15 postova kako ta dionica nista ne vrijedi…

Daj lovu, pa cu i za tebe pisat


Daj lovu, pa cu i za tebe pisat

Ma nemoj mi reć da tebe lova zanima?
Pomislih već da ti pišeš iz čistog altruizma i brige prema bližnjemu svome:)
punto..vrijeme je da naučiš već jednom…nema love za neznalice!!

sijem žito raste grahorica

Ovdje upišite svoj komentar… [proud]

Metla…

ajde neno potjeraj to preko tri banke.. [shocked]

New Report

Close