DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto..Vukelić druka za nas i nedeljom a mi nikako da se lansiramo u orbitu [lol]
Veći intenzitet isporuke..
………………………………………………………………..
Pod programom zaštita suvereniteta i teritorijalne cjelovitosti RH predviđena su sredstva za nastavak projekta nabave borbeno oklopnog vozila gdje se u idućoj godini očekuje veći intenzitet isporuke, a sukladno s potpisanim ugovorima s tvrtkom "Đuro Đaković – Specijalna vozila d.d."
http://www.hrk.hr/clanak.asp?VijestiId=3158

sijem žito raste grahorica

mi imamo toliki potencijal za lansiranje svaki dan da smo već 2008 trebali proizvoditi bov na Marsu [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Nikako da objave zakljucak sjednice NO koja se odrzala u petak… jel su prodali DDJM ili nisu….

Gdje ste procitali da je NO imao sjednicu u petak?
Jedina informacija u vezi prodaje preostalih dionica DDJM je da su se obvezali objaviti rezultate natjecaja u roku 30 dana. Dakle do 03.12.2010.

Ošle dionice montaže za 6 glava:)
Hebemti sa ona 43 miliončeka na računu i ovim kešom bit će više para na računu nego što je tržišna kapitalizacija
……………………………………………………………..
Nadzorni odbor Đ.Đ. Holdinga suglasan s prodajom dionica Montaže

Nadzorni odbor Đuro Đaković Holdinga na sjednici održanoj 19. studenog dao je suglasnost Upravi da zaključi ugovor o prodaji dionica Đ.Đ. Montaže s jedinim ponuđačem tvrtkom Bilfinger Berger Power Services.

Kako se navodi u priopćenju objavljenom na Zagrebačkoj burzi, prodaju se 38.752 dionice po cijeni od 600 kuna po dionici. Nadzorni odbor Đuro Đaković Holdinga razmotrio je i prihvatio financijske izvještaje grupacije, a informiran je i o izradi planova društva za poslovnu 2011. godinu.

sijem žito raste grahorica

to je novih 23 i nešto sitno miliončeka
Tolko ni Stipetić nemre pokrast:)
A para od BOV-ova tek treba počet curit…
Dobra perspektiva..nema šta

sijem žito raste grahorica

Koliko je pametno to sto su prodali je diskutabilno .
Znamo da RH ima u planu za iducu godinu ulozit 4 i kusur milijardi u energetiku . Vecinu poslova ce ubirati DDJM tako da ce im se taj ulog visestruko vratiti u iducoj godini a DDJH ostaje trajno bez dionica .
Ispravite me ako grijesim .


Koliko je pametno to sto su prodali je diskutabilno .
Znamo da RH ima u planu za iducu godinu ulozit 4 i kusur milijardi u energetiku . Vecinu poslova ce ubirati DDJM tako da ce im se taj ulog visestruko vratiti u iducoj godini a DDJH ostaje trajno bez dionica .
Ispravite me ako grijesim .

Za sada se drže plana..koliko je on ostvariv ostaje nam za vidjeti
Ako će pare otiću u unapređivanje proizvodnje u spec. vozilima onda bi se moglo višestruko isplatiti jer bi profitne marže trebale biti puno veće kad počnu raditi s profitom(čitaj kad krenu pune uplate za vozila)
Samo ne trošiti previše para na one gluparije na biomasu i bit će sve oke
Gledam baš malo montažine fundamente..prodali su ih na cca 1.6 book-a
Ne izgleda to tako loše tamo ali mislim da su puno bolje prodali oni nego ovaj svoje danas na cca 24kn npr.
Ali dobro..svatko ima svoje

sijem žito raste grahorica

Ja sam ubro svoj paket na 24.05 , sutra cu jos ako bude neko prodavo za sitne pare .


Koliko je pametno to sto su prodali je diskutabilno .
Znamo da RH ima u planu za iducu godinu ulozit 4 i kusur milijardi u energetiku . Vecinu poslova ce ubirati DDJM tako da ce im se taj ulog visestruko vratiti u iducoj godini a DDJH ostaje trajno bez dionica .
Ispravite me ako grijesim .
To je vise nego pametan potez, DDJM je nista drugo nego hrpa ljudi sa know how, i nicim drugim. Koliko oni mogu zaradit na gradjevini u ovim uvijetima nije vrijedno spomena ( priznajem nisam gledao izvjesca ). Pred DDJh su dobri dani, jer kao sto kolega lime kaze ( isto tvrdi i Stipetic ), osjetan porast prihoda od BOV-a ce tek biti vidljiv u 1Q11, a nakon toga ocekuju osjetan porast narudbi u programu vagona. Da izvucemo zakljucak, DDJH nece prospast jer ima dovoljno novca da progura krizu, posao sa BOV-om i Patriom tek pocinje rasti, budzet njihovog resornog ministarstva raste u 2011 ( sto potvrdjuje ulaganje u taj sektor ), porast narudzbi iz programa izrade vagona pogotovo iz lizing sektora ( citaj izvoz ). Uz sve to po sadasnjoj situaciji imat ce nesto manje od 21 kn/dionici kesa na racunu,a biznis se oporavlja i pocinje donosit dobit u 1H11. Ima neka bolja prica u HR ?

Ovaj DDJH je kao i Hrvatska.
Kad god Hrvatska vlada proda nešto od "obiteljskog srebra",svi su puni hvale,kako su napravili dobar posao,a u stvari smo napravili veliku glupost.
A DDJH nema više šta prodavati,a ni Hrvatska nije u ništa boljem položaju.


Ja sam ubro svoj paket na 24.05 , sutra cu jos ako bude neko prodavo za sitne pare .

78,200,22 koji si ulovio?????????
Ako nije ovaj srednji i nisi nešto uspio nakrcat!!!!!!!!

New Report

Close