DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"Sa zadovoljstvom mogu reći da je ona (aukcija) uspjela i prvi gospodarstvenici dobivaju prvi vjetar u leđa…
Da li je tu i DDJH?

http://www.poslovni.hr/140376.aspx

najavili su da ce se prijaviti ali za neke konkretne potvrde i detalje nista nisam uspio doznati..

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

…ajde napokon da nam Duro krene sa rastom, vec me i zabrinuo, koliko cekanja nadam se da ce se isplatiti…
Bilo bi zalosno da strancima dajemo posao kad to mogu nasi odraditi i treba spasiti hrv.gospodarstvo…

pozz drustvu [wink]

Kako mogu dati posao drugima kad:

ĐURO IMA NAJPOVOLJNIJU PONUDU NA MEĐUNARODNOM NATJEČAJU !!!!!!!

A zna se što to znači.

DOKUP KAO I OBIČNO.

PATRIA JE DOBIVENA, VAGONI SU TU, JOŠ JANAF KOJI JE SIGURAN.

Izgleda da nekima ne odgovara rast ĐURE….pitam se zašto…..nije mi jasno…..

Dajte nemojte svaki božji dan slati zahtjeve za prijateljstvom !!!

…..ja malo pikno nek se nadje, za slucaj da naglo skoci nakon sto se objavi vijest [proud]



A sad o Đuri: zašto dati nekome drugome posao zbog 100000 kn jeftnije ponude? Onda Đuro daje otkaze radnicima, država im plaća naknadu za nezaposlene, nema doprinosa od njih, neće kupovati,… Može se raspisati međunarodni natječaj, svi predaju ponude, i Đuro također. Onda se ponude otvore, i Đuri se kaže da je netko dao ponudu od 1 mil., Đuro izmjeni ponudu i stavi 950 000.

Hrvatska je donijela Zakon o javnoj nabavi koji je usklađen EU zakondovstvom i koji svim firmama iz EU jamči potpuno jednak položaj na natječajima u HR. Ovo što ti predlažeš je kazneno djelo koje te vodi u Remetinec [bye]
[/quote]
Po tome bi pola države bilo u Remetincu…..

Uhljebe na ulicu!!!!!

Kad će objaviti rezultate natječaja

Baš mi je gušt gledat bid .. ko bi reko da je neki dan bilo ispod 34 😉

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

UŠLA, jesam li ga povukla?


Baš mi je gušt gledat bid .. ko bi reko da je neki dan bilo ispod 34 😉

onaj koji je kupovao po 300…


UŠLA, jesam li ga povukla?

heheheh…pazi sta pricas ancice…



UŠLA, jesam li ga povukla?

heheheh…pazi sta pricas ancice…
[/quote]
NAGAZILA ja pošteno pa kako bude,kad sam povukla ostala samo crta.

New Report

Close