DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 02:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bolje bi Stipeticu bilo da trazi posao negdje drugdje, a ne od drzave, ali ocito za to nije sposoban.

Ako i dobije neki posao od drzave to je samo mazanje ociju, ali sumnjam da ce ga u ovakvim uvjetima u drzavi dobiti. (meni kao i mnogima jos nije isplacen povrat poreza, a to dovoljno govori o stanju u drzavnoj blagajni)

DDJH ce slijedece godine isporuciti drzavi onoliko BOVa koliko ce ih drzava htjeti platiti. Ove godine se drzava odlucila pomaknuti prvu isporuku na prvi kvartal slijedece godine, a problemi u naplati bi se mogli nastaviti i slijedece godine jer drzava jednostavno nema novaca.

Broj zaposlenih u DDJh bi se mogao dosta smanjiti. :-((( Situacija izgleda jako losa. 🙁

LeonT
Država će sljedeće godine uzeti samo onoliko koliko im bude bilo potrebno za afganistan.A ostalo će pričekati neka bolja vremena IMHO
http://www.nacional.hr/clanak/69455/hrvatske-patrije-idu-u-mazar-i-sharif-i-kabul

sijem žito raste grahorica


http://www.jutarnji.hr/duro-dakovic-holding–posla-nema—radnici-u-strahu-od-otkaza/337655/

ovo je drukanje


Neka stišću, treba dobiti taj ugovor za vagone, ako treba i na ulicu. Može se financirati brodogradnja sa milijardama koja je u ku… već godinama, a DDjh nemože. Treba graditi Kalmetine i mostove za Pelješac, a Slavonija koja je bila bedem obrane neka bude guz.. crijevo. Na ulice radnici!
Što se Afganistana tiče nema povlaćenja jedino je žalosno da se ljudi bore da odu tamo, to sve govori o klimi u "predragoj" Domovini.

Uhljebe na ulicu!!!!!

Niki srce kelmetini mostovi,Afganistan i Slavonija kao bedm obrane u 1991 nemaju ama baš nikakve veze sa poslivanjem jedne firme u 2009 godini.
Nem tu puno matematike ili su sposobni zaradit novce ili nisu, a ti si taj koji to moraš prepoznat kod investiranja.
Ja ti predlažem da čekaš šeika jedno par godina još, možda svrati.
Tako sam i ja dok sam imala živaca čekala šeika u đuri kad ono došo uskok umjesto šeika.

nažalost, jedna od rijetkih dionica gdje je g.Bakić pogriješio u procjeni

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Zašto je pogriješio?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Baš mi kaže jedan radnik iz đure,pa to je najbolja firma ništa ne radiš a plaća ide.


Niki srce kelmetini mostovi,Afganistan i Slavonija kao bedm obrane u 1991 nemaju ama baš nikakve veze sa poslivanjem jedne firme u 2009 godini.
Nem tu puno matematike ili su sposobni zaradit novce ili nisu, a ti si taj koji to moraš prepoznat kod investiranja.
Ja ti predlažem da čekaš šeika jedno par godina još, možda svrati.
Tako sam i ja dok sam imala živaca čekala šeika u đuri kad ono došo uskok umjesto šeika.

Dušice draga ja sam svog Šeika dočekao po 280, p i opet ču to što ti nisi nikada na ddjh bila u plusu to je već stvar tvoga pogrešnog odabira, eto i danas dokupih 1000, pa i sutra ću još niže, samo smo Bakić i ja budale na ovoj burzi. Ti kupi ledo navodno ide u prodaju hihihi!

Uhljebe na ulicu!!!!!

Meni je to smiješno Polančec osigura posao za đuru( spremnike za janaf) na kraju to radi netko drugi
Ima tu još dosta neobjašnjivih situacija.
To su sve krasni poslovi koje država namješta đuri a oni niti u takvoj situaciji ne mogu ostvariti dobit
Onda još produže mandat Stipetiću na novih 5 godina( meni je to razumljivo pošto čovjek ima stvarno zavidne rezultate)
Politika u državnim firmama i raznorazni privatni interesi rezultira ovakvom situacijom, već viđeno po ko zna koji put.
Evo brodogradnja kao primjer Uljanik uspješan zarađuje a Treći maj proizvidi minus.Tako imamo primjer i u metalnoj industriji gredelj i končar stvaraju dobit a đuro u problemima.

Ne ne navlačim nikog na ništa samo iznosim svoje viđenje nemam DDJH u porfelju.


Meni je to smiješno Polančec osigura posao za đuru( spremnike za janaf) na kraju to radi netko drugi
Ima tu još dosta neobjašnjivih situacija.
To su sve krasni poslovi koje država namješta đuri a oni niti u takvoj situaciji ne mogu ostvariti dobit
Onda još produže mandat Stipetiću na novih 5 godina( meni je to razumljivo pošto čovjek ima stvarno zavidne rezultate)
Politika u državnim firmama i raznorazni privatni interesi rezultira ovakvom situacijom, već viđeno po ko zna koji put.
Evo brodogradnja kao primjer Uljanik uspješan zarađuje a Treći maj proizvidi minus.Tako imamo primjer i u metalnoj industriji gredelj i končar stvaraju dobit a đuro u problemima.

Ne ne navlačim nikog na ništa samo iznosim svoje viđenje nemam DDJH u porfelju.


S ovim se u potpunosti slažem, ali kod nas je sve stvar politike – to je najžalosnije. Danska se davno odrekla svoje brodogradnje i prizvode vjetroelektrane – nitko mi nemože reći da mi nememo kvalitetnih inžinjera koji bo mogli osmisliti takve proizvidne pogone – nažalost politika i menađment istih odveo je 90% gospodarstva na dno.

Uhljebe na ulicu!!!!!

A jaka dionica ovaj DDJH, mislim kad bi netko pokupovao 500 keka kuna, da bi Đuro odletio do 500kn, smiješna dionica.


A jaka dionica ovaj DDJH, mislim kad bi netko pokupovao 500 keka kuna, da bi Đuro odletio do 500kn, smiješna dionica.

To će se i desiti! [thumbsup]

New Report

Close