DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vladi je itekako stalo i učinit će sve da pomogne da Đuro Đaković opstane i da ne dođe do gubitka radnih mjesta ali u okvirima mogućnosti koje postoje za to, poručila je predsjednica hrvatske vlade Jadranka Kosor nakon razgovora s vodstvom i predstavnicima sindikata Holdinga Đuro Đaković, s kojim je razgovarala o prevladavanju poslovnih teškoća koje postoje u holdingu

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/kosor-vlada-ce-uciniti-sve-da-duro-dakovic-opstane,61059.html

Bakiću je prosjek kupljenih dionica DDJH već oko 47-50, koliko ja pratim njegovo trgovanje ovdje, što i nije loše.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Bakiću je prosjek kupljenih dionica DDJH već oko 47-50, koliko ja pratim njegovo trgovanje ovdje, što i nije loše.

prosjek mi je bolji od njegovog pa i nakon izlaska i ponovnog ulaska. jos da mi je i preteci ga po kolicini [shocked] pa gdje bi mi bio kraj [proud] [thumbsup]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..



Bakiću je prosjek kupljenih dionica DDJH već oko 47-50, koliko ja pratim njegovo trgovanje ovdje, što i nije loše.

prosjek mi je bolji od njegovog pa i nakon izlaska i ponovnog ulaska. jos da mi je i preteci ga po kolicini [shocked] pa gdje bi mi bio kraj [proud] [thumbsup]
[/quote]
Moj prosjek je 150 kn i sigurno neću prodavati s minusom. [thumbsup]

Floki je obični lopov i manipulator, Baki je profać, a DDJH je danas u blokadi + 25%. [wink]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Đuro za Đuru, danas rast min 15%

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/popijac-prvi-dan-u-vladi-duro-dakovic-i-tekstilna-industrija-za-dobrodoslicu,61109.html

Moze li HZ dati posao za vagone DDJHu bez javnog natjecaja?
Koliko dugo bi trajala procedura oko javnog natjecaja?


Floki je obični lopov i manipulator, Baki je profać, a DDJH je danas u blokadi + 25%. [wink]

Vidi molim te kakvi njega filmovi pucaju,ovo je već zabrinjavjuće.


Moze li HZ dati posao za vagone DDJHu bez javnog natjecaja?
Koliko dugo bi trajala procedura oko javnog natjecaja?

I ja sam se isto pitao. Ne znam možda ovo pomogne:
Riječ je o nastavku projekta započetoga prije nekoliko godina za izgradnju ukupno 952 vagona, a ovo je prvi ugovor koji izravno potpisuju proizvođač i korisnik, Đuro Đaković- Specijalna vozila i HŽ Cargo.

čudni se ovdje sveci slave....



Floki je obični lopov i manipulator, Baki je profać, a DDJH je danas u blokadi + 25%. [wink]

Vidi molim te kakvi njega filmovi pucaju,ovo je već zabrinjavjuće.

[/quote]
A suce moje, mene pucaju filmovi a tebe samo reprize! [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Osnovna je ideja da se subvencije daju uspješnima, a ne onima koji se ne mogu oporaviti. Ministar gospodarstva inzistirat će na osnivanju fonda od 1,5 do 2 milijarde kuna koji bi pomagao tvrtkama u problemima, a s dobrom perspektivom, poput Đure Đakovića. Ili, primjerice, nekih od Pevecovih dobavljača, poput tvornice Samoborka, koji zbog tih dugova mogu propasti, a zaslužuju da ih se spasi .

čudni se ovdje sveci slave....

Đuri nisu potrebne subvencije! U Đuri je samo potrebno smijeniti kompletnu rukovodeću ekipu i dati novim ljudima priliku da rade i naprave posao!
Ekipa u svim društvima je nesposbna za napraviti korak naprijed jer gleda samo svoje interse i svi su međusobno povezani preko nadzornih i drugih odbora.
Sposobni su samo uzeti dnevnice na putovanjima od Moskve i Gdanjska do srednejg istoka i onda kukati pred radnicima kako nigdje nema posla. Koji su posao sklopili na nekom od sajmova u zadnje tri godine na kojem su bili? Nije istina da nema posla i da je svije stao ako je recesija. Žalosno je da se to sve događa i da svi koji nešto znaju zaobilaze tu firmu. Nadam se da će cijela garnitura uskoro odlepršati!

New Report

Close