DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 22:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ova dionica ima najgoru izvedbu od svih dionica na ZSE. Dakle, prvo onakav (ne)rast a sada još i ovo… Pa nek ima gubitak, pa nije ni prva ni zadnja, neki su rasli i uz gubitak… promjena se mora uskoro dogoditi, i padu dođe kraj!!!

Kupi, imaš do 50 kuna 2500 komada.
Izgledan je prvo pad pa onda rast s obzirom na pristiglo izvješće.

bit će bolje................



ova dionica ima najgoru izvedbu od svih dionica na ZSE. Dakle, prvo onakav (ne)rast a sada još i ovo… Pa nek ima gubitak, pa nije ni prva ni zadnja, neki su rasli i uz gubitak… promjena se mora uskoro dogoditi, i padu dođe kraj!!!

Kupi, imaš do 50 kuna 2500 komada.
Izgledan je prvo pad pa onda rast s obzirom na pristiglo izvješće.

[/quote]

za pad se slažem, samo ne znam na temelju čega očekujete rast?? montažu su prodali, a ovo što je ostalo je šaka jada s iznimkom specijalnih vozila, ali i tamo se stanje pogoršava jer hrvatskoj vojna vozila trebaju sve manje (ušli smo u NATO, a sad ćemo i u EU), a izvoz istih sve je manje zanimljiv mogućim kupcima, štedi se i na kupnji oružja.
šteta da je jedna lijepa priča koja je mogla biti, ovako upropaštena.
sad još da prodaju i specijalna vozila kao DDJM i mogu staviti ključ u bravu [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje




ova dionica ima najgoru izvedbu od svih dionica na ZSE. Dakle, prvo onakav (ne)rast a sada još i ovo… Pa nek ima gubitak, pa nije ni prva ni zadnja, neki su rasli i uz gubitak… promjena se mora uskoro dogoditi, i padu dođe kraj!!!

Kupi, imaš do 50 kuna 2500 komada.
Izgledan je prvo pad pa onda rast s obzirom na pristiglo izvješće.

[/quote]

za pad se slažem, samo ne znam na temelju čega očekujete rast?? montažu su prodali, a ovo što je ostalo je šaka jada s iznimkom specijalnih vozila, ali i tamo se stanje pogoršava jer hrvatskoj vojna vozila trebaju sve manje (ušli smo u NATO, a sad ćemo i u EU), a izvoz istih sve je manje zanimljiv mogućim kupcima, štedi se i na kupnji oružja.
šteta da je jedna lijepa priča koja je mogla biti, ovako upropaštena.
sad još da prodaju i specijalna vozila kao DDJM i mogu staviti ključ u bravu [bye]
[/quote]

Ne očekujam rast na temelju nekih pozitivnih vijesti i fundamenata, nego rast na krilima špekulanata.
Budučnost ove firme je stvarno upitna,eventualna privatizacija bi mogla izmamiti osmijehe malih dioničara….ali mislim da to nije skora opcija.

bit će bolje................

Ovdje upišite svoj komentar…

bit će bolje................

ovdje nitko ne spominje željezničke vagone, a upravo po njima je (moja percepcija) DDJ prepoznatljiv…a to ipak ima pespektivu

biom75


ovdje nitko ne spominje željezničke vagone, a upravo po njima je (moja percepcija) DDJ prepoznatljiv…a to ipak ima pespektivu

Šteta je da se ti vagoni rade tek povremeno.Sjećam se jednom kad je Stipetić plakao kako slabo naručuju vagone..prva pomisao je bila pa što ne tražite posao a ne da netko treba sam naručiti.
Nažalost DDJH je po percepciji mnogih prepoznatljiv po političkoj eliti koja tamo radi šta hoće a ne po poslovima.Šta ćeš više od podatka da je predsjednik N.O. glasnogovornik ministarstva gospodarstva..hebeni glasnogovornik ..daj nemojte me zezati.Da je njegova žena predsjednica još bi i shvatio..ali on…

sijem žito raste grahorica

za pad se slažem, samo ne znam na temelju čega očekujete rast?? montažu su prodali, a ovo što je ostalo je šaka jada s iznimkom specijalnih vozila, ali i tamo se stanje pogoršava jer hrvatskoj vojna vozila trebaju sve manje (ušli smo u NATO, a sad ćemo i u EU), a izvoz istih sve je manje zanimljiv mogućim kupcima, štedi se i na kupnji oružja.
šteta da je jedna lijepa priča koja je mogla biti, ovako upropaštena.
sad još da prodaju i specijalna vozila kao DDJM i mogu staviti ključ u bravu [bye]

