DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mi5, 22.02.2010. u 14:58
Rok za donošenje odluke o odabiru
Članak 125.
Rok za donošenje odluke o odabiru započinje teći danom isteka roka za dostavu ponude. Rok
za donošenje odluke o odabiru mora biti primjeren. Ako u dokumentaciji za nadmetanje nije
naveden rok za donošenje odluke o odabiru, onda rok iznosi 60 dana od dana isteka roka za
dostavu ponude.

ima netko info koliko u postupku javne nabave to inače traje tj procjena za ovaj slučaj?

respect!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..




A sad o Đuri: zašto dati nekome drugome posao zbog 100000 kn jeftnije ponude? Onda Đuro daje otkaze radnicima, država im plaća naknadu za nezaposlene, nema doprinosa od njih, neće kupovati,… Može se raspisati međunarodni natječaj, svi predaju ponude, i Đuro također. Onda se ponude otvore, i Đuri se kaže da je netko dao ponudu od 1 mil., Đuro izmjeni ponudu i stavi 950 000.

Hrvatska je donijela Zakon o javnoj nabavi koji je usklađen EU zakondovstvom i koji svim firmama iz EU jamči potpuno jednak položaj na natječajima u HR. Ovo što ti predlažeš je kazneno djelo koje te vodi u Remetinec [bye]
[/quote]
Po tome bi pola države bilo u Remetincu…..
[/quote]

kako je krenulo, uskoro će i biti [huh]

A šta čekate, možda da se objavi da je Đuro dobio posao???
Kad dođe vijest bit će vam kasno da uletite!!!!!!!
Uživajte i samo čekajte…

VA ukazuje na pad DDJH na oko 35-37 kn u narednih 20 dana .lijep pozdrav

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...


VA ukazuje na pad DDJH na oko 35-37 kn u narednih 20 dana .lijep pozdrav

Nema ništa od toga
Akumulacija na 41 i onda ode dalje


Nema ništa od toga
Akumulacija na 41 i onda ode dalje

Al ne ide na 7 kn kao što si predviđala prije Nove godine? [wink]

Može prijatelju ona i na 7 a može i na 70 ja da znam nebi bila burek investitor nego milioner

A može i na 700.

Očekujem da odluka o odabiru bude ako ne ovaj najkasnije slijedeći tjedan, onda 15 dana ide rok mirovanja te se može ići na sklapanje ugovora. Inače maksimalni rok za sektorske naručitelje (HŽ) je 60 dana za odluku o odabiru što nitko ne prakticira već se unutar 1-2 tjedna najkasnije donese odluka o odabiru, i to za ovaj slučaj kad se ide na ek. najpovoljniju ponudu, inače je još kraće. Mislim da potencijalnim kupcima ne ostaje puno vremena, barem u vezi s natječajem za vagone.ZAKON O JAVNOJ NABAVI

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Može prijatelju ona i na 7 a može i na 70 ja da znam nebi bila burek investitor nego milioner

Sada može samo na jednu od tih brojki. Od tih silnih bureka ćeš se samo udebljati, ostavi se toga!

Reći će vama Ranko.ovo ti je bila firmetina prava dok je bilo Jugoslavije.ali vidi što učiniše od nje.
sve banda pokrala i rasćerdala.nemoš na zelenu granu nikako.pa valjda će vlada sanirat.dat novaca. pa bogati cijeli kraj živi od tvornice.treba im posla dat.ako je istina da će bit posla i za Janaf i za željeznicu e onda će bit i para. Ranko je dokupio pa nek ja imam.ovo ti je ko Končar moglo biti a može još. samo da bandu izbace.ali mora se proizvodit.pa nemamo više metalne industrije bogati

neka je tebi zabavno Ranko [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close