DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Počelo dizanje cijene….kad se probije 40 ići će puno brže……blokada samo na 42,25….????

Dokup…za mnom….

Je li otvaranje ponuda javno ??? Jel u 12 h kako je najavljeno ili u 14 h ????

Ja Vam nikad neću reći naprijed....ja ću Vam uvijek reći ZA MNOM.

Đuro nam je definitivno iz sideways prešao u up trend… hu hu [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

gdje su mi kolege Mrgan i Španac danas?………….nisu valjda jučer sve prodali?

ja malo ostavio za svaki slučaj, hehe, nije ovo navlakuša poput lkpc [lol]

http://www.kucilooro.webs.com/

Pohvale kolegici Seve ,bio sam prošle godine u Brodu uvukli su me na oko 5000kom.Međutim nisu bili za suradnju.Još me je njihov pravnik Uvrijedio od radnika prošle godine sam doznao da je pogon bio zatvoren dok su šefovi jeli i pili po Brodu,a dionica rasla.moje osobno mišljenje je nek se drže HŽ a.
mil US ic

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Đuro nam je definitivno iz sideways prešao u up trend… hu hu [thumbsup]

Jest, dnevni svakako, i to je odlično. Ali kratkoročni trend – čisto tehnički gledano – bez utjecaja kakvih novih vijesti, gotovo sigurno bi išlo malo hlađenja barem do oko 37 kn

Lijepo,1700 komada u jednom zalogaju! Sad idemo preko 40.

Kolega Marinko9, bojim se da ste u pravu, ali ja nažalost ne mogu više niti trčati niti jurišati, pa ću vam podršku davati iz pozadine………nek trče mlađi, na njima svijet ostaje

nažalost ja sam jučer malo kratio jer sam zadovoljan i sa malim zaradama od 7,5%
kud sreće da sam vas slušao………ah da nisam vas ni mogao slušati tek ste se danas ulogirali, ahahaha

[thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

Ah, vi burek investitori, najrađe bi vam zabranio trejdanje, 7,5 %, pa kad pokriješ proviziju, koliko ti ostane, šta ti doma plaču djeca za voće kad moraš tako brzo iskakati, katastrofa

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

Evo ušao sam i ja u DDJH , ipak je na 0,3 booka.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

bid na 40 [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Naravno kad ne čitate što pišem. Spusti malo cijenu i pokupi sve što ima. Jasno ko dan. Počela je velika kupnja Đure. Ne znam samo da li će ići u blokadu što nije u interesu velikim igračima ili je ga danas dići na 42, naravno sa zatvaranjem cijene na manje. To su taktički potezi, ali znam da ovi koji kupuju misle sa cijenom ići žestoko gore.

ŠTO JE I OPRAVDANO JER SE KUPUJE BUDUĆNOST, A OVDJE ĆE NAJVJEROVARNIJE BIT I JAKO PUNO POSLA ZA NAŠEG ĐURU.

Ne zaboravimo da je ĐURO bio i na 300 kuna i da nije odradio onaj rast Crobexa od 100% već je rastao samo 20%. Razlika je prevelika pa cijena dionice mora doći na svoje što je ako samo gledamo rast Crobexa cca 60 kuna.

Za mnom….DOKUP….jer ja neću prodavati ispod 60 kuna.

kao što sam rekao prije nekoliko dana, jako puno se pljuvalo po ovoj firmi . ona doduše i dalje ne stoji bajno , dapače sve stoji, ali ono što je bitno to je stand by , sve je napeto , očekuju se poslovi, a oni donose zaradu i to veliku ovoj firmi.
kad se puno po nekome pljuva , kasnije se to na burzi pozlati.
e ,sad da li se dovoljno i pozlatilo , neću u to ulaziti.
dalje, činjenica je da je cijena od 300,00 kn kad je bio balon , spuštena na 30-ak Kn. dalje, ovo je jedna od dionica koja je vrlo brzo padala u cijeni u ogromnom postotku (sami ga izračunajte ) , iz iskustva znam što se kasnije događa sa takvim dionicama.
e, sad ostavljam drugima da razmišljaju ………

lijep pozdrav od srca svim imaocima ddjh !!!

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Jel ima tko kakav info o tenderu? u 12 je bilo otvaranje ponuda

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

New Report

Close