DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prošli put je dotakao 22,36 prije nego li je krenulo pretumbavanje i veliki volumen dionica protrgovanih u rastu do 35,00 (oko 45.000 komada). opet se približava toj razini, vidjet ćemo ima li i ovaj put zainteresiranih.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Nema, niti ce biti u dogledno vrijeme. Ide djuro na 2 euro uskoro.


Nema, niti ce biti u dogledno vrijeme. Ide djuro na 2 euro uskoro.

Ako ide na 2 eura onda cu prestici SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ZIF BREZA-INVEST D.D.
:))

Dobitnik Vukelić odnosno Đuro đaković.

http://www.poslovni.hr/vijesti/mmf-kljucne-su-mirovinska-i-zdravstvena-reforma-163684.aspx



…je je vidjeli smo činjenice u zadnjem izvješću…a uz toliko dobivenog posla biti u takvom minusu…tu odmah nešto smrdi…i to prejako…

ali to je stvarno nevjerovatno,baš se to pitam danima i priznajem ovo je živa enigma na zse!??
[/quote]
bit će i para izgleda
………………………………….
Među rijetkim ministarstvima čiji će prihodi u 2011. rasti biti će Ministarstvo obrane. Ministar Branko Vukelić opravdava veća raspoloživa sredstva obvezama temeljem ugovora o nabavi oklopnih borbenih vozila od tvrtke Đure Đaković.
http://www.poslovni.hr/vijesti/mmf-kljucne-su-mirovinska-i-zdravstvena-reforma-163684.aspx

sijem žito raste grahorica

Ljudi, pa stalno pricate o objavljenim tekstovima i velicanju djure. Shvacam Vas, da bi htjeli da djuro eksplodira i ode u visine, ali nikakav bombastican naslov nece pomoci da se djuro vrati tamo gdje je nekad bio, iz svima nama poznatih razloga.
Pa djuro, da danas dobije posao izgradnje i 100 000 BOV-a, Stipo bi znao i taj problem rijesiti, jer ocito je da Stipo funkcionira na nacin CIM VISE POSLA I NARUDZBI – TIM VECI GUBITAK ZA DJURU.


Ljudi, pa stalno pricate o objavljenim tekstovima i velicanju djure. Shvacam Vas, da bi htjeli da djuro eksplodira i ode u visine, ali nikakav bombastican naslov nece pomoci da se djuro vrati tamo gdje je nekad bio, iz svima nama poznatih razloga.
Pa djuro, da danas dobije posao izgradnje i 100 000 BOV-a, Stipo bi znao i taj problem rijesiti, jer ocito je da Stipo funkcionira na nacin CIM VISE POSLA I NARUDZBI – TIM VECI GUBITAK ZA DJURU.

Kakav vam je ovo post. Pa samo smo objavili pozitivnu vijest, a to je da su u proracunu predvidena sredstva za posao s Patriom.
Mislim da to i je smisao ovog foruma. Svatko od nas ce ocijeniti da li to vrijedi ili ne.

Kad je sjednica NO na kojoj ce raspravljat o pristiglim ponudama za DDJM ? Ima netko informaciju ? Ja nacuo da je krajem ovog tjedna.



Ljudi, pa stalno pricate o objavljenim tekstovima i velicanju djure. Shvacam Vas, da bi htjeli da djuro eksplodira i ode u visine, ali nikakav bombastican naslov nece pomoci da se djuro vrati tamo gdje je nekad bio, iz svima nama poznatih razloga.
Pa djuro, da danas dobije posao izgradnje i 100 000 BOV-a, Stipo bi znao i taj problem rijesiti, jer ocito je da Stipo funkcionira na nacin CIM VISE POSLA I NARUDZBI – TIM VECI GUBITAK ZA DJURU.

Kakav vam je ovo post. Pa samo smo objavili pozitivnu vijest, a to je da su u proracunu predvidena sredstva za posao s Patriom.
Mislim da to i je smisao ovog foruma. Svatko od nas ce ocijeniti da li to vrijedi ili ne.
[/quote]
drukerski..kakav bi bio
Kao i svih ostalih 25 od kolege Punto objavljenih na ovoj temi
Imam neki filing da je to jedan od starih kolega..prodo pa se sad palanira vratit
I naravno..otvori čovjek novi profil da se malo pogura [lol]
Ni prvi ni zadnji
Ja tek danas malo pokupio..prerano izgleda, ali nema veze
Polako, ima još vremena za ovo..tiha voda brege roni.

sijem žito raste grahorica

i ja ušao pomalo, nije bio uopće problem. [smiley] a s 40.000kn po asku letimo oko +30% [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kad bih htio drukati, bio bi clan hdz-a, kao i Stipo, a to sto su moji post realni i istiniti, znam da boli kolega, jer znam da nije lagano gledati da svaki dan nestaje lova nepovratno, koju ste ulozili u djuru.
Stoga ako je rijec druker = istina, onda jesam druker, i ne bjezim od toga.


Kad bih htio drukati, bio bi clan hdz-a, kao i Stipo, a to sto su moji post realni i istiniti, znam da boli kolega, jer znam da nije lagano gledati da svaki dan nestaje lova nepovratno, koju ste ulozili u djuru.
Stoga ako je rijec druker = istina, onda jesam druker, i ne bjezim od toga.

ne lupetaj
Na tvoja 2 eura DDJH nece sigurno pasti .
za tebe ima drugo znacenje druker = najpametniji u RH
:))

New Report

Close