DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovaj DDJH je kao i Hrvatska.
Kad god Hrvatska vlada proda nešto od "obiteljskog srebra",svi su puni hvale,kako su napravili dobar posao,a u stvari smo napravili veliku glupost.
A DDJH nema više šta prodavati,a ni Hrvatska nije u ništa boljem položaju.

slažem se, montaža je uvijek bila najjača poluga holdinga i sigurna dobit u bilanci.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Ovaj DDJH je kao i Hrvatska.
Kad god Hrvatska vlada proda nešto od "obiteljskog srebra",svi su puni hvale,kako su napravili dobar posao,a u stvari smo napravili veliku glupost.
A DDJH nema više šta prodavati,a ni Hrvatska nije u ništa boljem položaju.

Ne slažem se.
Mislim da smo trebali puno toga prodati i prije..država treba većinu prodati IMHo
Naravno po nekim prihvatljivim cijenama
Nije bilo lošijeg gospodara do države..sada se to polako mijenja ali ne zato što je njima proradila svijest ili briga o općem dobru već što su institucije zauzele drugačiji stav.Vjerujem da postoje dobri razlozi zašto se to događa baš sada..
Ne tvrdim da je prodaja montaže idealan deal ali odluka je donesena i to je tako.
Ne budu li napravili neku novu glupost ovo bi im trebalo jamčiti opstanak i izlazak iz krize.
Ukupan paket antirecesijskih mjera treba sagledati..reducirali su broj zaposlenika, reprogramirali dugove i sada osigurali novčana sredstva.A posla ionako imaju dovoljno.
Meni ovo po trenutnim cijenama izgleda solidno..a razloge za pesimizam i negativan stav sada nakon svega što smo doživjeli u zadnji par godina ja ne vidim..
Sve negativno se odavno već zna..znači trebalo bi biti i uključeno u cijenu
I ovoliko pesimizma općenito svaki dan gdje god pogledaš, ne vidi se izlaz..mislim da je vrijeme da
se malo ono jaje čuveno prouči..uzeti ukupni sentiment u obzir i odrediti gdje smo na skali trenutno.

sijem žito raste grahorica



Ja sam ubro svoj paket na 24.05 , sutra cu jos ako bude neko prodavo za sitne pare .

78,200,22 koji si ulovio?????????
Ako nije ovaj srednji i nisi nešto uspio nakrcat!!!!!!!!
[/quote]
[lol] [lol] [lol]


Ja sam ubro svoj paket na 24.05 , sutra cu jos ako bude neko prodavo za sitne pare .

vidit ćeš što su sitne pare ako zarate 2 Koreje, idu cijene dionica na pola, DDJH na 10-12 kn

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Ma burza je takva da je 2007 godine i svaka najjava dobivanja nekog fiktivnog posla i svako drugo smeće dizalo bezrazložno cijenu dionice, dok je sad svejedno. Nije bitno da je Đukica dobio 23, 2 milje casha kad svi grcaju u nelikvidnosti i da ima ugovorene BOV-e a vjerovatno i vagone, jer da nekim slučajem nije prodao dionice montaže već vidim komentare. Stečaj i sl. Suma sumarum je da su burze i dionice obična bijeda i prevara nekim interesnih skupina-neću započinjat temu jer će me optužit za rasizam, a ja se jedva čekam izvuć iz ovog jer ovo je bolest.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



Ja sam ubro svoj paket na 24.05 , sutra cu jos ako bude neko prodavo za sitne pare .

vidit ćeš što su sitne pare ako zarate 2 Koreje, idu cijene dionica na pola, DDJH na 10-12 kn
[/quote]
Možda im utopimo koji BOV pa odemo na duplo
I jednim i drugima po par komada..svejedno ih ne razlikujem baš [lol]

sijem žito raste grahorica

počela se nakrcavat kupnja , moglo bi ovo vrlo uskoro dobro skočiti…………

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



Ja sam ubro svoj paket na 24.05 , sutra cu jos ako bude neko prodavo za sitne pare .

vidit ćeš što su sitne pare ako zarate 2 Koreje, idu cijene dionica na pola, DDJH na 10-12 kn
[/quote]

Doko ne mijesaj kruske i jabuke . Ako zarate bolje za DDJH prodavat cemo im naoruzanje 😉


počela se nakrcavat kupnja , moglo bi ovo vrlo uskoro dobro skočiti…………

I bi tako pred kraj dana, zamalo blokada!

Zakašnjela reakcija na prodaju DDJM ili slijede još bolje vijesti? [thumbsup]

A da nema veze sa dolaskom Tadića i srpskih gospodarstvenika u HR, možda bude neke suradnje na području vojne industije, koliko god to prožvakano zvučilo?



počela se nakrcavat kupnja , moglo bi ovo vrlo uskoro dobro skočiti…………

I bi tako pred kraj dana, zamalo blokada!

Zakašnjela reakcija na prodaju DDJM ili slijede još bolje vijesti? [thumbsup]

A da nema veze sa dolaskom Tadića i srpskih gospodarstvenika u HR, možda bude neke suradnje na području vojne industije, koliko god to prožvakano zvučilo?
[/quote]

mislim da je zakašnjela reakcija na DDJM: sa Tadićem nema veze , jer srbi ovdje gledaju samo svoj interes bez da idu u aranžman sa ddjh, dovoljno su jaki u ovoj grani.
Naravno , još ne ne dolazi do izražaja cijena na poslove koji će biti u 2011.
[thumbsup]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Pa jučer se pričalo da Tadić predlaže zajedničku proizvodnju tenkova.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/vojna-industrija/tadic-srbija-i-hrvatska-mogu-zajedno-u-metalnoj-i-vojnoj-industriji,99199.html

biom75

New Report

Close