DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 20:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Firma Đuro Đaković holdinag prodala 11 dinoca za 565kn neznam što bi to moglo značit,ali jako zanimljivo.

ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. (1/1) 47.093

evo sad tek vidim 11 dionica je vraćeno fondu za privatizaciju, ništa to nije

jedina pozitivna stvar u svemu je masivna betonaža još od srpnja na 50,00-54,00. u danima jačeg pritiska na crobex prodaja je potpuno nezainteresirana da ide u rasprodaju kao u ‘stara doba vremena’ kada se tuklo, a da se ne pita za cijenu. raste se na velikom prometu, retrace gotovo uvijek na beznačajnom. ovdje je strpljenje već godinama prava riječ.

zanima me jedna stvar za koju bi molio komentar, pogotovo g. Bakića ako piše ovdje na forumu:
kako bi se mogla odraziti sva ova stara/nova negativna atmosfera oko FIMA-e i Horvata na ddjh? Obzirom da je društvo rasjepano, a gazda trenutno u pritvoru kako se to može odraziti na povjerenje ulagača u njihove fondove? konkretno u izvlačenje novaca, a posljedično i rasprodaju udjela u ddjh? da li mislite da već postoje kupci koji su spremni na preuzimanje djela tih dionica ukoliko dođe do tog scenarija? nije toliko niti nevjerovatan obzirom na sve s Fimom što se događa-

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

"Na burzi nije zaradio onajkoji je puno znao,nego onaj koji je dovoljno dugo čekao"


jedina pozitivna stvar u svemu je masivna betonaža još od srpnja na 50,00-54,00. u danima jačeg pritiska na crobex prodaja je potpuno nezainteresirana da ide u rasprodaju kao u ‘stara doba vremena’ kada se tuklo, a da se ne pita za cijenu. raste se na velikom prometu, retrace gotovo uvijek na beznačajnom. ovdje je strpljenje već godinama prava riječ.

zanima me jedna stvar za koju bi molio komentar, pogotovo g. Bakića ako piše ovdje na forumu:
kako bi se mogla odraziti sva ova stara/nova negativna atmosfera oko FIMA-e i Horvata na ddjh? Obzirom da je društvo rasjepano, a gazda trenutno u pritvoru kako se to može odraziti na povjerenje ulagača u njihove fondove? konkretno u izvlačenje novaca, a posljedično i rasprodaju udjela u ddjh? da li mislite da već postoje kupci koji su spremni na preuzimanje djela tih dionica ukoliko dođe do tog scenarija? nije toliko niti nevjerovatan obzirom na sve s Fimom što se događa-


Teško je reći kako će to s fimom završiti.zadnji puta su prodavali početkom 6-tog mj i to na samom relativnom vrhu (cca 63-67)..prodali su cca 5800komada koje su kupovali na kraju 2008-me i to na razinama oko cca 40kn.
Ako se dobro sjećam kupovali su dva-tri dana a prodali su ih u jednom danu..i sve je išlo preko burze.
Rasplet je teško dokučiv ali osobno mislim da i ako će ih prodavati jednog dana da ih neće dati budzašto.A kupaca bi se našlo to ne dvojim..pitanje je po kojoj cijeni ali tada bi išlo vanburzovno pa taj podatak možda i nebi bio presudan
Pozdrav

sijem žito raste grahorica


jedina pozitivna stvar u svemu je masivna betonaža još od srpnja na 50,00-54,00. u danima jačeg pritiska na crobex prodaja je potpuno nezainteresirana da ide u rasprodaju kao u ‘stara doba vremena’ kada se tuklo, a da se ne pita za cijenu. raste se na velikom prometu, retrace gotovo uvijek na beznačajnom. ovdje je strpljenje već godinama prava riječ.

zanima me jedna stvar za koju bi molio komentar, pogotovo g. Bakića ako piše ovdje na forumu:
kako bi se mogla odraziti sva ova stara/nova negativna atmosfera oko FIMA-e i Horvata na ddjh? Obzirom da je društvo rasjepano, a gazda trenutno u pritvoru kako se to može odraziti na povjerenje ulagača u njihove fondove? konkretno u izvlačenje novaca, a posljedično i rasprodaju udjela u ddjh? da li mislite da već postoje kupci koji su spremni na preuzimanje djela tih dionica ukoliko dođe do tog scenarija? nije toliko niti nevjerovatan obzirom na sve s Fimom što se događa-

Kolega mislim da je to jedan od glavih razloga male likvidnosti na ddjh.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

ovako kad sve pada ddjh je super luka…oko 50 je stalno-minus dva plus tri cetri

što volim kad se ovaj POS probudi odjednom i krene letiti, i onda odmah zatim opet zaspe na koji tjedan

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Tko se ovo lipari, ako je dobra cijena ne znači ništa par kuna

istovar [undecid]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Stiglo izvješće:
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/DDJH-fin2009-3Q-NotREV-K-HR.pdf

Đ.Đ. Holding zabilježio gubitak od 21,82 milijuna kuna

Grupacija Đuro Đaković u prvih devet mjeseci ove godine zabilježila je gubitak u iznosu od 21,82 milijuna kuna, dok je u istom prošlogodišnjem razdoblju poslovala s dobiti od 2,96 milijuna kuna, vidljivo je iz financijskog izvješća objavljenog na Zagrebačkoj burzi.

Ukupni su prihodi iznosili 353,03 milijuna kuna te su znatno manji u odnosu na isti period prošle godine kada su iznosili 650 milijuna kuna. Kako se navodi u komentaru Uprave od ukupno sedam društava koja djeluju unutar Grupacije Đuro Đaković tri društva su iskazala pozitivan financijski rezultat, a četiri društva su poslovala s gubitkom.

Također se navodi da je glavni uzrok gubitaka nedovoljna zaposlenost kapaciteta koji se dogodio u trećem kvartalu uzokovana snažnim padom izvoza koji je u tom razdoblju praktički pao na 25 posto planiranih prihoda.

(pd)

katastrofalno, s tendencijom dalnjeg pogoršanja. R&B

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

ova dionica ima najgoru izvedbu od svih dionica na ZSE. Dakle, prvo onakav (ne)rast a sada još i ovo… Pa nek ima gubitak, pa nije ni prva ni zadnja, neki su rasli i uz gubitak… promjena se mora uskoro dogoditi, i padu dođe kraj!!!

biom75

New Report

Close