DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


VIdim ima još onih koji bi dokupili jeftinije.


Ako si mislio na mene, grdno se varš. Ni u snu, ni pijan a ni trijezan NIKADA !!

I very much love INGRA !!

Ovdje obično pišu ljudi koji imaju neki interes, pa ako nemaš interesa u vezi Đure ćemu tekst koji bi se trenutno mogao napisati za bilo koju proizvodnu metalo prerađivačku firmu.
Osim toga ne tako davno Đuro je bio blizu 300kn. Znaći onda je vrijedio 300kn, a danas ne vrijedi 40.
Osobno ne vjerujem da Đuro može propasti, a ako ne propadne onda će rasti i to vjerojatno dosta.
A da nemaš namjeru kupovati vjerojatno ne bi ovdje tratio vrijeme pišući ovakve stvari.

A kak ste jučer komentirali …..automatic milion http://www.newmax.com

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Ja sam samo Božji pastir poslan da pomažem ljudima u nevolji “milion” (Čega)
Imao ĐĐ, riješio se i zadovoljan, ali na velikim visinama, ne baš 300 jer je samo kretko vrijeme bila blizu toga broja a onda se spustom spustila dole. Za dan dva, još ovaj tjedan potraži me na PF i pokaži mi cijenu i vrijednost ĐĐ dionice. Odoh dalje pomagati ljudima u nevolji i vraćati ih na pravi put. Recimo igranje pokera u dođem ti !!
LP miliončiću !!

I very much love INGRA !!

Puno je onih na ovom forumu koji se pretvaraju da su "Boži pastiri" koji žele pomoći jadnim dioničarima u nevolji i liše ih njihovih "precjenjenih" dionica, međutim prije bih rekao da su pacovi koji čekaju plijen pa da napadnu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Puno je onih na ovom forumu koji se pretvaraju da su "Boži pastiri" koji žele pomoći jadnim dioničarima u nevolji i liše ih njihovih "precjenjenih" dionica, međutim prije bih rekao da su pacovi koji čekaju plijen pa da napadnu.

Prijatelju samo za tebe jedna "pacovska" od Božjeg pastira !!
P.S: Pozdravi Stipetića !! [bye]

I very much love INGRA !!

Šta si se toliko uhvatio tog Stipetića,kao da su manageri u našim drugim državnim tvrtkama išta bolji, sve su to ljudi koji su došli preko politike i nemaju pojma ni o čemu. Oni i njihova uprava neznaju jezike, nemaju nikakve lobije u inozemstvu i samo im je interes vlastiti profit. Međutim država će sigurno dati poslove ĐĐ jer ne mogu dopustiti da gospodarstvo Slavonije skroz propadne(Ionako je na koljenima) te će morati doći do privatizacije koja će stare kadrove zamijeniti i učiniti ovu tvrtku jakom kakva je i bila. Siguran sam da će dobiti vagone, JNaf spremnike na što sam spreman se i kladiti, a to će biti dovoljno dok prođe kriza.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Šta si se toliko uhvatio tog Stipetića,kao da su manageri u našim drugim državnim tvrtkama išta bolji, sve su to ljudi koji su došli preko politike i nemaju pojma ni o čemu. Oni i njihova uprava neznaju jezike, nemaju nikakve lobije u inozemstvu i samo im je interes vlastiti profit. Međutim država će sigurno dati poslove ĐĐ jer ne mogu dopustiti da gospodarstvo Slavonije skroz propadne(Ionako je na koljenima) te će morati doći do privatizacije koja će stare kadrove zamijeniti i učiniti ovu tvrtku jakom kakva je i bila. Siguran sam da će dobiti vagone, JNaf spremnike na što sam spreman se i kladiti, a to će biti dovoljno dok prođe kriza.

Ha, ha i ha. Bože pa ti si smiješan. Pročitaj dobro moj prethodni post. Neznam kada si zadnji puta bio u ĐĐ. Rekoh ti u halama su kokoši – pilići, plastična stolarija. PRAZNINA i Stipetić. Da je htio i mogao, misliš da sve ove godine nebi nešto napravio. Tenkovi Kuvajt-propast. Patrie – propast. Ostalo – propast………..Ako posjeduješ dionice ĐĐ prodaj SAD inače – PROPAST !!
Da i pogledaj proslijeđeni ti graf – PROPAST.
LP [cry]

I very much love INGRA !!

Ovo što pišeš već spada u hanfino područje gdje se vidi nemoć naše države da spriječi ovakve manipulatore da ruše ovo naše plitko tržište, jer iza ovako teških riječi mora biti argument a to nije neki graf koji nema veze s ničim, vidit ćemo kad dođe posao za HŽ oćeš li se više javiti.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Ovo što pišeš već spada u hanfino područje gdje se vidi nemoć naše države da spriječi ovakve manipulatore da ruše ovo naše plitko tržište, jer iza ovako teških riječi mora biti argument a to nije neki graf koji nema veze s ničim, vidit ćemo kad dođe posao za HŽ oćeš li se više javiti.

Žao mi je što ništa ne kontaš kako veli "Dino" u Lud zbunjen normalan, ali eto, odoh ja dalje.. a ti gledaj graf i pozdravi Hanfu s moje strane,, ali i ona to već sve zna, samo je nemoćna.
LP !! The end

I very much love INGRA !!

Ne znam kako ne shvacate da su ljudi na cekanju. Koliko je posla potrebno napraviti da bi se njima platile zaostale place od prosle godine ?
Vagoni su sitan posao. 100 komada to je par mjeseci posla i to je to.
Spremnike ce raditi DD Montaza i VAM-ing i jos koja firma iz kruga tvornice ali od toga DD nema nista jer niti jedna od njih nije u njegovom sastavu.
Patrie ce raditi specijalna vozila i to je to.

Mrgud je zaboravio spomenuti skladiste tepiha u krugu tvornice. za kokosi je istina i kojesta sto je napomenuo.

btw. francuzi isto nisu u sastavu DD. ali tamo se govore jezici i pregovara i prodaje po svijetu.
zalosno ali istinito.
a da uprava vozi mrak aute ….. vozi.

Iskreno, zelim vam da dionica ode na 1000 ali cinjenice govore da ljudi u DD nemaju bas puno posla a vi trgujte.

Spremnike ce raditi DD Montaza i VAM-ing i jos koja firma iz kruga tvornice ali od toga DD nema nista jer niti jedna od njih nije u njegovom sastavu.

Nije istina. DDJh posjeduje 15% DDJM pa će sukladno tom udjelu sudjelovati u dobiti DDJM. Inače nije istina da će ih graditi DDJM. Odi na http://www.dd-inzenjering.com/ pa pogledaj pod reference vidljivo je da je inženjering već projektirao i izradi spremnike za janaf odnosno inu [thumbsup]

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

New Report

Close