DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kad bih htio drukati, bio bi clan hdz-a, kao i Stipo, a to sto su moji post realni i istiniti, znam da boli kolega, jer znam da nije lagano gledati da svaki dan nestaje lova nepovratno, koju ste ulozili u djuru.
Stoga ako je rijec druker = istina, onda jesam druker, i ne bjezim od toga.


Majstore… prije nego mi se obratiš bilo bi fer da barem pročitaš šta sam napisao
Rekoh, danas sam ušao(malom količinom zasad)
Kakav nestanak love svakodnevno..šta ti trabunjaš
I ne moraš meni te fore prodavati..znam ja jako dobro kakvo je stanje u đuri..ne treba mi prevoditilj
Btw ne smeta mi nimalo druk sa tvoje strane..brate mili piši šta hoćeš, samo isto tako, i čitaj sa razumjevanjem, a ne mi prodavati floskule..ne ne

sijem žito raste grahorica

Ovih dana padaju gotovo sve dionice pa nije čudno da je i na Đuri došlo do korekcije.

Ono što je dobro da će BOV-ove moći i naplatiti i da je to siguran prihod idućih mjeseci i godina, sada samo treba biti strpljiv i pričekati još neki novi posao, mora se nešto otvoriti…


mora se nešto otvoriti…

otvorila se blokada +13% [proud]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

@rekvijem

Ima nešto iza toga ili je nekome puko film sa ovako niskom cijenom dionice?

Vidim da je otišla u blokaju sa 3 komada jer je cijena sa 24,99 kn sa ta 3 komada otišla na 26,74 kn, bila velika rupa na asku.

Kako god, [thumbsup]

Ljudi moji, ma je li ovo moguce????
Ipak ste bili u pravu, ode djuro u nebesa :)))))


mora se nešto otvoriti…

otvorila se blokada +13% [proud]
[/quote]

hahahahahahaha
Ova nasa burza je postala komicna do bola .

pusti nas da se igramo [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Je ovo je zezancija dobra
Ali i otvara se pitanje..kako ovdje otvoriti poziciju sa nekom ozbiljnijom lovom?
Da neko poželi ulupati par miliona unutra..što i nije neka lova
Što se duže bude tržila na ovim smješnim razinama(0,27 book-a) veća je i mogućnost za takav scenarij
P.S. Vukelić reče..od početka 2011…tri mjesečno [thumbsup]

sijem žito raste grahorica

Samo nadokupa DDJH sto se tice mene .
Prodajem HT i kupujem DDJH pa cemo vidit kasnije jeli bili pametno ili nije .

Vukelic rece ovo, Vukelic rece ovo. Nije bitno sto kaze Vukelic, nego sto ce se narediti Stipeticu!


Vukelic rece ovo, Vukelic rece ovo. Nije bitno sto kaze Vukelic, nego sto ce se narediti Stipeticu!

…a da napenale oba dvojcu s nogom u guzicu gjuro bi djelio dividendu

nastavak trgovanja 13:07

New Report

Close