DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sljedeća tema u emisiji OTVORENO Đuro Đaković specijalna vozila i hrvatska vojna industrija.


Kad će objaviti rezultate natječaja


Ako u dokumentaciji za nadmetanje nije naveden rok za donošenje odluke o odabiru, onda rok iznosi 30 dana od dana isteka roka za dostavu ponude.

Javni naručitelj ne smije potpisati ugovor o javnoj nabavi prije isteka roka mirovanja, koji iznosi 12 dana od dana dostave odluke o odabiru svakom ponuditelju.

Znači još 26 dana pa će se znat tko je dobio posao i onda još 12 dana da se potpiše ugovor.

ovo ti je ko Končar moglo biti a može još

Sve sam bacio na DDJH (30%) i KOEI (70%) . Ovo je kao moja "Buffett’s Bet on Rail" samo u mikroproporcijam i oklada na made in croatia.

Nadam se samo da će jedna od njih eksplodirat prije druge!

Inače, mišljenja sam, puno bi se moglo napravit kad bi se postigla određena sinergija ove dvije firme.

Problem je jedino što sam po pridrodi nestrpljiv pa se znam uhvatit u besmislenom trejdanju i hvatanju bureka. Inače ove dvije su STRONG HOLD do daljnjega.

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Inače trenutna tržišna kapitalizacija DDJH je mizernih 17,5 milja EUR-a !!!bez obzira što se trži na 3,04 NCAV definitivno mislim da je sadašnjih mizernih 17,5 milja EUR-a ispoda likvidacijske vrijednosti firme.

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Janaf je raspisao natječaje za tri spremnika u Sisku, a očekuje se kako će to učiniti i za Omišalj. Ukupno je to tržište od nekoliko stotina milijuna kuna i vjerujemo kako ćemo značajno participirati u tim poslovima jer imamo reference, kazao je Stipetić.

U ovoj se godini se očekuje poslovanje s dobiti i povećanje izvoza sa 20 na 40 posto od ukupnih prihoda, a grupacija će zadržati i svih 950 zaposlenih. Oporavku će, smatraju u ĐĐ Holdingu, pomoći i najavljene mjere hrvatske Vlade.

/Hina/

22.02 40,49 0,45% 317.800
19.02 40,00 3,36% 384.291
18.02 39,11 5,67% 523.029

promet zadnja 3 dana više od milion kunića- rast na velikom prometu od 20% nešto govori


Inače trenutna tržišna kapitalizacija DDJH je mizernih 17,5 milja EUR-a !!!bez obzira što se trži na 3,04 NCAV definitivno mislim da je sadašnjih mizernih 17,5 milja EUR-a ispoda likvidacijske vrijednosti firme.

To je 127 milja kuna, sasvim lijepa cifra [wink]
Ajde kad već kažeš da DDJH vrijedi osjetno više, daj nam kratku analizu po kojoj DDJH vrijedi više od toga? Mislim da nakon prodaje najvrednije DDJM ovdje nema više puno mesa, ostala su samo specijalna vozila, a ovo drugo jedva preživljava….imaju velike komplekse zemljišta ali da dođe do likvidacije koju spominješ, sumnjam da bi se našao kupac za to [sad]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@ANA zašto si unutra kad očekuješ katastrofalini prvi kvartal

znači prije manje od 2 mj. si srala po đuri a sad ulaziš i dižeš ga u visine. Dali smatraš da se to zove DRUKANJE??

ili si možda čitala Sun Tzu: the art of war pa primjenjuješ njegove drevne taktike

"A military operation involves deception. Even though you are competent, appear to be incompetent."

post od 30.12.09. | 10:40


Ipak se vraćam u DDJH ali na 22kn sa prvom kupnjom

druga kupnja brani djuru na 15kn i treća kupnja zlu netrebalo na nekim dolar dva.
Treba očekivati katastrofalini prvi kvartal jer su mjesečni gubitci firme između 7-10 mil.

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]



Inače trenutna tržišna kapitalizacija DDJH je mizernih 17,5 milja EUR-a !!!bez obzira što se trži na 3,04 NCAV definitivno mislim da je sadašnjih mizernih 17,5 milja EUR-a ispoda likvidacijske vrijednosti firme.

