DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da ce stvari u DDJH postati jos gore prije negoli krenu na bolje.

Jednostavno nema posla za toliki broj ljudi. 🙁

Godisnje izvjesce ce biti koma…


Izgleda da ce stvari u DDJH postati jos gore prije negoli krenu na bolje.

Jednostavno nema posla za toliki broj ljudi. 🙁

Godisnje izvjesce ce biti koma…

Stvarno cu dokupiti jeftino,ako se ovako lijepo piše:)
Kaj mislite da će vlada dopustiti,da tolko radinika ostane bez posla u slavnosnkom brodu. Vlada ce naci riješenje,ipak će trebati na sljedećim izborima glasati ponovo,a ovo im je šansa da se dokažu u kriznim vremenima.
Neko postavio nalog 500 komada po 40,01. Baš me cudi zašto se niko nece istresti:)



Palo ispod 40, ivek jesi kupija.

Cekam na 37 i 38 🙂 . Tako da mi bude prosjek ulaza manji od 40kn.
[/quote]
ja sam malo cvaknuo cisto da malo to poguramo i da mi ne bude zao kasnije za prilikom…


@tic
kolega sa dukom se nikad ne zna jer uprava bas nije da prsti od sposobnosti i da ocarava a takva je i drzava se pokazala svojom (ne)brigom kad je vec do ovoga doslo. ako ste vi tako sigurni i znate razvoj situacije molim da i s nama podijelite svoje informacije i misljenje te isto tako gdje vas na kupnji mozemo naci 🙂

respect!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..



Izgleda da ce stvari u DDJH postati jos gore prije negoli krenu na bolje.

Jednostavno nema posla za toliki broj ljudi. 🙁

Godisnje izvjesce ce biti koma…

Stvarno cu dokupiti jeftino,ako se ovako lijepo piše:)
Kaj mislite da će vlada dopustiti,da tolko radinika ostane bez posla u slavnosnkom brodu. Vlada ce naci riješenje,ipak će trebati na sljedećim izborima glasati ponovo,a ovo im je šansa da se dokažu u kriznim vremenima.
Neko postavio nalog 500 komada po 40,01. Baš me cudi zašto se niko nece istresti:)
[/quote]

Ne znam bas koliko je pametno oslanjati se na Vladu i drzavu u ovakvoj financijskoj situaciji. I vjerovati u ono, nece valjda…

Tesko ce se DDJH dosegnuti 50 kuna a kamoli nesto vise…

razine od 50 kuna su tu cim se nazre da je ddjh dogovorio neki deal s vladom

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]




Palo ispod 40, ivek jesi kupija.

Cekam na 37 i 38 🙂 . Tako da mi bude prosjek ulaza manji od 40kn.
[/quote]
ja sam malo cvaknuo cisto da malo to poguramo i da mi ne bude zao kasnije za prilikom…


@tic
kolega sa dukom se nikad ne zna jer uprava bas nije da prsti od sposobnosti i da ocarava a takva je i drzava se pokazala svojom (ne)brigom kad je vec do ovoga doslo. ako ste vi tako sigurni i znate razvoj situacije molim da i s nama podijelite svoje informacije i misljenje te isto tako gdje vas na kupnji mozemo naci 🙂

respect!
[/quote]
za info imam čitavih 55 kom đure, stoje od proljeća a ne želim se riješiti čisto da pratim situaciju, ne namjeravam ga dokupljivati jer ipak ima puno boljih prilika na zse
nego ne volim kad netko piše da će dionica rasti na osnovu njegovih želja, nadanja, vjerovanja, gatanja iz šalice kave i sl.
i cijenim kad netko izbaci nekakav info, link, analizu fundamentalnu ili tehničku [thumbsup]





Palo ispod 40, ivek jesi kupija.

Cekam na 37 i 38 🙂 . Tako da mi bude prosjek ulaza manji od 40kn.
[/quote]
ja sam malo cvaknuo cisto da malo to poguramo i da mi ne bude zao kasnije za prilikom…


@tic
kolega sa dukom se nikad ne zna jer uprava bas nije da prsti od sposobnosti i da ocarava a takva je i drzava se pokazala svojom (ne)brigom kad je vec do ovoga doslo. ako ste vi tako sigurni i znate razvoj situacije molim da i s nama podijelite svoje informacije i misljenje te isto tako gdje vas na kupnji mozemo naci 🙂

respect!
[/quote]
za info imam čitavih 55 kom đure, stoje od proljeća a ne želim se riješiti čisto da pratim situaciju, ne namjeravam ga dokupljivati jer ipak ima puno boljih prilika na zse
nego ne volim kad netko piše da će dionica rasti na osnovu njegovih želja, nadanja, vjerovanja, gatanja iz šalice kave i sl.
i cijenim kad netko izbaci nekakav info, link, analizu fundamentalnu ili tehničku [thumbsup]
[/quote]

ma nema tu smisla raspravljat o fundamentalnoj analizi … fundamentalno ne stojimo dobro .. međutim za rast u ovom trenutku su potrebni psolovi [thumbsup]

Inače p/b od 0,42 je dosta nizak što je dobro ali ako se poslovi ne dobiju neće biti buka … tako da nam za sada treba dogovor s vladom .. posao s janafom itd. a ćim se neki od tih poslova objave evo nas znacajno up …

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Ja još vidim da u TOP 10 neko stalno dokupljuje:)

Iz današnjeg Dela (03.12.2009.)

Hrvaška Iraku prodala deset tisoč pištol
Hrvaška vojna industrija niza uspehe v arabskem svetu
Hrvaško podjetje je z iraškim notranjim ministrstvom podpisalo pogodbo o prodaji 10.000 pištol za potrebe tamkajšnje policije, dogovarjajo pa se tudi za servisiranje iraških reaktivcev in kuvajtskih tankov.

bla, bla, bla…

Hrvaška vojna industrija niza uspehe tudi v arabskem svetu

Hrvaška vojna industrija ni uspešna le v Iraku, pač pa tudi v preostalem arabskem svetu. Tako je podjetje Šestan-Bush nedavno podpisalo dogovor z Ministrstvom za obrambo Združenih arabskih emiratov o dostavi 20.000 vojaških čelad. V fazi dogovarjanja pa je tudi servisiranje kuvajtskih tankov M-84.

Ako sam dobro shvatio 20.000 tenkova M-84 cemo raditi?

Nisi dobro shvatio…
20.000 je šljemova i to od druge tvrtke, a broj tenkova nije specificiran…
oprosti, mislio sam da ne treba prevoditi.


Ako sam dobro shvatio 20.000 tenkova M-84 cemo raditi?

Ne, to je ogroman broj.
radi se o servisu tenkova koje je juga pred sam raspad izvezla u zemlje Zaljeva, dapače mislim da su nešto i ostali dužni za isporučiti.
Sad to treba servisirat, ovi su jako zadovoljni s tim m 84 pa ne misle zanavljat, već bi servisirali.

New Report

Close