DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/181134/Delegacija-Srbije-u-Kuvajtu-Pregovori-o-modernizaciji-tenkova

bez komentara…


Evo čak i SDP govori da će ukoliko dođu na vlast ulagati u HŽ, termoelektrane što našem DDJH daje ogromnu priliku za strelovit rast.

ma da?
a pare za to su gdje?
a na natječjima će znači 100% dobiti DDJH?
nema javne nabave, nema stranaca, nema…?
ostavite se tih dječjih priča, kak vam nije neugodno?! [bye]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!


Zna li netko koliko Bakić ima dionica (vidim ovih 70000 na skrb. ZABE) i koliki mu je prosjek? HVALA

prosjek mu je između 55 i 60 po mojim praćenjima sda od 2007

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

HVala kolega

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Okanite se "ostatak-ostataka " Djure. To je jedna od najneprespektivnijih dionica uopce. Proslost-bajna. Sadasnjost-vrlo, vrlo, crna. Buducnost-niti ne postoji. Nazalost… I ovo je Hrvatska pamet uspjela unisiti….

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

Šta kolege misle o DDJH, jesu li ove razine dno, može li niže i ima li nade u rast?

Imam fantomske dionice

Po TA dno je oko 36 kn a prvi otpor na 38 kn. Znači ne može puno niže ali trenutno nema zanimanja za ddjh.
Dok ne budu objavljeni neki dobijeni poslovi teško da ćemo opet preko 40.

Upravo sam u novinama čitao o DOK-ING XD električnom automobilu i pade mi na pamet kako bi neki oblik JPP uz podršku HBORa bio dobra kombinacija za DDJH i Dok-Ing

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

pomor na ddjh. je li izašla neka loša vijest ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


pomor na ddjh. je li izašla neka loša vijest ?

ne. uobičajeno zakucavanje kad nekome zbog tlaka vani u popodnevnim satima pritisne lubanja mozak. već viđeno ovdje stotinjak puta.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

šta je s onim natječajem na kraju
jel DDJH dobio posao ili ne? da znam dal da dokupim ili prodam [wink]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Vaš link

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close