To je 127 milja kuna, sasvim lijepa cifra [wink]
Ajde kad već kažeš da DDJH vrijedi osjetno više, daj nam kratku analizu po kojoj DDJH vrijedi više od toga? Mislim da nakon prodaje najvrednije DDJM ovdje nema više puno mesa, ostala su samo specijalna vozila, a ovo drugo jedva preživljava….imaju velike komplekse zemljišta ali da dođe do likvidacije koju spominješ, sumnjam da bi se našao kupac za to [sad]
[/quote]

Pa dali ti smatraš da DDJH može sljedećih deset godina poslovat s EPS od -5,6?

Upravo poslovanje s EPS od -5,6 godišnje ili 17,8 milja gubitka godišnje (ne uzimajući u obzir DNT) sljedećih 10 godina doveo bi do sadašnje vrijednosti gdje je P/B =0,42. Mišljenja sam da isto nije moguče jer kriza nije vječna pa tako iza nje dolazi i doba prosperiteta pa sa njime i poslovi koje će DDJH osigurati bez obzira na nesposobnost sadašnje uprave. Također, nije nevažno da trenutno nije upitna likvidnost DDJH jer ima 19,2 kune keša po dionici, a kratkoročna potraživanja su veća od ukupnih obveza za 42 milje kuna.

Također, ne treba smetnuti s uma da je DDJH dionica s velikom betom pa samim time moguće je da u vrlo kratkom roku dođe do 70 kuna.

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]



@ANA
zašto si unutra kad očekuješ katastrofalini prvi kvartal

znači prije manje od 2 mj. si srala po đuri a sad ulaziš i dižeš ga u visine. Dali smatraš da se to zove DRUKANJE??

ili si možda čitala Sun Tzu: the art of war pa primjenjuješ njegove drevne taktike

"A military operation involves deception. Even though you are competent, appear to be incompetent."

post od 30.12.09. | 10:40


Ipak se vraćam u DDJH ali na 22kn sa prvom kupnjom

druga kupnja brani djuru na 15kn i treća kupnja zlu netrebalo na nekim dolar dva.
Treba očekivati katastrofalini prvi kvartal jer su mjesečni gubitci firme između 7-10 mil.

[/quote]
Vi kolega ne znate da žene često mijenjaju mišljenje,nekada i po više puta i to samo u jednom danu.

Dobro je kad cijena ne pada a tržište pada, znači da nema puno onih koji i prodali po ovim smiješnim cijenama , kad tržište krene odosmo i mi , a kad dođe vijest o dobivenom poslu onda će tek biti lansiranje.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Dobro je kad cijena ne pada a tržište pada, znači da nema puno onih koji i prodali po ovim smiješnim cijenama , kad tržište krene odosmo i mi , a kad dođe vijest o dobivenom poslu onda će tek biti lansiranje.

Smiješno da smiješnije ne može biti. Prijatelju jesi li ti čitao Antun Tuna. Isto ti je kod ĐĐ u susjedstvu mome. Neznam dali si upoznat kakvo je stanje u Holdingu i koliko je ljudi negdje prije dobilo otkaz. Sada u Holdingu ĐĐ rade 4 portira i 2 radnika koji čuvaju skladišta prazna (tu ne ubrajam upravu od nekoliko stotina članova). Vagone 100 kom. Kap u moru holdinga ĐĐ. Jedno dakakao da raste a to su uši i auto Stipetića. Da i cijene dionica se pumpaju kako bi osoblje koje nije u recisiji ĐĐ napunilo svoje već ionako napunjene đepove. Upitajte Stip.. kolika mu je plaća i koliko je ljudi nedavno otkaz dobilo, bez obzira dali kredite imaju, djecu i sl. Ali uprava.. nedaju se ni kalašom otjerati. Što bi rekao Izet "Sram ih i stid bilo" Od nekada največeg giganta u slavoniji sada kokoši u halama uzgajaju i to u dvije a ostale prazne i pokradene. Žalosno ali istinito. Ono što iole valja iz Holdinga je izašlo svojom voljom ne bi li i te firme doživjele kataklitmu pomahnitalog poštenog i pravičnog sistema Lijepe naše !!

I very much love INGRA !!

VIdim ima još onih koji bi dokupili jeftinije.

New Report

Close