Krasno razmišljanje kolega… [huh]
Ne treba nam vojska, budu Norvežani i Portugalci ginuli umjesto nas kada za 30 godina opet netko zapuca na Balkanu. [lol]

Što se tiče štednje na oružju, ma lako za stanje u svijetu. Mi imamo Vladu koja sustavno reže proračun Ministarstva obrane i to je jedan od glavnih problema DDJH.

I'm just a cook.


za pad se slažem, samo ne znam na temelju čega očekujete rast?? montažu su prodali, a ovo što je ostalo je šaka jada s iznimkom specijalnih vozila, ali i tamo se stanje pogoršava jer hrvatskoj vojna vozila trebaju sve manje (ušli smo u NATO, a sad ćemo i u EU), a izvoz istih sve je manje zanimljiv mogućim kupcima, štedi se i na kupnji oružja.
šteta da je jedna lijepa priča koja je mogla biti, ovako upropaštena.
sad još da prodaju i specijalna vozila kao DDJM i mogu staviti ključ u bravu [bye]

Krasno razmišljanje kolega… [huh]
Ne treba nam vojska, budu Norvežani i Portugalci ginuli umjesto nas kada za 30 godina opet netko zapuca na Balkanu. [lol]

Što se tiče štednje na oružju, ma lako za stanje u svijetu. Mi imamo Vladu koja sustavno reže proračun Ministarstva obrane i to je jedan od glavnih problema DDJH.
[/quote]

meni ovo sto ste naveli kolega za stednju kao gradaninu veoma odgovara i mislim da je dobro [proud]
naravno sad je frka sto druga strana (dionicka) mojeg ja to ne podrzava i time dionici ne mirise na dobro… svejedno mislim da nije sve tako sivo 🙂

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Ovo je super. Svi žele kupiti dionicu, čim ju pljuju. Izvješće mnogo bolje od očekivanog. Gubitak cca 20 milja a Ptkm , kolko ono 170 ,milja [shocked] Na kolko bi onda ona trebala sad pasti, na 5 kn?
Bakić sigurno zna zašto je kupuje. Dionica se kupuje kad nije popularna a dok to postane onda treba izlaziti. Na nekih 300 kn za godinu dana.
Prihodi pali na niti pola a dionica je na sedmini cijene. Ja sam se danas još ukrcao i sada mirno čekam penziju.
Pozdrav!


Đ.Đ. Holding zabilježio gubitak od 21,82 milijuna kuna

katastrofalno, s tendencijom dalnjeg pogoršanja. R&B

Da, cetvrti kvartal ne donosi nista dobroga i moze se ocekivati slican gubitak kao u trecem kvartalu.
Stvari bi se trebale poboljsati kada drzava pocne placati prva BOVa, a to bi se trebalo dogoditi u prvom kvartalu slijedece godine i vidjeti u izvjescu negdje u cetvrtom mjesecu tek.

Do tada tesko da ce se ista dobroga dogoditi u DDJH. :-((((

Kad će ovdje doći financijska policija. Manageri Đure prodali su Montažu, jedino što valja u holdingu na namještenom natječaju. Pazi dečki su prodali http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=25787 24,91 posto Bilfingeru da izbjegnu javnu ponudu. Taj moćni Bilfinger nije mogao proći ni na jednom natječaju gdje se pojavio Đuro. Onda su njemačko-hrvatski frendovi dokupili na ‘natječaju’ koliko im treba. Interesantno je što su toliko bezobrazni da nisu uzeli sve dionice od holdinga. Zašto bi platili što ne trebaju. Ostavili su Holdingu 15,3 % koje može uokviriti u dvorištu pored tramvaja koji su proizveli davno u prošlom stoljeću. Dionica DDJM je delistirana s burze. HALO policija, uskok, netko…

Možda je baš ovo najveći kriminalac ili poduzetnik (ne bi se štel mešat): ‘Vlado Blekić (4,29 posto), on, tada predsjednik Uprave, nije prodao sve svoje dionice nego je zadržao simboličnih 0,5 posto.’

New Report

Close